General Mobile Discovery Kullanıcılar Kulübü

Sponsorlu Bağlantılar

SHS

SHS

Üye
Kontrol etsene :) bende sanmıyorum

personable

personable

Üye
Babamın telefondan baktım son sürüm yüklü diyor güncelleme yok

SHS

SHS

Üye
:tşk:

byAndroid

byAndroid

Üye
Aynen yok

KingOfPiez

KingOfPiez

Üye
Kitkatta root atabilen var mı ? Mobil uygulamalardan

calypso16

calypso16

Üye
Root yaparsak ne gibi avantajlarımız olur

SHS

SHS

Üye
Tek tıkla uygulamaları kapatma
Her uygulamayı sd karta taşıyabilme
Lucky Patcher ile uygulama satın alma
Xposed ile görünümde çeşitli değişiklikler yapabilme vs.

• Beğen
Tepkiler: KingOfPiez
calypso16

calypso16

Üye
Bende daha önce s2 vardı grenify'ydi galiba bu programı kurup uygulamaları engelliyordum,uygulamaları sd karta da taşımıştım bir süre sonra telefon sapıtıyordu.uygulama satın alma olayını da şimdi freestore ile yapabiliyorum.belki de s2de mi olmuyordu bilmiyorum.

KayraBey

KayraBey

Üye
Tam sürüm kitkatta ki hava durumu widgeti acayip hoşuma gitti. yok mu potlayacak biri :ehe

• Beğen
Tepkiler: ByKatre
calypso16

calypso16

Üye
Telefonumda yatay ekran ve arka plandakileri kapatma çalışmıyor

NFK46

NFK46

Üye
slm arkadaşlar ben general mobile discovery 4 gb telefon kullanıyorum. ne oldugunu bilmediğim nedenden dolayı kamera simgem gitti ve ne yaptımsa bir türlü geri gelmedi.playstore den kamera proğramı indirdim fakakat o da sürekli reklam falan verdiği için sildim.bu konu da ne yapabilirim bana yardımçı olabilecek arkadaşlar varsa yardımlarını bekliyorum... ACİLLLLLLL...

calypso16

calypso16

Üye
Ne yaptım olmadı demişsiniz,o zaman direk servise

SHS

SHS

Üye
slm arkadaşlar ben general mobile discovery 4 gb telefon kullanıyorum. ne oldugunu bilmediğim nedenden dolayı kamera simgem gitti ve ne yaptımsa bir türlü geri gelmedi.playstore den kamera proğramı indirdim fakakat o da sürekli reklam falan verdiği için sildim.bu konu da ne yapabilirim bana yardımçı olabilecek arkadaşlar varsa yardımlarını bekliyorum... ACİLLLLLLL...
orijinal kamerayı apk olarak bulup kurun

calypso16

calypso16

Üye
Geçenlerde sensor arızalandı yaptırdım sıvı teması dediler ama ben inanmadım neyse,daha önce ise kitkat yüklemiştim,aklıma takıldı kitkat sürümünden memnun olmamıştım jellybean'a dönmeyi düşünüyordum bu sensör sorunu kitkatla alakalı olamaz herhalde demi, yazılımsal bir sorun?

calypso16

calypso16

Üye
Birde eğer sıvı teması var ise nasıl koruyacağız peki telefonları flipcover tarzı kılıfla kullandım hep. yağmurlu havada bile kullanmadım hiç

calypso16

calypso16

Üye
Discovery tanıtım sayfasında 42mbit'e kadar hıza erişebilir diyor bu nasıl oluyor

SHS

SHS

Üye
Geçenlerde sensor arızalandı yaptırdım sıvı teması dediler ama ben inanmadım neyse,daha önce ise kitkat yüklemiştim,aklıma takıldı kitkat sürümünden memnun olmamıştım jellybean'a dönmeyi düşünüyordum bu sensör sorunu kitkatla alakalı olamaz herhalde demi, yazılımsal bir sorun?

sorun donanımsal ve zaten kılıfla kullanmışsın yani ekstra ne gibi önlem olabilir bilemiyorum

Üst Alt