Telefon Tavsiyesi General Mobile Discovery II

Sponsorlu Bağlantılar

fk555897

fk555897

Üye
Bence ilk serilerini alma. Discovery 1'de ilk seriler sorunlu çıktı. Biraz bekle yeni serileri al.

• Beğen
Tepkiler: ghstr

ANIL

ANIL

Admin
Hocam sizce nasıl iyi mi ? Yani işlemcisine kötü yorum yapıyorlar. Sizin görüşünüz nedir hocam ?

Fiyatına göre alınabilir duruyor. Arka tarafın Galaxy S5 ile aynı olması çok kötü olmuş.

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
4.4.2 de o yöntem ise yaramıyor :)

iyide discovery de 4.2.2 var guncelleme gelmedi daha :D ben abimi guncellleme bile gelmiyo dandik telefon diye sinir ediyom :ehe :ehe :eheal discovery 2 hepsi de 888 kagit

007wolverine

007wolverine

Üye
iyide discovery de 4.2.2 var guncelleme gelmedi daha :D ben abimi guncellleme bile gelmiyo dandik telefon diye sinir ediyom :ehe :ehe :eheal discovery 2 hepsi de 888 kagit

burdan kuracaksın 4.4.2.yi

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
burdan kuracaksın 4.4.2.yi

yavv bende guncelleme cikti benmi bilmiyom diye arastirma yapiyom sabahtan beri

ben custom ROM kullanmam hocam zaman icinde ya stabillikleri kayboluyor yada kamera falan bi yeri calismiyor stock ROM asktir

• Beğen
Tepkiler: kavr
Topal Pire

Topal Pire

Üye
    Konu Sahibi
Fiyatına göre alınabilir duruyor. Arka tarafın Galaxy S5 ile aynı olması çok kötü olmuş.
Hocam benim için o sorun değil çünkü eğer alırsam silikon kap ile kullanacağım.

• Beğen
Topal Pire

Topal Pire

Üye
    Konu Sahibi
Beyler peki Mtk 6592t mu yoksa SnapDragon 600 veya 800 mü ? Hangisi güçlüdür ?

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Beyler peki Mtk 6592t mu yoksa SnapDragon 600 veya 800 mü ? Hangisi güçlüdür ?

guc olarak soruyosan en guclusu tabikide MT6592T ama kalitede sanpdragon un yanindan bile gecmez ;)dedigim gibi 2. 3. Serileri bekle

1- Fiyat ucuzlar

2- Hatalar giderilir

3- Android 5 guncellemesini alip almiycagini gormus olursun

4- Belkide 2. El cok temiz bi tane karsina cikar ucuz yollu onu alirsin ;) ;) ;)

Topal Pire

Topal Pire

Üye
    Konu Sahibi
guc olarak soruyosan en guclusu tabikide MT6592T ama kalitede sanpdragon un yanindan bile gecmez ;)dedigim gibi 2. 3. Serileri bekle

1- Fiyat ucuzlar

2- Hatalar giderilir

3- Android 5 guncellemesini alip almiycagini gormus olursun

4- Belkide 2. El cok temiz bi tane karsina cikar ucuz yollu onu alirsin ;) ;) ;)
Hocam şimdi yorumlar kafamı karıştırdı belki farklı bir cihaz da alabilirim. LG G2 de iyi cihaz. Kafam allak bullak oldu.

• Beğen
mrphone

mrphone

Üye
Merhaba Sevgili Topal Pire ;
GMD1 de şarj soketi sıkıntısı bütün GMD1 cihazlarında var. Garantiye yollandığı zamanda ücret talep ettiklerini duydum. Fakat GMD2'de bu sorunun çözümünü bulmuşlardır gibime geliyor.

Benim kendi fikrim biraz elindekinle idare et GM Elite için para biriktir. 200 lira civarında fark var fakat Elite seni memnun edecek bşr cihaz. Yinede karar sizin, bütün kalbimle Elite diyorum. Fakat param yok işim acele diyorsan GMD2 gayet uygun bir cihaz. Ama s3'ede göz atmanı tavsiye ederim, İYİ AKŞAMLAR

• Beğen
TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Hocam şimdi yorumlar kafamı karıştırdı belki farklı bir cihaz da alabilirim. LG G2 de iyi cihaz. Kafam allak bullak oldu.

dostum o da iyi cihaz :ehe :ehe :ehe

ama gonlunden ne geciyosa onu al ve sabred
GMD1 de şarj soketi sıkıntısı bütün GMD1 cihazlarında var. Garantiye yollandığı zamanda ücret talep ettiklerini duydum. Fakat GMD2'de bu sorunun çözümünü bulmuşlardır gibime geliyor.

aynen oyle

Topal Pire

Topal Pire

Üye
    Konu Sahibi

Benim kendi fikrim biraz elindekinle idare et GM Elite için para biriktir. 200 lira civarında fark var fakat Elite seni memnun edecek bşr cihaz. Yinede karar sizin, bütün kalbimle Elite diyorum. Fakat param yok işim acele diyorsan GMD2 gayet uygun bir cihaz. Ama s3'ede göz atmanı tavsiye ederim, İYİ AKŞAMLAR
Değerli yorumunuz için öncelikle teşekkür ederim , sağ olun. Elite'yi açıkçası ben pek begenmedim. Arkadaş aldı. Daha 1 hafta olmadan ciddi bir yavaşlama ve kasma oldu. Ayrıca bir süre kullandım lakin beğenmedim. Arayüzü de hoşuma gitmedi. Samsung cihazları da sevmiyorum. Zaten en erken 1 ay sonra alacağım. Beklemekte yarar var.iPhone 5 mi , LG G2 mi , Discovery 2 mi ?

mrphone

mrphone

Üye
Değerli yorumunuz için öncelikle teşekkür ederim , sağ olun. Elite'yi açıkçası ben pek begenmedim. Arkadaş aldı. Daha 1 hafta olmadan ciddi bir yavaşlama ve kasma oldu. Ayrıca bir süre kullandım lakin begenmedim. Arayüzü de hoşuma gitmedi. Samsung cihazları da sevmiyorum. Zaten en erken 1 ay sonra alacağım. Beklemekte yarar var.

Rica ederim yardımcı olmak görevimiz. Emin olun GMD 2'DE bir süre sonra kasmaya başlar. Depolama verileri, fotoğraflar, silinmemiş veriler başlıca donma nedenleridir. Eğer dersen ki internette takılıcam, oyun oynamicam tabii ki GMD2. Ufak bir örnek verecek olursam S3 Minimi aldıktan 1 hafta sonra ekranda kapkaranlık sşyah bir leke ve o lekenin yanlarında tırnak çizikleri vardı :( Şuan telefonumun 10. Günü.

Neden böyle bir boş yorum yaptın dersen 5 liraya git ekran koruyucu, 15 lirayada flip cover veya slikon kılıf al. Çünkü çizilirse çok üzülğrsün. Başıma geldiğinden dolayı senle bu fikrimi paylasmak istedim.Kardeşim son yorumunu görmedim affola. LG G2'de ısınma sorunu varmış. Öyle duydum. Eğer araştırıp öğrenirsen ısınma sıkıntısı yoksa LG G2 tercihim. İphone ile Gmd 2 arasında kalacak iphoneyi terciheederdim sanırsam.

mrphone

mrphone

Üye
Çok teşekkür ederim şımartıyorsunuz beni :) Forumda yeniyim ama elimden geldiğince yardımcı olacağım

• Beğen
TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Değerli yorumunuz için öncelikle teşekkür ederim , sağ olun. Elite'yi açıkçası ben pek begenmedim. Arkadaş aldı. Daha 1 hafta olmadan ciddi bir yavaşlama ve kasma oldu. Ayrıca bir süre kullandım lakin beğenmedim. Arayüzü de hoşuma gitmedi. Samsung cihazları da sevmiyorum. Zaten en erken 1 ay sonra alacağım. Beklemekte yarar var.iPhone 5 mi , LG G2 mi , Discovery 2 mi ?

LG G2 yi pek bilmem ama Discovery den kaliteli iPhone dan da hic haz etmem bu yuzden LG G2 tercihim

sana katiliyorum GM nin arayuzu cook kotu ben o yuzden discovery alirsam kesin bu launcher yuklerim diyodum

mrphone

mrphone

Üye
Discovery 1 in gayet hoş bence

Sucrofe

Sucrofe

Üye
General Mobile'a bulaşma. Onun yerine Motorola Moto G al. Veya biraz daha kendini sıkıp LG G2 al. Ben 100 World puanla kargo dahil 1121 TL'ye aldım, çok memnunum.

• Beğen

Üst Alt