İpucu General Mobile Discovery Güncelleme Alırmı ?(4.3 Yada 4.4)

Konu Sahibi
General Mobile Discovery Güncelleme Alırmı ?(4.3 Yada 4.4)
General mobile discovery 4.3 yada 4.4 sürüm güncellemesi alırmı bileniniz varsa lütfen yazsın

Tepkiler: Buğra

Buğra

Admin
4.4 daha tanitilmadi her şeyiyle resmi olarak. Bu ay nexus 5 ile gelebilir.
Diğer cihazlar için 2014 de gelmeye baslayacaktir . 4.3 bizim cihaza gelebilir gelmemesi için bir sebep yok ama 4.3 un pek bir farki ve özelliği yok

Mert

Üye
4.4'ü alırsa babamdan hacılarım Discovery'i

bu telefon güncelleme almaz hayal kurmayın derim

Neagf

Üye
Son düzenleme:
Sözde samsung en cok guncelleme alandi S3 kullaniyorum ve hala gecen sene cikan 4.1.2 jelly bean var. Cm 10.2 kullaniyorum mutluyum

şuanki andoid sürümü 4.2.1 ise almicak

kullanıcısı olduğum için söylemiyorum ama güncelleme alıcağını düşünüyorum çünkü bu kadar piyasa yapmış bi telefonu harcamazlar kaz gelicek yerden tavuk esirgenmez derler

kullanıcısı olduğum için söylemiyorum ama güncelleme alıcağını düşünüyorum çünkü bu kadar piyasa yapmış bi telefonu harcamazlar kaz gelicek yerden tavuk esirgenmez derler
Bence de. Cunku general mobile'in sattiracak daha ust bir telefonu yok. S4'e gelen guncellemeyi S3'e vermediler cunku S4 satislari zarar gormesin diye. Kullanicisi degilim ama bilinmeyen marka diye onyargiyla bakilmamali

kesinlikle piyasada tutunmaya çalışıyor bence devamı gelicek belkide yine aynı firmanın başka modellerini getiricek ki mantıklı ticaret bu yani kendi üreten bi firma olmadığı için bi kaç modeli sahiplenmesi lazım bence

1 tane alırsınız gerisini almassınız

Buğra

Admin
Arkadaşlar merak etmeyin.
Telefon ilk ciktiginda çoğu kişi olduğu gibi kalir güncelleme gelmez diyordu simdi 2-3 tane güncelleme geldi ama bu seferde android sürüm güncellemesi almaz diyorlar
Yani ne yapsa GM yaranamiyor
Merak etmeyin güncelleme desteği devam edecek

Tepkiler: ulusoy1, Neagf ve seco_can_can
üstat siz android 5te alırsınız sikinti yok

Neagf

Üye
Bazen insanlarimizi anlayamiyorum... Telefonlarin yüksek fiyatlarindan ve vergilerden şikayetçi olurlar ama rakiplerine göre daha ucuz bir telefon oldu mu hemen kötülüyorlar. Bir karar verin
Benim düşüncem güncelleme alacağı yönünde. Yükselmesi için tek firsati -şimdilik- GMD, bu firsati da geri tepmeyecektir herhalde. Ama android versiyonundan önce arayüz ile ilgilense kanaatimce daha iyi olur.

Tepkiler: anilari35, sparrov61, Dede ve 1 kişi daha