General Mobile Dİscovery Elite Şarjı bitti AÇILMIYOR!

Sponsorlu Bağlantılar

hurracuran

Üye
    Konu Sahibi
General Mobile Dİscovery Elite Şarjı bitti AÇILMIYOR!
Arkadaşlar telefonumun şarjı azalmıştı fakat şarj etme imkanım yoktu.Telefonun şarjı bitip kapandı ve ertesi gün bi şarj aleti bulup şarja taktım yaklaşık 8 saat şarjda kaldı fakat telefonda en ufak hareketlenme yok. Araştırıp bulduğum yöntemler şunlar :
- Ses açma + Power tuşuna basılı tutup telefonu sıfırlayın diyolar fakat telefon hiç açılmıyor.
- Ses kısma + Power tuşuna 20-25 sn basılı tutun düzelir diyorlar fakat yine bi hareketlenme yok
- Ses kısma + Power tuşuna şarja bağlı değilken 15 sn basın, basılıyken şarja takın diyorlar yine bi hareket yok.
Şuan telefon adaptörsüz olarak bilgisayara USB ile bağlı adaptörler telefonun olmadığı için açılmadığını düşündüm bilgisayara takmaya karar verdim başına gelen veya bu konu hakkında bilgisi olan varsa ve yardımcı olursa sevinirim...

SHS

SHS

Üye
neyle şarj ettin, şarj olmamış olabilir mi?

hurracuran

Üye
    Konu Sahibi
tabletin şarj aletiyle denedim olmadı
Orjinal şarj aletinin outputu 5V 1000ma mış. Denediğim şarj aleti 5V 2000ma acaba ondanmı olmadı ?
KONU KİLİTLENEBİLİR ORJİNAL ŞARJ ALETİNİ TAKTIĞIM GİBİ TELEFON AÇILDI...

Elitmadur

Üye
kılıtlenebılır sarj aletı derken neyden bahsettın. Bende de aynı sıkntı var gece sarjı bttı gunduz taktım acılmıyor herzamnkı kullnadıgım sarj aletıı

mferdi

mferdi

Üye
Bak kardeşim anlatayım önce ses açma tuşu sonra teli kapama açma tuşu bas sonra animasyon çıkacak açma kapama tuşunu bırak ses açma tuşuna basarak devam et bekle menü çıkacak rebook update falan yazar

Üst Alt