Telefon Tavsiyesi General Mobile Discovery Alırsam Memnun Kalırmıyım ?

Sponsorlu Bağlantılar

kralberk13

kralberk13

Üye
kardeş sen al o telefonu bende kullanıyorum çokta memnunum tavsiye ederim

byAndroid

byAndroid

Üye
Moto G veya discovery öneririm yalnız güncelleme konusunda moto G daha iyi

98farom98

98farom98

Üye
Arkadaşlar bende kullanıyorum Discovery 16 GB lik hiç bi sorun yok ne şarj soketi sorunu nede başka bi sorun telefon çok güzel ekran IPS gerçekten tek sorunu 4.4 Kitkat güncellemesi daha gelmedi

Emrebali05

Emrebali05

Üye
98farom98 aynen bende 16lık var hiç bir sorunu yok sadece discoverynin sesini beğenmiyorum

MaxipmaN

Üye
riske girmeye değmez

PersonelAdam

PersonelAdam

Üye
Biraz daha uzerine koy nexus 4 al 1500 kat daha iyi. Guncellemeleri de cabasi

by-pegasus

Üye
bak arkadasim bende almayi dusunuyorum gercekten guzel bakarsan memnun kalirsin
hem aldigim zaman sana videosunu atarim bak zaten baska bi telefon alsan en fazla 2 .3 yil kullanirsin al bi gmd

OttomanEmpire06

OttomanEmpire06

Üye
kardeşim ben sifir 16gb discoveryiyi 574tlye aldim 6ay oldu telefonda en ufak sorun yok bizim okulda tanidiklarda 4kisidede bu discovery var 2kisi günlük düşürmeden duramiyo hicbir sorun yok eziklerden başka sira arkadasimdada s4vardi yeminle 40cmden düştü sandalyede otururken cepten düştü kasa catladi iç ekran arti dis ekran tuzbuz oldu 600 700 masraf bide doğru düzgün calismaz dedi garantiside telefoncuda ve gitti 150tlye satti hurda diye telefoncu ya benim tomar param olsa Samsung almm ben LG. alirim Nokia alirim bi arkadas da s3mini var kilifli kullandigi halde soyu lamalar olmuş kasada bi arkadaş da s4mini var yeminle bebe alali 5ay oldu dokunmatik sapitiyo bataryayi cikarip takiyo duzeliyo sık yapmıyor ama discoverymde ufak sorun yasamadim maşallah nazar değmez insallah

Emrebali05

Emrebali05

Üye
Samsun cihazlar yazılım konuusunda sıkıntılı brnde galaxy mini vardı gelen aramada ben ellemeden direk açılıyordu sonra arkaşdaşta s4 mini var mesaj geliyor fakat hiçbir bildirimle uyarmıyor mesajları açıyosun anca mesaj geldiği anlaşılıyor

OttomanEmpire06

OttomanEmpire06

Üye
yazilimla ve donanım sorunu karisik ben kalite ve saglamlikta 1sony 2nokia tek gecerim Samsung hayatta almam bu arada iPhone bile çinde üretiliyor onuda buradan çok bilmislere soyleyeyim burada sirf verdiği paraya acayip discoyu kötülemek için elinden geleni yapan üye varteknoloji sans isi birazda valla ben birtakım yerde discoyla ilgili sorunları okuyorum da diyorum kendi kendime herhalde benim tel discovery 2 diyorum hicbir sorun yok masallah

Emrebali05

Emrebali05

Üye
Aynen katılıyorum ne çok sorun saymışlar bende de sorun yok hiçBir ik tane beyaz leke hariç :)Oda rahatsız etmiyor zatenOda rahatsız etmiyor zaten

samatto58

Üye
alicak san ya s3 al yada htc deser lerden bak (htc nin sikligi telefonu sevdiriyo malzemesinin kalitesine hic girmiyorum)

tugsahh32

Üye
Arkadaşlar bu telefon gitgide sorun olmaya başladı gün geçtikçe sorunları artıyor,
8 tane ölü pixel
1 tane beyaz leke (sanki kurşun girmiş gibi, yani 2 metre öteden bile belli oluyor o derece)
5-6 kadar sıkışmış pixel
Kapak gıcırtıları
Güncellemenin geldiği geleceğide yok
Son partilerden olması sebebiyle animasyonlar bide stock recovery görüntüsü yok
Telpadan hayır yok
Muzoyu Allah bildiği gibi yapsın zaten
OctaRomu bile boot edemedik her parti farklı parça
Aynı zamanda ips ekranda yok
Gerçekten dert yanmış gibi oluyorumda almak isteyenler bi daha düşünsün hatta düşünmesin bile ben şimdi teli satmayı düşünüyorum alacak adama acıyorum yani

007wolverine

007wolverine

Üye
teknoloji sans işi ben kullanıyorum hiçbir sorun yok

• Beğen
Tepkiler: Emrebali05

Üst Alt