Haber General Mobile Discovery 2 hakkında her şey

Sponsorlu Bağlantılar

byAndroid

byAndroid

Üye
    Konu Sahibi
General Mobile Discovery 2 hakkında her şey

Bugün düzenlenen etkinlikle General Mobile firması GM Discovery 2'yi tanıttı.

Özellikle cihaz Galaxy S5'e benzeyen noktalı arka kapak tasarımıyla dikkat çekiyor

5 inç, 1080p IPS LCD ekrana sahip cihazın bu ekranı 178 derece görüş açısı sunuyor.

Gücünü ise 2 GHz saat hızında çalışan 8 çekirdekli MediaTek işlemciden alan cihaz, bu işlemcisini 2 GB RAM ile destekliyor.

16 GB dahili depolama alanı sunan cihaz, 3G, Wi-Fi, Bluetooth, GPS gibi bağlantı özelliklerine sahip.

Cihazın dikkat çeken özelliklerinden birisi de wireless speaker ile kablosuz muzik paylaşımı yapabiliyor olması

13 MP arka kameraya sahip cihazın bu kamerası 21 saniyede 99 kare fotoğraf çekebiliyorken, 5 MP de ön kamera bulunduruyor. Cihazın her iki kamerası da 1080p video kaydı çekebiliyor.

2500 mAh bataryaya sahip cihaz, 7.9mm inceliğe sahip ve Android 4.4 KitKat işletim sistemini çalıştırıyor.

Belirtilene göre ilk olarak cihazın çift SIM kartlı versiyonu satışa sunulacak. Bu modelde microSD kart girişi olmayacak. Diğer modelde yani tek SIM kartlı modelde ise microSD kart girişi olacak.

Cihazın çift SIM kartlı versiyonu Ağustos ayında satışa çıkacak ve 888 TL'lik fiyat etiketine sahip olacak. Diğer versiyon ise Eylül ayında satışa sunulacak ancak bu cihazın fiyatı henüz belirsiz.

ilk defa böyle bir konu hazırlıyorum . inşallah bir yanlışım olmamıştır . her şeyi ayrıntısıyla bir konu hazırladım. bu telefonu alacaklara şimdiden hayırlı olsun.
kendi görüşüm cihaz özellikleri bakımından iyi ve f/p ürünü olmayı hakediyor. tasarıma gelicek olursak arka kapağı s5 ten alt taraftaki hapörleyi 5s ten çalmışlar :D ne güzel hem galaxy s5 havası hemde iphone havası var. eylülde çıkacak telefon hakkında pek bilgi yok olduğunda konuya ekleyeceğim

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: dragonmhmt

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
xiaomi redmi note kadar olamaz bence antutu olsa olsa 19-22 bin arası olur ama çok harika bir sonuçta olabilir

byAndroid

byAndroid

Üye
    Konu Sahibi
bence daha yüksek olur ya çok düşük dedin kardeşim. gerçi antutuda belli olmuyor nexus 4 de düşük orda

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
bence daha yüksek olur ya çok düşük dedin kardeşim. gerçi antutuda belli olmuyor nexus 4 de düşük orda
bilemem tam belli olmaz 3000de olabilir ama discovey pek tutunamaz bu saaten sonra gibime geliyo

byAndroid

byAndroid

Üye
    Konu Sahibi
bilemem tam belli olmaz 3000de olabilir ama discovey pek tutunamaz bu saaten sonra gibime geliyo
piyasaya bağlı herşey ama telefon tasarım olarak benim hoşuma gitti benim emektari değiştirme vakti geldi çok para olmazsa GMD 2 düşünebilirim :D

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
piyasaya bağlı herşey ama telefon tasarım olarak benim hoşuma gitti benim emektari değiştirme vakti geldi çok para olmazsa GMD 2 düşünebilirim :D
inşallah elite gibi olursa ne ala ama disco bir gibi olmasında

0MG90

0MG90

Üye
888 liraya yurt dışından Z1 alırım

byAndroid

byAndroid

Üye
    Konu Sahibi
Bence o kadar ucuz deildir 1000-1200 tl arasidir

ByKatre

ByKatre

Üye
Ya Bildiğin Kopya Ya Arka Kapak S5 i Kopyala Yapıştır Olmuş :bilmm

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN ve aLoNeAnqe
smh60

smh60

Üye
MTK = Bela :)

byAndroid

byAndroid

Üye
    Konu Sahibi
snapdragon olsa zaten bu kadar ucuz olmaz :D

byAndroid

byAndroid

Üye
    Konu Sahibi
İşte olmadığı icin daha ucuz olmalıydı en azından 800 gibi
88 lira gerçekten garip olmuş düz bir fiyat yapsalardı bari
konuyua video eklicem ama göstermiyor neden acaba

• Beğen
Tepkiler: smh60
smh60

smh60

Üye
Eğer bir kişi general mobile bir telefon alacaksa bunu alacagına 100 TL ekler elite lite alır çok daha mantıklı

• Beğen
Tepkiler: GDDR5 ve byAndroid
byAndroid

byAndroid

Üye
    Konu Sahibi
elite snapdragon mu kullanıyordu

• Beğen
Tepkiler: smh60

Üst Alt