GENERAL MOBİLE 4G KULLANICILAR KULÜBÜ

Sponsorlu Bağlantılar

byAndroid

byAndroid

Üye
Varda adını bilmiyorum donanım haber kullanıcı kulübünde yazmislardi

alpatros44012

Üye
arkadaşlar şu an da son sürüm ne derleme numarasının son halini söyler misiniz

by-pegasus

Üye
Bu google play den uygulama yuklerken bildirim panelinde uygulamanin % kacinin indigi yazmiyor birtek bizdemi var yoksa digerlerindede durum aynimi

by-pegasus

Üye
tüm gm 4g lerde aynı

O zaman duzeltemiyoz yani :hmmm
Arkadaslar bide ekraninizin beyaz dengesi nasil benimkisi hafif sarimtirak boyle beyaz sanki azicik sarimsi gibi
Bide 30 dk ka bir uygulamada mesela facebook ta gezince ekranda iz olusuyor screen burn a benzer sabit yerlerin izi cikiyo hayalet goruntu olusuyor ekran parlakligini verince dahada anlasiliyor

• Beğen
Tepkiler: byAndroid
byAndroid

byAndroid

Üye
O zaman duzeltemiyoz yani :hmmm
Arkadaslar bide ekraninizin beyaz dengesi nasil benimkisi hafif sarimtirak boyle beyaz sanki azicik sarimsi gibi
Bide 30 dk ka bir uygulamada mesela facebook ta gezince ekranda iz olusuyor screen burn a benzer sabit yerlerin izi cikiyo hayalet goruntu olusuyor ekran parlakligini verince dahada anlasiliyor
Senin telefon garantilik olmuş.donanım haberde bakarsan çok senin gibi şikayet eden. Performansta süper cihaz ama kasa kalitesinden açık verdi mi cihaz sorunla doluyor. Dediğini sorunun çözülmesi için ekranın değişmesi lazim bildiğim kadarıyla

by-pegasus

Üye
Senin telefon garantilik olmuş.donanım haberde bakarsan çok senin gibi şikayet eden. Performansta süper cihaz ama kasa kalitesinden açık verdi mi cihaz sorunla doluyor. Dediğini sorunun çözülmesi için ekranın değişmesi lazim bildiğim kadarıyla

Degisim durumu nedir daha kac gunluk cihaz garantiye versem degisim istesem verirlermi acaba

bbakkus

bbakkus

Üye
Degisim durumu nedir daha kac gunluk cihaz garantiye versem degisim istesem verirlermi acaba
ben teknosadan almıştım 4g dual beyaz dokunmatık sorun cıkarttı ve 3 5 tane ölü pixel vardı 1 haftada geri elime ulaştı hatta 1 hafta olmadan

by-pegasus

Üye
ben teknosadan almıştım 4g dual beyaz dokunmatık sorun cıkarttı ve 3 5 tane ölü pixel vardı 1 haftada geri elime ulaştı hatta 1 hafta olmadan

Bende bu haftalar veriyim bakiyim İnsallah basim agrimadan hallederim yorumlara simdi baktim cogu kullanici bu durumdan sikayetci
Beyler birsey daha farkettim telefonun ekran geceleri sarilasiyo ya ben geceleri farkediyom yada baska bisi var ve bazen sarj %30 a gelirse o zamanda cok belli oluyo ekranin sariligi

orhanozdemir

orhanozdemir

Üye
General mobile 4g kullandım bi dönem. Şikayetim olmadı kasma vs olmuyordu. Fakat ses kötü şuan j1 samsung kullanıyorum müzik dinlemek isteyenlere g4 ü tavsiye etmiyorum. Ses kalitesi gercekten cok kötü...

Üst Alt