General Mobile 4G General Mobile 4G 6.0.1 (MMB29K) Stock Rom (Google'ın Güncellemesinden Önce Yayınladık)

Sponsorlu Bağlantılar

Rygebin

Rygebin

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım bn Kaanı birçok forumdan tanıyorum üst düzey olmasa bile bir programcı ona saygı göstermen lazım

Bide adam demiş tüm sorumluluk sizin diye sen hangi forumda gördün sorumluluk bize ait yazısını adamlar uygulamaya bile sorumluluk bize ait değildir diyo bu da rom taş değil
Kaan bişi daha soracam bana güncelleme geldi yüklüyorum support 7 hatası veriyor

evet rootlu çözümü yokmu romdan başka
Support 7 mi ? Nerede alıyorsun peki. Rootlu ise tekrar 5.1.1 Rom'unu atmalısın 6.0.1 de sorunlar var 6.0'ı yükle üstüne güncellemeyle 6.0.1 yüklersin . Root kalkmıyor malesef :) . Unroot var ama işe yaramıyor pek.

ÜÇÜNCÜ_SAHIŞ

ÜÇÜNCÜ_SAHIŞ

Üye
Support 7 mi ? Nerede alıyorsun peki. Rootlu ise tekrar 5.1.1 Rom'unu atmalısın 6.0.1 de sorunlar var 6.0'ı yükle üstüne güncellemeyle 6.0.1 yüklersin . Root kalkmıyor malesef :) . Unroot var ama işe yaramıyor pek.
Support 7 hatasını güncellemeyi indirip,kurarken hata aldığımda telefonun bootladee ekranımı diyorsunuz hani ses kısma+güç düğmesi tuşu oraya girince Support 7 yazıo

Amaaan boşver kullanmayıveririz bizde 6.0.1. Uğraşamam romla falan şimdi öğrenci adamım daha önemli işlerim var benim

eiup

eiup

Üye
Emeginize saglik

ebattemajko

Üye
Hayirli Akşamlar..

FAILED (remote: device is locked.Cannot Flash İmages)

Bu Hata Hakkında Bir bilginiz varmi yüklerken bu hatayi veriyor bazi dosyalarda

Böyle bi Yorumda Bulundum Fakat Sorunu Çözdüm Teşekkürler Konuda Şu şekil Bir Dip not Mevcut Bu çözüm olmadi
Dip not: Eğer ilk defa oem kilidi açıyor iseniz ve hata aldıysanız, boş bir klasörde SHİFT+Sağ tıkla bilgisayarda ''komut penceresi'' açın.''Fastboot oem-go'' komutunu girin ama bundan sonra telefonun hafızası silinecektir. Ama sorununuz düzelecektir.

Fastboot oem-go olarak girdigimde sorunum çözülmedi fakat başka bir konuda buldugum
Fastboot oem unlock-go komutu sorunuma çözüm oldu .. Teşekkürler İyi Paylaşimlar

Son düzenleme:
MrSlime

MrSlime

Üye
Hocam herşey tamam güzel oldu böyle marsmallow boot ekranı geldi ilk baloncuk deli gibi kasa kasa gedldi şimdi linux pengueni geldi ne yapıcam 2 gün sonra garantiye göndermem gerek stock atmalıyım

ÜÇÜNCÜ_SAHIŞ

ÜÇÜNCÜ_SAHIŞ

Üye
Hayirli Akşamlar..

FAILED (remote: device is locked.Cannot Flash İmages)

Bu Hata Hakkında Bir bilginiz varmi yüklerken bu hatayi veriyor bazi dosyalarda

Böyle bi Yorumda Bulundum Fakat Sorunu Çözdüm Teşekkürler Konuda Şu şekil Bir Dip not Mevcut Bu çözüm olmadi
Dip not: Eğer ilk defa oem kilidi açıyor iseniz ve hata aldıysanız, boş bir klasörde SHİFT+Sağ tıkla bilgisayarda ''komut penceresi'' açın.''Fastboot oem-go'' komutunu girin ama bundan sonra telefonun hafızası silinecektir. Ama sorununuz düzelecektir.

Fastboot oem-go olarak girdigimde sorunum çözülmedi fakat başka bir konuda buldugum
Fastboot oem unlock-go komutu sorunuma çözüm oldu .. Teşekkürler İyi Paylaşimlar
bendede aynı sorun var ama fast oem unlock-go çözmedi @kaankulahli baksana

Son düzenleme:
ÜÇÜNCÜ_SAHIŞ

ÜÇÜNCÜ_SAHIŞ

Üye
yokmu kimse

Rygebin

Rygebin

Üye
    Konu Sahibi
fastboot oem unlock-go
ayarlardan açık mı ?

AhmetA.

Üye
Merhabalar, part4 ü indiremiyorum linki yeniler misiniz?

Üst Alt