General Mobile 4G General Mobile 4G 6.0.1 (MMB29K) Stock Rom (Google'ın Güncellemesinden Önce Yayınladık)

Sponsorlu Bağlantılar

MrSlime

MrSlime

Üye
Gecersiniz , anlattım sanirim size.
Hocam sadece geçersiniz dediniz yani dediğinizi tam olarak yaptım 2 3 defa o boot ekranında kaldı açılışta general mobile falan yazdı ama sıkıntı olmadı şimdi bir daha deniyicem

Emre

Üye
Telefon baya hızlandı herkese tavsiye ederim.

fofan

Üye
iyi güzelde kingorootla rootladım telefon yenıden basladıgında root gıttı sımdı ne yaptıysam rootlayamıyorum.

Rygebin

Rygebin

Üye
    Konu Sahibi
iyi güzelde kingorootla rootladım telefon yenıden basladıgında root gıttı sımdı ne yaptıysam rootlayamıyorum.
Root olmaz ki..

Olmayacakta , yöntemi arıyorum bugün yarın inşallah çıkacak.

Rygebin

Rygebin

Üye
    Konu Sahibi
Lütfen biraz daha saygılı olalım . Amca oğlunla konuşmuyorsun.

Yönetici tarafından düzenlendi:
Rygebin

Rygebin

Üye
    Konu Sahibi
Risk sizin, sorumluluk sizin yöntem birçok kişide sonuca ulaşıyor olmuyorsa pili çıkrıp telefonu adaptöre bağalyın power+ ses açmaya basın

^^^KaCIK''

Üye
Lütfen biraz daha saygılı olalım . Amca oğlunla konuşmuyorsun.
sen neyden bahsediyon amcaoğlu falan ? kardeşim dediğin şekilde birebir yaptım sorun bu sebebi ne kurtulma yolu ne onu anlatsana

Rygebin

Rygebin

Üye
    Konu Sahibi
Anlatıcam da doğru düzgün konuşun önce.. Yazdım üstte ne yapacağınızı

^^^KaCIK''

Üye
Risk sizin, sorumluluk sizin yöntem birçok kişide sonuca ulaşıyor olmuyorsa pili çıkrıp telefonu adaptöre bağalyın power+ ses açmaya basın
gene bi tepki yok ne ışık ne ekran ne titreme
kısaca bu telefon brick oldu demi şimdi

Rygebin

Rygebin

Üye
    Konu Sahibi
O zaman servise gidecek bunun için üzgünüm. Anlatımda yazdigim gibi Tüm sorumluluk size aittir. Bu arada roma tekrar fix verecektim burayı yazmaya unuttum.

Rygebin

Rygebin

Üye
    Konu Sahibi
Sağolasın birazdan adminler seninle ilgilenirler..

Rygebin

Rygebin

Üye
    Konu Sahibi
Her yöntem risklidir kuran olduğu gibi olmayanda olacak. Ben bunu anlatımda belirttim..
@Dogus Pertez hocam şikayet ettim ama yanıt alamadım birçok kişinin kurup beğenmesine rağmen bu yorumlar doğru değil ayrıca ettiği küfür forum kurallarına aykırı. Kendi yorumum dahil silinmesini arkadaşa da gerekli islemin yapilmasini araz ederim .

ozkan331

Üye
Arkadaşlar bu yazılımı yüklemeden dosyalarımızı yedeklememiz gerkiyor mu? Yani silinir mi? Ya da herşey dursun mu yerli yerince?

^^^KaCIK''

Üye
yüklemeyin kardeş direk brick telefon. anlattım diyo yarım yamalak ingilizce bilgileri kendince türkçeye çevirip gelmiş burda programcılık yapıyo.

Rygebin

Rygebin

Üye
    Konu Sahibi
yüklemeyin kardeş direk brick telefon. anlattım diyo yarım yamalak ingilizce bilgileri kendince türkçeye çevirip gelmiş burda programcılık yapıyo.
Başka forumlarda yöneticilik görevleri üstleniyorum. Tamamen yöntemi kendim oluşturdum. Böyle saçma sapan yorumlar yapmaya devam etmessen iyi olacak.

ÜÇÜNCÜ_SAHIŞ

ÜÇÜNCÜ_SAHIŞ

Üye
Arkadaşım bn Kaanı birçok forumdan tanıyorum üst düzey olmasa bile bir programcı ona saygı göstermen lazım

Bide adam demiş tüm sorumluluk sizin diye sen hangi forumda gördün sorumluluk bize ait yazısını adamlar uygulamaya bile sorumluluk bize ait değildir diyo bu da rom taş değil
Kaan bişi daha soracam bana güncelleme geldi yüklüyorum support 7 hatası veriyor

evet rootlu çözümü yokmu romdan başka

• Beğen
Tepkiler: kaankulahli

Üst Alt