Genelev futbol takımına sponsor oldu

 • 4 Ekim 2012
 • 793 Okunma
 • 4 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. < Resmi açmak için tıklayın >  Yunanistan'da ekonomik kriz futbolu da fena vurdu. Profesyonel futbol takımları üç yıl öncesine kıyasla bütçelerini yüzde 50'nin üzerinde azalttılar. Vukefalos amatör futbol takımı ise ekonomik krizi aşmak için Larisa'nın sosyete genelevi "Sula" ile anlaştı.
  CNN Türk’ten Yorfo Kırbaki’nin haberine göre, Larisa şehrinde 8 yıl önce kurulan Vukefalos amatör futbol takımı, bu sezon ekonomik krizi aşmak için ilginç bir yöntem buldu. Takımın yöneticileri masrafları karşılayacak başka sponsor bulamayınca, Larisa'nın sosyete genelevi "Sula" ile anlaştı.
  Yeşil-siyahlılar bu sezon üzerinde "Sula'ın zamane evi" yazan formalarla top koşturacaklar. Geçen temmuz ayında Larisa şehrinde 3 bin kişinin katıldığı bir törenle açılan ve 4 milyon euro 'ya malolan "Sula'nın Zamane evi"nin patroniçesi "Madam Hrisula"nın, Vukefalos takımına sponsor olmak için ödedeği para açıklanmadı.
  FUTBOLCULARA ÜCRETSİZ ZİYARET
  Vukefalos takımının başkanı Yiannis Baciolas "Futbolculara sponsorumuzu söyleyince önce şaşırdılar. Ama ardından galibiyet priminin ne olacağını sordular. Futbolcularımız genelevi ücretsiz ziyaret edebilecekler" dedi.
  Bu sezon Vukefalos takımının 7 Ekim'de oynayacağı ilk maçta genelevde çalışan kadınlar da şov yapacak.
  CENAZE LEVAZIMATÇISI DA VAR
  Trikala şehrindeki Polipirgos amatör futbol takımı ise cenaze levazımatçısı bir firma ile sponsorluk anlaşması imzaladı. Polipirgos takımı üzerinde "Cenaze işleri Panayotu firması" yazan ve bir haçın da olduğu simsiyah formalarla top koşturacak.
   


  Yazan: Mad EagLe
 2. Ohh pon pon kızlarda beleşe gelir artık

  - - - Eklendi - - -

  Bi de futbolculara ücretsiz ziyaret apaçık doping alıyor bunlar be
   
 3. bizim 2. lige böyle bir imkan ver 1'e çıkmadan süper lige ordan şampiyonlar ligi şampiyonluğuna oynarlar Türk'ün gücü :D
   
 4. :kop:
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/01/2019 - 07:55