Gençlik nasılsınız??? :))

• 29 Mart 2013
  • 1651 Okunma
  • 77 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Abilerim ve kardeşlerim unuttunuz mu beni :D Nasılsınız??? :D

Yazan: MasteLaa
    hikmet366 bunu beğendi.
  2. :hmmm Merhaba :D

3. Merhaba :D

4. bize de mi iskender

5. :hmmm

6. Evet furkan.. İskender sana feda

- - - Eklendi - - -

Ne düşünüyorsunuz la açık açık yazın :D

7. Merhaba Fatih, iyiyiz sağol sen nasılsın?

8. Fatihim nasılsın ya :sarıl:

9. Anıl'ım ben de iyiyim arada geliyorum yazmadan çıkıyorum konularım var onlara bakıyorum işler nasıl :)

ANIL bunu beğendi.
  10. Nickini gören modluk :zong:

11. Vay canımın içi abim iyiyim dersler filan yoğun uğraşıyorum işte bugün sevgilimle barıştım çok mutluyum hemen atladim buraya çok özlemişim seni de abim ya var ya vatron abim ömer filan :)

- - - Eklendi - - -

:D sitede farklı nickler görüyorum bayagi kişi gelmiş :)

12. sana whatsapp'tan çok defa mesaj atmaya yeltendim sonra vazgeçtim hep ders çalışıyorsun diye Fatihim. Vatron Murat abim forumdan uzaklaştı kendi isteğiyle sanırım öyle hatırlıyorum. Muhammed aramış 2 gün önce duymadım telefonu yarım saat kadar sonra Aradım ulaşamadım. Bende buralara çok gelmemeye başladım. Sen, muhammed, enes, mert, metin, gökçen abim falan hepsinin sohbeti özleniyor be :) bi de şu garip Nickli furkan'ın Tabi :)

- - - Eklendi - - -

Ayrıca sevgilin olduğunu bilmiyordum :) barıştığına sevindim :)

13. Furkan ı çok seviyorum ya nicke bak Haha :ehe hiç deme abim ne kadar özledim hepsini :( abiler de benim için çok özel halbuki.. Abim whatsapp da ben cevap veriyorum girince sen yaz yeter ki sen çok değerlisin benim için :)

14. Kaç aydır gelmiyon, uğramıyon sonra gelip virvirvir virvirvir konuşuyon. Allaağın pisi bea :P:

15. Uzun süredir vardı abim teşekkür ederim yanlış anlamadan bozulmustu aramızda düzeldi neyse :)

16. İsmim geçti :D

17. Fatihim bunu söylediğin iyi oldu :) ben arada hal hatır sormak için seni rahatsız ederim. :) Muhammed aradı mı hiç Fatih can ?

- - - Eklendi - - -

Tersi düzü Mert :) naber?

18. İşler yoğun kardeşim :D

19. ne var nickimde somuru:

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
25/09/2018 - 22:00