Gençlik nasılsınız??? :))

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MasteLaa

MasteLaa

Üye
    Konu Sahibi
Gençlik nasılsınız??? :))
Abilerim ve kardeşlerim unuttunuz mu beni :D Nasılsınız??? :D

• Beğen
Tepkiler: hikmet366

Legendary.

Legendary.

Üye
:hmmm Merhaba :D

MasteLaa

MasteLaa

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba :D

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
bize de mi iskender

Legendary.

Legendary.

Üye
:allalla:

BYFECI

BYFECI

Üye
:hmmm

MasteLaa

MasteLaa

Üye
    Konu Sahibi
Evet furkan.. İskender sana feda

- - - Eklendi - - -

Ne düşünüyorsunuz la açık açık yazın :D

ANIL

ANIL

Admin
Merhaba Fatih, iyiyiz sağol sen nasılsın?

CABBAR

CABBAR

Üye
Fatihim nasılsın ya :sarıl:

MasteLaa

MasteLaa

Üye
    Konu Sahibi
Anıl'ım ben de iyiyim arada geliyorum yazmadan çıkıyorum konularım var onlara bakıyorum işler nasıl :)

• Beğen
Tepkiler: ANIL
CABBAR

CABBAR

Üye
Nickini gören modluk :zong:

MasteLaa

MasteLaa

Üye
    Konu Sahibi
Vay canımın içi abim iyiyim dersler filan yoğun uğraşıyorum işte bugün sevgilimle barıştım çok mutluyum hemen atladim buraya çok özlemişim seni de abim ya var ya vatron abim ömer filan :)

- - - Eklendi - - -

Nickini gören modluk :zong:

:D sitede farklı nickler görüyorum bayagi kişi gelmiş :)

CABBAR

CABBAR

Üye
Vay canımın içi abim iyiyim dersler filan yoğun uğraşıyorum işte bugün sevgilimle barıştım çok mutluyum hemen atladim buraya çok özlemişim seni de abim ya var ya vatron abim ömer filan :)

sana whatsapp'tan çok defa mesaj atmaya yeltendim sonra vazgeçtim hep ders çalışıyorsun diye Fatihim. Vatron Murat abim forumdan uzaklaştı kendi isteğiyle sanırım öyle hatırlıyorum. Muhammed aramış 2 gün önce duymadım telefonu yarım saat kadar sonra Aradım ulaşamadım. Bende buralara çok gelmemeye başladım. Sen, muhammed, enes, mert, metin, gökçen abim falan hepsinin sohbeti özleniyor be :) bi de şu garip Nickli furkan'ın Tabi :)

- - - Eklendi - - -

Ayrıca sevgilin olduğunu bilmiyordum :) barıştığına sevindim :)

MasteLaa

MasteLaa

Üye
    Konu Sahibi
Furkan ı çok seviyorum ya nicke bak Haha :ehe hiç deme abim ne kadar özledim hepsini :( abiler de benim için çok özel halbuki.. Abim whatsapp da ben cevap veriyorum girince sen yaz yeter ki sen çok değerlisin benim için :)

doctorrr

doctorrr

Üye
Kaç aydır gelmiyon, uğramıyon sonra gelip virvirvir virvirvir konuşuyon. Allaağın pisi bea :P:

MasteLaa

MasteLaa

Üye
    Konu Sahibi
Uzun süredir vardı abim teşekkür ederim yanlış anlamadan bozulmustu aramızda düzeldi neyse :)

Legendary.

Legendary.

Üye
İsmim geçti :D

CABBAR

CABBAR

Üye
Furkan ı çok seviyorum ya nicke bak Haha :ehe hiç deme abim ne kadar özledim hepsini :( abiler de benim için çok özel halbuki.. Abim whatsapp da ben cevap veriyorum girince sen yaz yeter ki sen çok değerlisin benim için :)

Fatihim bunu söylediğin iyi oldu :) ben arada hal hatır sormak için seni rahatsız ederim. :) Muhammed aradı mı hiç Fatih can ?

- - - Eklendi - - -

Tersi düzü Mert :) naber?

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
sana whatsapp'tan çok defa mesaj atmaya yeltendim sonra vazgeçtim hep ders çalışıyorsun diye Fatihim. Vatron Murat abim forumdan uzaklaştı kendi isteğiyle sanırım öyle hatırlıyorum. Muhammed aramış 2 gün önce duymadım telefonu yarım saat kadar sonra Aradım ulaşamadım. Bende buralara çok gelmemeye başladım. Sen, muhammed, enes, mert, metin, gökçen abim falan hepsinin sohbeti özleniyor be :) bi de şu garip Nickli furkan'ın Tabi :)

- - - Eklendi - - -

Ayrıca sevgilin olduğunu bilmiyordum :) barıştığına sevindim :)

ne var nickimde somuru:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...