Genc007 Kayboldu ?

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Maxicep forumumuzun en gereksiz bölümü olan gereksiz ve deneme mesajları kısmının en meşhur üyesi , forumda aktiflik bakımından sabah 6 gece 3 arası bulunan.
@Genc007 isimli üyemiz kayıptır.

Kendisi benden daha iyi tanıyan @SoulsEagle @TurkSaw ' a soruyorum. @Genc007 nerelerde ? Şu sıkıntılı günlerde başına bir iş mi geldi ? Bilgisi olan lütfen haber versin.

• Beğen
Tepkiler: Efe Yakup Karahanlı ve PALA.

Emre

Üye
Nereye kaybolmuş ya bulak onu :D

• Beğen
Tepkiler: Efe Yakup Karahanlı
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
28 Şubat'tan beri foruma uğramamış. Acaba köye kente mi gitti ?

• Beğen
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
heç bilmiyorum everdiler mi yoksa

• Beğen
  • Kahkaha
Tepkiler: gonyalı ve Efe Yakup Karahanlı
arslan3332

arslan3332

Üye
@Genc007 dönmedi mi ? Kötü zamanda kayboldu sağlığı sıhhati yerindedir umarım.:maskeliyuz:

• Beğen
  • Düşünceli
Tepkiler: Efe Yakup Karahanlı ve MAERKEK
Kavalcılı Köyün Faresi

Kavalcılı Köyün Faresi

Üye
Forumu bırakmıştır başka ne olacak. instagram veya facebook hesabına mesaj atın ne olmuş öğrenin.

• Beğen
Kavalcılı Köyün Faresi

Kavalcılı Köyün Faresi

Üye
  • Beğen
PALA.

PALA.

Üye
ismi hasan. yıllar önce instagram hesabını bulmuştum. soyadını unuttum şimdi. ankarada yaşıyor.
Hasan Acar değilmiydi (h)
@MAERKEK sistemde kayıtlı mail veya fb adresinden ulaş bari yaşıyor mu öğreniverseniz.
Ayrıca o buranın müdavimlerinden kötü birşey yaşamış olabilir diye düşünüyorum :hmmm
Böyle helalleşmeden gitmez...

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Hasan Acar değilmiydi (h)
@MAERKEK sistemde kayıtlı mail veya fb adresinden ulaş bari yaşıyor mu öğreniverseniz.
Ayrıca o buranın müdavimlerinden kötü birşey yaşamış olabilir diye düşünüyorum :hmmm
Böyle helalleşmeden gitmez...
Moderatörlerin öyle bir yetkisi olmuyor.

• Beğen
PALA.

PALA.

Üye
  • Beğen
Efe Yakup Karahanlı

Efe Yakup Karahanlı

Moderator
Geldim kızlar :perde:

• Sevdim
Tepkiler: Murat Alper ve MAERKEK

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt