gelir 20 bin harclik 5 lira para lazim napmaliyim

Sponsorlu Bağlantılar

MrExpert

MrExpert

Üye
Ben para nerden geliyor nereye gidiyor anlamıyorum aynı zamanda çalışıyorum :kıskıs:

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Ben para nerden geliyor nereye gidiyor anlamıyorum aynı zamanda çalışıyorum :kıskıs:

Ben de nereye gsiyor anlayamiyorum. :D mesela 50 tl param var sanip seviniyorum. Sonra bir bakiyorum 25 tl kalmis. :zzz: Dusunuyorum parayi dusurdum mu diye sonra harcamalari gozden geciriyorum. Harbiden harcamisim parami. :D Ama o beklediginden az parayi cuzdanda gordugundeki hayal kirikliligi var ya... :(

Invoke

Invoke

Üye
Günlük mü 5 lira hacı? Babam 3kyı zor görüyor 2küsürdü genelde, 5lira 8.sınıftayken filan alırdım herhalde. Yaş 19 lisede de bu yılda rahattım. Allah'a şükür, babama teşekkür o zaman =)

Babana söyle para versin, başka nasıl olacak. Geçinemiyorum baba de. Nasıl olacak böyle de? Otobüs zaten 2 lira de.

- - - Eklendi - - -

Ama şu da olabilirdi 20bini bırak 8-10binlik gelir bile olsa gayet rahat büyüyüp rahat gezebilirdi, belli olmaz belki burnu havalarda artis bir şey olacaktın, baban sana hayatı öğretiyor =)

Uhops

Uhops

Üye
20.000:tl:... Hayali bile güzel...

Metin MF

Metin MF

Üye
bizim yıllık gelir 40 bin lira be vay anasını... zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış

sezaruyanik

sezaruyanik

Üye
Ailenin tutumu tam da buyuyunce yapmak istedigim sey.Ben yoklugu cok iyi biliyorum.Bu yuzden cocuguma da bunu asiliycam.Fakat istediklerinde geri birakmiycam.

patatos

Üye
    Konu Sahibi

normal bisey okadar almasi doktor sonucta:)

- - - Eklendi - - -

noroloji. ve uzman tabi

- - - Eklendi - - -

Adamın gelirine mi cezboldunuz yani...
Günlük 5 Tl'den aylık 150 Tl yapar ortalama.
Aileni takdir ediyorum bu tutumlarından dolayı.
Seni de tebrik ederim tabii, kendi başının çaresine bakmaya çalışıyorsun.

cok tsk ederim.

- - - Eklendi - - -

Helal olsun öyle babaya. Da bari 20 lira olaydı :hmmm

eksik olmayin gayet memnunum ben sadece bu sralar lazimdi diye sordum yoksa 5 tl de iyi yani

- - - Eklendi - - -

Bana aylik 200 tl zor yetiyor. :hmmm Disarida bir sey yiyorum. En az 5-10 lira gidiyor ki o en az. Sen nasil idare edebiliyorsun. :hmmm

zaten derhane filan oldumu aliyo4 o 5 lirayi babamla aram gayet iyi dir elide acik biridir hicbir eksigim olmaz zaten ayakkabi elbise hrseyin en iyisinide alir.soruna gelecek olursak
sabah bi tost ile meyvesuyu dershane cikisida doner + icecek filan 5 tl yi buluyor boyle yani...

Symbianize

Symbianize

Üye
Aha tam benim konum aynından bende açmıştım kardeşim bizimde var baya aylık 20-25 bin hatta sitedekileri kirsya verirsek 40 bine kadar yolu var ama bende 5 tl alıyorum ama artık memnunum çünkü az parayla eğlenmeyi öğrendim öyle zengin züppe olmaktan iyidir boşver hem o babanın parası kendin kazanınca anlarsın değerini

patatos

Üye
    Konu Sahibi
Günlük mü 5 lira hacı? Babam 3kyı zor görüyor 2küsürdü genelde, 5lira 8.sınıftayken filan alırdım herhalde. Yaş 19 lisede de bu yılda rahattım. Allah'a şükür, babama teşekkür o zaman =)

Babana söyle para versin, başka nasıl olacak. Geçinemiyorum baba de. Nasıl olacak böyle de? Otobüs zaten 2 lira de.

- - - Eklendi - - -

Ama şu da olabilirdi 20bini bırak 8-10binlik gelir bile olsa gayet rahat büyüyüp rahat gezebilirdi, belli olmaz belki burnu havalarda artis bir şey olacaktın, baban sana hayatı öğretiyor =)

otobus sikintisi filan yok yakin zaten dershane bu arada ben babamdan simdiye kadar hic ama hic para istemedim verirse kendi gelip verir yani ben oyle alistim istemeye dilim varmiyor hic utaniyor gibi filan oluyorum sabah ise giderken masamin ustune birakip cikar evden.

- - - Eklendi - - -

Aha tam benim konum aynından bende açmıştım kardeşim bizimde var baya aylık 20-25 bin hatta sitedekileri kirsya verirsek 40 bine kadar yolu var ama bende 5 tl alıyorum ama artık memnunum çünkü az parayla eğlenmeyi öğrendim öyle zengin züppe olmaktan iyidir boşver hem o babanın parası kendin kazanınca anlarsın değerini

cok haklisin ben zaten memnunum sadece bir ay sonra lazim olacak hic harcamadan toplasam bile yetmicek. oyuzden napmaliyim diye sordum sizlere

Symbianize

Symbianize

Üye
otobus sikintisi filan yok yakin zaten dershane bu arada ben babamdan simdiye kadar hic ama hic para istemedim verirse kendi gelip verir yani ben oyle alistim istemeye dilim varmiyor hic utaniyor gibi filan oluyorum sabah ise giderken masamin ustune birakip cikar evden.

- - - Eklendi - - -

cok haklisin ben zaten memnunum sadece bir ay sonra lazim olacak hic harcamadan toplasam bile yetmicek. oyuzden napmaliyim diye sordum sizlere

Babana konuyu aç ben öyle yapıyorum genelde

Akıncı

Akıncı

Üye
ben yazın çalışıyorum telefon almak için :kıskıs:

• Beğen
Tepkiler: Baranbaris
lolaman

lolaman

Üye
Yazın telefon için çalışırım çalışırım istediğimi alırım babamda biraz ekler ama ertesi gün yeni modeli çıkar hevesin kaçar.Ben 3-4 telefon değiştim 3310-e250-omnia pro-c5-03 baktım her seferinde daha yenisi çıkıyor c5-03 de bıraktım telefon almayı biriktirip laptop aldım kafam rahat.aslında bi lumia iyi giderdi ama :D

MrExpert

MrExpert

Üye
Cerrah değilse okadar kazanamaz abartmayın... Belki ameliyat yapıyorsa bıçak parası adı altında resmi olmayan ama doktorlar tarafında istenilen parayla belki kazanır.

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
çok tasarruflu bi ailen varmış :) babana de ki para yi mezara götüremeyeceksin sonuçta bunlara ne gerek var

patatos

Üye
    Konu Sahibi
Cerrah değilse okadar kazanamaz abartmayın... Belki ameliyat yapıyorsa bıçak parası adı altında resmi olmayan ama doktorlar tarafında istenilen parayla belki kazanır.

kazaniyor okadar gercek neyse o.guneysoduguda calisirsan okadar kazanirsin ve ozelde calisiyor tabi

bboyQ7

bboyQ7

Üye
Bizim aylık gelir 850 tl :) Bu konularda sana yardımcı olmak benim haddime değil :)

- - - Eklendi - - -

Bizim aylık gelir 850 tl :) Bu konularda sana yardımcı olmak benim haddime değil :)

x-scarface

x-scarface

Üye
Ben lisedeyken babam ne kadar kazanırdı soramazdım bile Allaha şükür ne istediysek oldu bu yaşımıza kadar. küçük yaşlarda tatillerde çok ağır işlerde çalıştık abim ve ben ama birgün isyan etmedik çünkü bizim içindi farkındaydık. seneler sonra öğrendik ki baba geliri burada söylemek istemiyorum ama fenaymış. Şimdi ise herkes kendi işinde diyeceğim o ki bu işler babanın ne kadar verdiğine bakmıyor birazda çocuğun kendini bilmesi gerek.

• Beğen
Tepkiler: -Akıncı
Akıncı

Akıncı

Üye
Ben lisedeyken babam ne kadar kazanırdı soramazdım bile Allaha şükür ne istediysek oldu bu yaşımıza kadar. küçük yaşlarda tatillerde çok ağır işlerde çalıştık abim ve ben ama birgün isyan etmedik çünkü bizim içindi farkındaydık. seneler sonra öğrendik ki baba geliri burada söylemek istemiyorum ama fenaymış. Şimdi ise herkes kendi işinde diyeceğim o ki bu işler babanın ne kadar verdiğine bakmıyor birazda çocuğun kendini bilmesi gerek.
:spr Antalyanın sayılı zenginlerinden:ehe

Kayahan14

Kayahan14

Üye
:ehe

Üst Alt