gelir 20 bin harclik 5 lira para lazim napmaliyim

Sponsorlu Bağlantılar

patatos

Üye
    Konu Sahibi
gelir 20 bin harclik 5 lira para lazim napmaliyim
dedigim gibi sukur aile geliri 20 bin civari baba meslegi doktor 19 yasindayim okuyorum dershaneye gidiyorum.harclik arttirmak icin napmaliyim calismak istiyorum ama aile izin vermez sakin gizli calis demeyin calissam sabahtan aksama kadar calismam lazim ama olmaz cunku evdekiler beni dk basi arayip market firin ekmek icecek ivir zivir falan ne lazimsa ben aliyorum.beni gonderiyorlar.

tavsiyelerinizi dikkate alicam simdiden tsk...

yunus4554

yunus4554

Üye
aylik mi 20 bin :oha:

hikmet366

hikmet366

Üye
baban ne doktoru

-efşan

-efşan

Üye
Adamın gelirine mi cezboldunuz yani...
Günlük 5 Tl'den aylık 150 Tl yapar ortalama.
Aileni takdir ediyorum bu tutumlarından dolayı.
Seni de tebrik ederim tabii, kendi başının çaresine bakmaya çalışıyorsun.

• Beğen
Tepkiler: Invoke
mcnpl4

mcnpl4

Üye
ben son iki uc sene baya savurgandim haftalik 50 aliyodum sonra ogrenci oldugumun farkina vardim ve degistim. simdi hic beklenmedik yerlerden para cikiyor gelecege yatirim yapmisim

Türe

Türe

Üye
Helal olsun öyle babaya. Da bari 20 lira olaydı :hmmm

mcnpl4

mcnpl4

Üye
babanin yaninda ah ah kefenin cebi yok ki de:( baban dogru olani yapiyo genc yasta alisma paraya. az parayla daha cok egleniyorum ben

Akıncı

Akıncı

Üye
ailenin düşüncesi gayet mükemmel ben zor durumda kalmayınca harçlık istemiyorum

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Bana aylik 200 tl zor yetiyor. :hmmm Disarida bir sey yiyorum. En az 5-10 lira gidiyor ki o en az. Sen nasil idare edebiliyorsun. :hmmm

-efşan

-efşan

Üye
Aynı durumu kardeşime yapıyordum ben.
Sadece yetebileceği kadar harçlık veriyordum, kızıyordu bana. :)
Şimdi ise daha iyi anlıyor beni. Yüksek limitli kredi kartımı verdim, neredeyse hiç kullanmıyor.
Ve benden daha tutumlu şimdi. :kıskıs:

Akıncı

Akıncı

Üye
Aynı durumu kardeşime yapıyordum ben.
Sadece yetebileceği kadar harçlık veriyordum, kızıyordu bana. :)
Şimdi ise daha iyi anlıyor beni. Yüksek limitli kredi kartımı verdim, neredeyse hiç kullanmıyor.
Ve benden daha tutumlu şimdi. :kıskıs:

yüksek limit mi :zong:

Türe

Türe

Üye
Ben de tutumluyum :naughty: Kendi paramla kaç defa telefon aldım :kıskıs: (Tabiki sattığımın üstüne ekleyerek :kıskıs: )

OPC

OPC

Üye
Bana 5 tl harçlık versinler telefon istediğimde tamam desinler kabul :ehe ama bir yandan da iyi baban doktor olmuş belki zor şartlarda okuyup olmuştur paranın kıymetini anlaman için yapıyordur

Üst Alt