Gelecekten Gelen adam John Titor-2036 yılından.

Sponsorlu Bağlantılar

heathrow

heathrow

Üye
John_Titor_2036 diye bir hesap açıcam. gerçek John Titor benim diyecem. diğer hesap imitasyon diyecem :alkis

• Beğen
Tepkiler: Alo_Azrail ve mürteza16

zombaka

zombaka

Üye
@John Titor Türkmü

John Titor

Üye
Acaba seneye de boyle diyebilecek misiniz merak ediyorum dogrusu.
Abd de dogdum ama genelde isvec de yasadim

mürteza16

mürteza16

Üye
Şimdi türkiyede yaşıyorsun demi. :D
Hemde burda zaman kaybetmek yerine gidip ibm 5100 arasana. :D
Ayrıca geleceği sadece Allah bilir. Sen nasıl geleceği biliyorsun? Kaderde varsa yaşanır. Bunu değiştiremezsin.

John Titor

Üye
Degistirirsin.2036 yilinda din yok.nasil oldu bilmem ama kaldirildi.belki de gelecekten mudahale etmislerdir.bilimin aciklayamadigi herseyi din e bagliyordu insanlar.ama bilim git gide daha cok sey aciklamaya basladi.sizin gununuzde de din e inanmayan cok sayida insan vardir herhalde.degil mi ?

mürteza16

mürteza16

Üye
Tek bir din var. O da bitince kıyamet kopmuş olacak zaten.

• Beğen
Tepkiler: Nextman
esokmen

esokmen

Üye
Din i karistirmayalim bence isin tadi kacmasin. Kimsenin dinini sorgulamamak lazjm.

• Beğen
Tepkiler: Nextman

John Titor

Üye
Dostum bir suru din var.kim hangisine inanir bilemem ama tek bisey var.o da gelecekte din diye bir seyin kalmamasi.evrende olan olaylarin bazilari aciklandi ki bu da dini gereksiz yapmaya yetti de artti
din bitince kiyamet kopacak demistin.kopmadi ve kopmayacak

zombaka

zombaka

Üye
Bu arkadas ciddimi şakamı yapıyor anlamadım

Gönüldaş

Gönüldaş

Üye
İspatlanmadıkça efsanedir.

John Titor

Üye
Seneye goreceksiniz siz ispati.onunla birlikte milyarlarca cesedi
Size komik ve sacma gelecek ama sormadan dayanamiyorum.guzel bi online oyun bilen var mi bos bos oturmaktan biktim bare oyun oyniyayim.Night Forgein Dust Online de 173 lwl charim var benim(gelecekteki bi online oyun)yillar sonra o oyuna baslayan olursa (JohnTiT) nickname im.ama lutfen gelecekte de gecerliligini koruyabilecek bi oyun soyleyin ki bulabileyim

vaterfa

vaterfa

Üye
gun gale online

John Titor

Üye
Pek guzele benzemiyor
Beyler zaman makinesi birakin pratikte teoride bile olmaz. Olmayacakta. Ama bu gelecegi bilemeyecegimiz anlamina gelmiyor cunku gaybi bilen Allah bize neler olacaginin ipuclarini Kurana saklamistir. Iyi yorumlamak gerekir.. Ayrica Allah'in bir takim olaylari Hz Muhammede gosterdigi rivayet edilir. Yani Hadislerdede ipuclari gizlidir. Teknoloji cok ilerlemis ve belkide daha yolun basinda olabilir Ama gelecek bilim adamlari icin asla tahminden oteye gidemeyecek. Bunun aksine inanmak kufre girer cunku gaybi bitek Allah bilir..
Goren de gelecege gitmis gelmis herseyi biliyo sanar :) gununuzun teknolojisi kotu diye boyle konusman cok mantiksiz.zaman makinesini birak daha neler neler gelecektir gelecekte.bizim hayal edemedigimiz seyleri yapan bilim adamlari var.sen orta cagdan kalan bi adama cep telefonu icat edicem desen sana ne der ise benim size dediklerime aynisini diyosunuz.herseyi ogreneceksiniz seneye.ne kadar hakli oldugumu :)

___kaptan___

___kaptan___

Üye
O değil de ben en çok türkçeyi bu denli ustaca konuştuğuna şaşırıyorum! Yabancı birisin ve türkçe'yi doğuştan beri konuşuyor gibisin?

1-Hadi sonradan öğrendin bu denli sağlam ve kesitli türkçe konuşman imkansız?
2-Ayrıca gelecektekiler neden seni türkiye'ye yolladılar?
3-anlatıyorsun anlatıyorsun sonra bi noktaya gelince anlatmama izin yok diyorsun; hiçbir bilime dayalı gizliliği ön planda olan araştırma ve gözlemlerde konu dışarda Paylaşılmaz, kısa da olsa Söz edilmez ?
4-Bazı olaylara müdehale etmemem gerek vs diyosn şuan gelecekten geldiğini söylüyorsun ve böylece bizlerin duygu ve düşüncelerine günlük hayatımızın yörüngesine müdehale etmiş oluyorsun?

Eee nasıl olacak şimdi :sirit:

• Beğen
Tepkiler: mürteza16, Nextman ve Alo_Azrail
Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
Şimdi bi foto istesem ne gelir çok merak ettim doğrusu :ehe
ayrıyetten neden maxicep ?

• Beğen
Tepkiler: heathrow ve ___kaptan___
___kaptan___

___kaptan___

Üye
Şimdi bi foto istesem ne gelir çok merak ettim doğrusu :ehe
ayrıyetten neden maxicep ?
:oke: Aynen katılıyorum :)

neden maxicep
neden istanbul
neden türkiye
neden dünya
ve neden biz :D
Birde sayın gelecekten gelmiş olduğunu beyan eden arkadaş :)

Hani Bazen ihtiyaç için geleceğe gidip ihtiyacını görüp geri geliyosun ya sana ev adresimi vereyim de bi bak bakalım 2036'da bizim ev mahalle vs ne durumda ben yaşıyor muyum 2036'da bi bak bakayım :sirit:

• Beğen
Tepkiler: heathrow ve Alo_Azrail
esokmen

esokmen

Üye
Konucok uzadi sanki. Madem gelecekten geldigin kesin net. Sadece bir resim at arkadasin dedigi gibi. Ve konu kilitlensin en azindan. Hem konu kapanmis hemde dediklerin dogrularnmis olur.

• Beğen
Tepkiler: heathrow ve ___kaptan___
heathrow

heathrow

Üye
Seneye goreceksiniz siz ispati.onunla birlikte milyarlarca cesedi
Size komik ve sacma gelecek ama sormadan dayanamiyorum.guzel bi online oyun bilen var mi bos bos oturmaktan biktim bare oyun oyniyayim.Night Forgein Dust Online de 173 lwl charim var benim(gelecekteki bi online oyun)yillar sonra o oyuna baslayan olursa (JohnTiT) nickname im.ama lutfen gelecekte de gecerliligini koruyabilecek bi oyun soyleyin ki bulabileyim
Apartman görevlisini çağırıp tavla oynayabilirsiniz. Şaka bir yana konu bence de kilitlenebilir.

Son düzenleme: