geçmiş olsun bize :D samsung apps den açılmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ens_06

Üye
    Konu Sahibi
geçmiş olsun bize :D samsung apps den açılmıyor
arkadaşlar benm bada 1.2 eskiden yüklendikden sonra appse giriyordum ordan uygulamayı bulup başlat diyordum artık onu kaldırmışlar sadece yüklendi olarak gözüküyor :D bi çözümü olan veya bilmediğim birşey varsa söylerseniz sevinirim :D

veev

Üye
evet yaa :ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım:

frager

frager

Üye
Çözüm XXJK1 yükliceksin normal eskisi gibi menüden başlayacak bence en stabil sürüm bu

ares_53

ares_53

Üye
heriflere çakallık sökmüyo :ehe

ens_06

Üye
    Konu Sahibi
:D arkadaş anlamıyorum bu android de neden arkadaşlar böyle sıkıntılar çekmiyo deli olcam ya

soserious

Üye
:D arkadaş anlamıyorum bu android de neden arkadaşlar böyle sıkıntılar çekmiyo deli olcam ya

Android daha acık kodlu bir sistem ve oyun tabanları daha farklı.Bada okadar özgur değil işletim sistemi olarak :D

Esas bu samsung da cakallık bitmez :D

ens_06

Üye
    Konu Sahibi
:D valla böyle gedierse s8500ü ablama vericem bende galaxi s2 alıcam arkadaş deli olcam ya o kadar para verdik bide uygulamalaramı para vercez :D

soserious

Üye
GSII cıktıgında zaten cogu kısı alıcak.herkez o telefonu beklıyor. :D Ama waveMi bende satmam.Cebim de durur oda onuda kullanırım. :bigstar:

dantemustdie

dantemustdie

Üye
gs2 2bin küsür lira arkadaşlar o kadar zengin olan oyun da alır gibi geliyo :D

• Beğen
Tepkiler: veev

elvan1993

Üye
2 bin küsür lira ona vercegimize oyun uygulama için giderim laptop yada tablet alırım daha iyi olur

eaagent

eaagent

Üye
özellikle wave 2 si olanlar için (benm gibi :D ) intihar sebebi bi haber :D

dantemustdie

dantemustdie

Üye
abi madem oyun manyağıyım ps3 alırım o paraya wave e oyun program alırım üstüne akdenizde tatil yaparım üzerine para bile kalır tabii zevk meselesi 985 dolardan mı ne çıkacak o telefon tr ye 2bin küsür civarı gelecekmiş.He i phone 4 e vereceğiime o parayı gider tabii ki galaxy s2 alırım ama bir cep tel için o kadar para verilmez bence

TayLorSwift

TayLorSwift

Üye
Bir teLefona 2bin tL Vermek MantıkLi geLmıyor :)
1.800 tL daha koy ustune 3.800 tL ' ye Laptop aL :)
aL sana Fawori Laptop'um

ASUS G73JH-A1 Nokta :oke:

yasinn

Üye
vay arkadaş nedir bu yaa :( teli alalı 3 hafta oldu daha oyunların keyfini çıkaramadan kalakaldım :) bununda bi çaresi bulunurmuki :)

stfm

stfm

Üye
koyiyim samsunga adam gibi olsun orası burası oynamasın9797

last321

Üye
android de yeni oyun uyguluma vs. ile uğraşıolar ama bada da uygulamalar aynı onları güncelleyip kullanılamaz hale getiriolar :ehe :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt