Gecce

Sponsorlu Bağlantılar

gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
Gecce
Gececiler nabıyonuz

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
İyi Nolsun Sen Napan

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Yok kooperatif marketin çayı
Mesaj birleştirildi:

İşyerinde
Mesaj birleştirildi:

Bizde gaçak olmaz
Alın Çaykur Altınbaş İçin Güzel Mı Onun Çayı Kaç Tl Kilosu

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
En son 70 küsürdü
Mesaj birleştirildi:

Altını olanlar alabilir altınbaşı
Gel Ben sana Of Sefa Satayım Napacan Tarımın kını :lac:

Bulursan Yarım Kilo Olarak Normal Çay paketinde Var. 500 Gram Çaykur Altın Baş Diye Geçiyor Onun Çayı Güzel. 40 50 Tl Birşey Olması Lazım. Denemeni Öneririm. Çayını Çok Hafif Az Koy Klasik Diye Geçiyordu Sanırım. Demliğe İlk Su Koy Üstünede Çayı Yavaşça Serp. Sonrada 25 Dk Bekle Oh Mis Çay Dediğin Odur İşte. Ha Bir Ara Vatan Çayında Bi Tanesi Güzeldi Ama Onunkini Unuttum. Çaykur ile Aynı Fiyattı ve Tadı Güzeldi

gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
Gel Ben sana Of Sefa Satayım Napacan Tarımın kını :lac:

Bulursan Yarım Kilo Olarak Normal Çay paketinde Var. 500 Gram Çaykur Altın Baş Diye Geçiyor Onun Çayı Güzel. 40 50 Tl Birşey Olması Lazım. Denemeni Öneririm. Çayını Çok Hafif Az Koy Klasik Diye Geçiyordu Sanırım. Demliğe İlk Su Koy Üstünede Çayı Yavaşça Serp. Sonrada 25 Dk Bekle Oh Mis Çay Dediğin Odur İşte. Ha Bir Ara Vatan Çayında Bi Tanesi Güzeldi Ama Onunkini Unuttum. Çaykur ile Aynı Fiyattı ve Tadı Güzeldi
Tarımın ki de çoh gözel
Bi yemek kaşığı çay üstünede su demli oluyor 15 dk da

• Beğen
Tepkiler: Baydırman
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Baydırman
gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
1 yemek kaşığı yetiyo demlenmesi için tadına doyum olmuyor. İçtikçe içesin geliyor.
Dikkat ! Bağımlılık yapıyor
Sen Gel Bi Çay Yapım Sanada 1 Bardak İç Tansiyonun Düşsün Ayağa Kalkamazsın :kop::kop:

gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Yerin 10 metre altı
uygun mu senin için
Mesaj birleştirildi:

Bi de dimdik gömerim
yatırmam bile
Mesaj birleştirildi:

Toprağın altında da yatamican yani :)
Wowowo Haram. Mübarek Nettin Sen Gavur Muyuzda Dikine Gömecen Bize :oha: Şey Yani Dikine Gömeceksin.Bu Benim Naciz Bedenim İlla Ki Toprak Olacaktır Fakat Nolamaz Bu Şekilde. Ayaktada Durmayı Hiç Sevmem.Bi Daha Ahirete Kadar Dayanamam :agla

Üst Alt