Geç oldu 3 oldu .. Fenerbahçe 3 - Denizlispor 1

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Geç oldu 3 oldu .. Fenerbahçe 3 - Denizlispor 1
Fenerbahçe ligin ikinci yarısına iyi başladı. Sarı-Lacivertliler yağmurlu ve soğuk bir havada oynan karşılaşmada Denizlispor'u 3-1 mağlup etti. Fenerbahçe galibiyeti son dakikalarda arka arkaya bulduğu gollerle almasını bildi.

Fenerbahçe yağmur nedeniyle çok ağır bir zeminde oynanan karşılaşmayı 3-1 kazandı. Müsabakanın ilk yarısı 0-0 ererken, goller son 15 dakikaya sığdı. Fenerbahçe Do Santos'un 77. dakikada attığı golle 1-0 öne geçerken, bu gole Denizli'nin cevabı 81'de Youla ile geldi.​
Beraberlik golünden sonra rakip kaleyi daha fazla baskı altına alan Fenerbahçe önce 87'de Özer'le 2-1 öne geçti, daha sonra 90. dakikada Güiza skoru tayin etti.​
Fenerbahçe bu galibiyetle birlikte puanını 40'a çıkarttı.​

FENERBAHÇE-DENİZLİSPOR

STAT: Ş. Saracoğlu
SAAT: 20.00
HAKEMLER: Bünyamin Gezer, Cem Satman, Gökhan Memişoğlu
FENERBAHÇE: Volkan Demirel, Bekir, Lugano, Bilica, Santos, Mehmet Topuz, Emre, Baroni, Vederson (Dk. 54 Özer), Semih, Güiza
TEKNİK DİREKTÖR: Christoph Daum
DENİZLİSPOR: Özden, Ahmet Cebe, Burak, Baljic, Çağlar, Roberts (Dk. 57 Okan), Braga, Giray, Berberovic, Angelov (Dk. 72 Fatih Yiğen), Engin
TEKNİK DİREKTÖR: Hakan Kutlu

GOLLER: Dk. 77 Santos, Dk. 81 Youla
SARI KARTLAR: Baljic, Ahmet Cebe, Lugano, Emre, Andre Do Santos

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
tebrikler zor oldu ama iyi oldu..

Consul9

Consul9

Üye
ligin kötü takımlarından biri olan denizlisporo karşı fenerbahcein oynadığı futbol tatmin edici değildi artık zemindenmidir nedir onu bilemem:ehe

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Saha inanılmaz kötüydü .. Top oynamak neredeyse imkansızdı .. 90 Dakika boyunca tek kale oynadık . İnanılmaz fırsatları kaçırdık . Takım mükemmel mücadele etti.. Rahat bir 7-8 olabilecek maçtı .. İnanılmaz kötü saha şartlarına rağmen müthiş mücadeleden dolayı , iki takımı da kutlamak gerekiyor , . 4 tane as oyuncumuz gitti . ( Cristian , Santos , Emre , Lugano ) Denizlispor çok çirkefçe oynadı , maçın başından bu yana . Bunun yanına hakemin çok kötü oluşunu da eklersek , oyuncuların cezaları olmasına katkı verdiler resmen ..!

Kaldığımız yerden devam ediyoruz . Lideri izlemeye devam.. :oke:

ouSahin

ouSahin

Üye
Fenerbahçe stadyumuna yakışmayan bir çim vardı ..Çok yagış vardı saha resmen tarla gibi olmuştu stada birşeyler yapılmalı ..

Çok güzel mücadele ettik ve kazanmasını bildik sona dogru çok güzel oynadık hatalı bir gol yesekte takımda herkez iyi oynadı ve mücadele etti tebrikler Fenerbahçe'me

NopruendoMejar

NopruendoMejar

Üye
Helal olsun adamlara 2010 da şampiyon belli oluyo yavaş yavaş:D

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
ben horoz yemiyorum ama horoz sizi yiyecekti olsun horozun canı sağolsun:ehe:ehe:ehe

tbrklr:oke:(horozada tbrklr:ehe)

Maçı izledin mi sen Mert ?
Nereye horoz bizi yiyordu yaw . 7-8 atacağımız maçta 3 tane attık sadece :)
Adamların pozisyonu yok . Nereye yiyorlardı . :ehe

Consul9

Consul9

Üye
walla bn maçları son 10 dk açısından değerlendiririm maçları gerisi yalan:ehe

pazar günüde horozun yanına antep suçuğu getirecez ama sucuk epey bi parçalanmış olarak serwis edilecek:ehe

arslansem

arslansem

Üye
Şampiyonluğa oynayan takımsan,17 maçta sadece 7 puan alan takımı sahanda son 5 dakikada yenebiliyorsan eleştirileri kabul etmek zorundasın :)
Maçı değerlendirmeden önce bir noktaya dikkat çekmek istiyorum.Fenerbahçe de 5 futbolcu sarı kart sınırındaydı.Ve dördü sanki seçilmişler gibi kart gördü!Ben burada artniyet ararım.Maçı izlemeden düşündüm zaten.Haftaya Sivas deplasmanı var.Ben kasıt ararım kesinlikle
Tek tek pozisyonları inceleyelim...Orta sahada Denizlili futbolcu topu almış,arkası dönük,taç çizgisinde,Lugano ve bir başka Fenerli arkasında.Lugano geliyor zangırt diye indiriyor adamı.Sarı kart;haftaya yok.
Santos.İki ayağıyla öyle bir taban giriyor ki resmen ayak kırmaya yönelik.Kesinlikle kasıtlı.Sarı kart;haftaya yok.
Christian.Luganonun pozisyonundan farksız.Denizliliye arkadan kasıtlı tekme.Sarı kart;haftaya yok.
Emre.Gereksiz ve ucuz bir sarı kart.Ama Emre bilincinde,itiraz ediyor,o sorumsuz yabancılar gibi değil.Sarı kart;haftaya yok.
Emre dışında diğer üçü dönüp bakmıyor bile.Üçü de kasıtlı.
Tek tek inceleyin pozisyonları.Özellikle Luganonunki.Diğerlerini geçtim,Lugano zeki futbolcu,orada öyle gereksiz bir hareket hayatta yapmaz ;)
Yanlış anlaşılmasın şahsi fikrim ve gördüğümü söyledim :) Geçen yıl Arda aynı durumdaydı,kasti faul yaptı gibi gelmişti yine lafımı esirgemedim :)

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Remen su topu oynadılar.o ne yağmur-çamurdu ya öyle:)
Ama iyi mücadele vardı

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
önemli olan galibiyetti onu da aldık..

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
Şampiyonluğa oynayan takımsan,17 maçta sadece 7 puan alan takımı sahanda son 5 dakikada yenebiliyorsan eleştirileri kabul etmek zorundasın :)
Maçı değerlendirmeden önce bir noktaya dikkat çekmek istiyorum.Fenerbahçe de 5 futbolcu sarı kart sınırındaydı.Ve dördü sanki seçilmişler gibi kart gördü!Ben burada artniyet ararım.Maçı izlemeden düşündüm zaten.Haftaya Sivas deplasmanı var.Ben kasıt ararım kesinlikle
Tek tek pozisyonları inceleyelim...Orta sahada Denizlili futbolcu topu almış,arkası dönük,taç çizgisinde,Lugano ve bir başka Fenerli arkasında.Lugano geliyor zangırt diye indiriyor adamı.Sarı kart;haftaya yok.
Santos.İki ayağıyla öyle bir taban giriyor ki resmen ayak kırmaya yönelik.Kesinlikle kasıtlı.Sarı kart;haftaya yok.
Christian.Luganonun pozisyonundan farksız.Denizliliye arkadan kasıtlı tekme.Sarı kart;haftaya yok.
Emre.Gereksiz ve ucuz bir sarı kart.Ama Emre bilincinde,itiraz ediyor,o sorumsuz yabancılar gibi değil.Sarı kart;haftaya yok.
Tek tek inceleyin pozisyonları.Özellikle Luganonunki.Diğerlerini geçtim,Lugano zeki futbolcu,orada öyle gereksiz bir hareket hayatta yapmaz ;)
Yanlış anlaşılmasın şahsi fikrim ve gördüğümü söyledim :) Geçen yıl Arda aynı durumdaydı,kasti faul yaptı gibi gelmişti yine lafımı esirgemedim :)

Semih bunları Yazarken hiç yorulmadınmı bırak 3-1 kazanan fenerbahçe düşünsün galibiyeti gölgelemekten öteye gitmez bu yorum Taş gibi takım olmuş fenerbahçe helal olsun dişe diş mücadele ettiler Kimsede sakatlanırım Korkusuyla mücadelen Kaçmadı ne Yani denizli son sırada diye 10 -0 mı kazanması Lazımdı

Godfather

Godfather

Üye
Vay be iyi yenmişiz 0-0 dı en son gördüğümde :)

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
son 15 dakkada yendik yaww...:ehe

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
90 dakkasınıda İzledim süper maç oldu dauma helal olsun denizlide orta sahada resmen Çarpıştı iki takımda süperdi maç yagmurunda güzelliği bir ayrı

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
yendik ve güzel bir galibiyetle başladık..

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi

Semih maçı izledin mi ? Son 5 dakikada yenebilmişiz diyorsun da , oyun şablonuna bakacaksın önce bir .. 90 dakika boyunca inanılmaz zor şartlarda oynadı oyuncular . Ve 8-9 net pozisyon var .. Girmeyince girmiyor ..

Fenerbahçenin girdiği pozisyon sayısı Net : 11 - Denizlispor 1
Kaleye tutan şut 13 - Denizlispor 1 ( O da gol oldu )

Fazla söze gerek yok herhalde ?

Sizi de göreceğiz bu tür havalar da neler yapabileceğinizi ...

Sarı kartlar konusunda aynı düşünceleri paylaşıyorum .. Lugano zeki oyuncu falan değil , resmen takıma ihanet ediyor . Bir değil , iki değil ..! Bu kadar olmaz yahu .. Top orta saha da adama arkadan giriyor .. Kulağı çekilmeli artık yeter harbiden ? Takıma ihanet ediyor
?

goldonfreeman

goldonfreeman

Üye
guiza adam olcak kac macdır gol atıyo :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt