Eskişehirspor 2-1 Fenerbahçe

Sponsorlu Bağlantılar

-India-

-India-

Üye
    Konu Sahibi
Eskişehirspor 2-1 Fenerbahçe
Süper Lig'de 10 puan farkla liderlik koltuğunda oturan Fenerbahçe, Eskişehir'de yıkıldı.. Eski golcüsü Bienvenu'ye Kuyt ile cevap veren Kanarya, Erkan Zengin'e engel olamadı ve zirvede yara aldı..

Eskişehirspor: 2 - Fenerbahçe: 1

Stat: Atatürk

Hakemler: Mustafa Kamil Abitoğlu, Cem Satman, Gökhan Memişoğlu

Eskişehirspor: Boffin, Akaminko, Servet, Tarık, Özgür, Hürriyet, Aytaç, Erman, Erkan, Jorquera, Bienvenu

Fenerbahçe: Volkan, Egemen, Mehmet, Sow, Holmen, Webo (Dk. 38 Emre), Kuyt, Meireles, Alves, Gökhan, Caner

Goller: Dk. 28 Bienvenu ve Dk. 83 Erkan (Eskişehirspor), Dk. 42 Kuyt (Fenerbahçe)

• Beğen
Tepkiler: signor ramon

KD1907

KD1907

Üye
Mutlu mu oldun?

-India-

-India-

Üye
    Konu Sahibi
çok mutluyum hem emenike sakat. bugün webo sakatlandı. fener kaybetti. haftaya sivas deplasmanınız var.
inşallah bu fırsatı değerlendiririz. feneri daha 17. haftadan şampiyon ilan edenlere de selam ederiz

KD1907

KD1907

Üye
çok mutluyum hem emenike sakat. bugün webo sakatlandı. fener kaybetti. haftaya sivas deplasmanınız var.
inşallah bu fırsatı değerlendiririz. feneri daha 17. haftadan şampiyon ilan edenlere de selam ederiz
Ahaha :D Emenike ya da webo sakat olabilir ama eninde sonunda iyileşecektir rahat ol sen. Ayrıca siz önce aradaki 10 puan farkı kapatın bi ikinci olun da ondan sonra laf atarsınız.

xtrem06

xtrem06

Üye

sivas kankası fenerin unutmayalım ! :D

KD1907

KD1907

Üye
Ne demişti Drogba? "Fenerbahçe'yi ezeli rakip olarak görmüyorum, hiç bir ezeli rakip liderin 10 puan gerisine düşmez." Ne kadarda doğru söylemiş. Şu an ezeli rakibimiz bile değilsiniz yani ;)

• Beğen
Tepkiler: .caner.
xtrem06

xtrem06

Üye
Ne demişti Drogba? "Fenerbahçe'yi ezeli rakip olarak görmüyorum, hiç bir ezeli rakip liderin 10 puan gerisine düşmez." Ne kadarda doğru söylemiş. Şu an ezeli rakibimiz bile değilsiniz yani ;)

o geçen sene sezon sonu söyledi siz daha 16 hafta varken uçtunuz :D yav bu sezon bitene kadar bir bekleyelim belki fark kapanır vs daha çok maç var demediniz konuşun konuşun bu hafta olduğu gibi daha ne kayıplarınız olacak gs olmassa diğer takımlar bu konuşmalarınızı size hatırlatır :D

• Beğen
Tepkiler: -India-
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Düzenlendi.

Son düzenleme:
  • Beğen
KD1907

KD1907

Üye
o geçen sene sezon sonu söyledi siz daha 16 hafta varken uçtunuz :D yav bu sezon bitene kadar bir bekleyelim belki fark kapanır vs daha çok maç var demediniz konuşun konuşun bu hafta olduğu gibi daha ne kayıplarınız olacak gs olmassa diğer takımlar bu konuşmalarınızı size hatırlatır :D
Tabi kendiniz yapamayacağınız icin baska takimlar konusmalarinizi hatirlatir diyosun. Ayrica rahat ol bu sezon sampiyon fener yediremiyosan kaybol. Ya da neyse hic seninle ugrasamiyacam valla. Hadi eyvallah

xtrem06

xtrem06

Üye
Tabi kendiniz yapamayacağınız icin baska takimlar konusmalarinizi hatirlatir diyosun. Ayrica rahat ol bu sezon sampiyon fener yediremiyosan kaybol. Ya da neyse hic seninle ugrasamiyacam valla. Hadi eyvallah

o zaman Şampiyonlar liginde seneye size başarılar :D :D :D

KD1907

KD1907

Üye
o zaman Şampiyonlar liginde seneye size başarılar :D :D :D
2-3 yil onceki konulari simdi acip bizi sampiyonlar liginden men ediyolar ve sende bi Türk olarak buna seviniyosun ha? Yaziklar olsun senin gibi çoluk çocuklarla ugrastigim icin ban yedim ben bidaha ban yemeyi goze alamam ne halin varsa gor. Bu arada sizede iyi kume dusmeler

• Beğen
.caner.

.caner.

Üye
Evet çok komik hadi zil takip oynayalım :zzz: bi gidin isinizd

• Beğen
Tepkiler: KD1907
codblackops2

codblackops2

Üye
Weboya sevinmeni anliyorum gecen sene mayısta sizi baya üzmustu :)
Ama genede nedense ciddi sakatlik geciren futbolculara sevinmenide anlam veremedigimi belirtmek isterim. Yenilir yenilmez buraya konu actigini ve fiksturumuzu ezberledigini gördükçe de mutlu oluyorum.."Takipte kalın " :)

• Beğen
Tepkiler: KD1907 ve .caner.
.caner.

.caner.

Üye
Weboya sevinmeni anliyorum gecen sene mayısta sizi baya üzmustu :)
Ama genede nedense ciddi sakatlik geciren futbolculara sevinmenide anlam veremedigimi belirtmek isterim. Yenilir yenilmez buraya konu actigini ve fiksturumuzu ezberledigini gördükçe de mutlu oluyorum.."Takipte kalın " :)
Doğru söze ne denir.

• Beğen
Tepkiler: KD1907 ve codblackops2
xtrem06

xtrem06

Üye
2-3 yil onceki konulari simdi acip bizi sampiyonlar liginden men ediyolar ve sende bi Türk olarak buna seviniyosun ha? Yaziklar olsun senin gibi çoluk çocuklarla ugrastigim icin ban yedim ben bidaha ban yemeyi goze alamam ne halin varsa gor. Bu arada sizede iyi kume dusmeler

Türk olarak bizi dünyaya rezil ettiniz halada konusabiliyorsunuz.sayenizde dünya Türklere şikeci gözü ile bakıyor.aynı durumda biz olsaydık (şükür olmadığımıza) siz neler yapardınız, konuşurdunuz bunu herkes çok iyi tahmin edebiliyor.fazla uğraşma çoluk çocuklarla ban yersin bak :D :D :D

• Beğen
KD1907

KD1907

Üye
Türk olarak bizi dünyaya rezil ettiniz halada konusabiliyorsunuz.sayenizde dünya Türklere şikeci gözü ile bakıyor.aynı durumda biz olsaydık (şükür olmadığımıza) siz neler yapardınız, konuşurdunuz bunu herkes çok iyi tahmin edebiliyor.fazla uğraşma çoluk çocuklarla ban yersin bak :D :D :D
Aynen aynen sende haklisin ya. Biz gecen sene turkiyeyi nasıl temsil ettik herkes biliyor cok konuşma istersen. Ayrica inan su an türkiyeyi cok iyi temsil ediyosunuz. Az kalsin sonuncu olucaktiniz şansa son mac sonuncu olmaktan kurtuldunuz. Ve son olarak ligde sampiyon olamayacaksiniz sampiyonlar liginde zaten olamazsiniz artik Türkiye kupasini da alin ha yazik sizede valla.

xtrem06

xtrem06

Üye
Aynen aynen sende haklisin ya. Biz gecen sene turkiyeyi nasıl temsil ettik herkes biliyor cok konuşma istersen. Ayrica inan su an türkiyeyi cok iyi temsil ediyosunuz. Az kalsin sonuncu olucaktiniz şansa son mac sonuncu olmaktan kurtuldunuz. Ve son olarak ligde sampiyon olamayacaksiniz sampiyonlar liginde zaten olamazsiniz artik Türkiye kupasini da alin ha yazik sizede valla.

ban yiyecen bak :D

• Beğen
xavxmaxi

xavxmaxi

Emekli Yönetici
Üyeleri kışkırtacak davranışlardan kaçınınız, izlemedeyim :polis:

• Beğen