Saat Gear S3 Bluetooth Sorunu


MetQ7

MetQ7

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar merhaba. Dün Gear s3 frontier modelini alarak aranıza katıldım. Saatten şimdilik memnunum fakat şöyle bir sıkıntı var. Dün bluetooth bağlantısı kurdum cihazla sıkıntı yok fakat saati şarja taktığımda bluetoothu kapattım ve tekrar açtığımda iki tane bağlantıdan sadece birine bağlanıyor. Haliyle mesaj ve whatsapp bildirimlerini alabiliyorum sıkıntı yok fakat gelen aramaları göremşyorum ve telefon üzerinden konuşma yapamıyorum. Daha önce böyle problem yaşayan var mı aranızda?
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt