Saat Samsung Gear S3 Frontier Saat Kadranı Yükleyemiyorum


MetQ7

MetQ7

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar merhaba. Saatime başlıktan da anlaşılacağı üzere saat şekilleri yükleyemiyorum. Galaxy Watch uygulaması " Saatine bağlanmak için Bluetoothunu açmalısın" diyor. Halbuki bluetooth açık. Hatta gelen telefon çağrılarını,bildirimleri vs. herşeyi saatim üzerinden görebiliyorum. Uygulamayı silip tekrar yükledim sorun yine çözülmedi. Daha önce böyle bir durumla karşılaşan var mı?

Not: Telefonum İphone 7 Plus
Not 2: Saati ilk aldığımda yükleyebiliyordum bir sıkıntı yoktu sonradan böyle bir hata vermeye başladı.
 
_ardaa

_ardaa

Üye
Saati yedekleyip sıfırlamayı dene.
 
MetQ7

MetQ7

Üye
    Konu Sahibi
Nasıl yapıcaz hocam bunu?
 
_ardaa

_ardaa

Üye
Saatin içinden ayarlardan sıfırlama kısmı var, ilk aldığın gün gibi sıfırlıyor, Genel ayarlar kısmında sıfırlama.
 
MetQ7

MetQ7

Üye
    Konu Sahibi
Saati sıfırlamak değil de yedeği nasıl alıcaz diye sormuştum hocam
 
_ardaa

_ardaa

Üye
Uygulama ile, yeni versiyon ise yedekle ve geri yükle bölümünden.
 
MetQ7

MetQ7

Üye
    Konu Sahibi
Hocam sıkıntı orda zaten çünkü uygulamayı sildim tekrar yükledim, saati görmüyor
 
_ardaa

_ardaa

Üye
Bildirim geliyor sadece kadran yükleyemiyorum demişsin de, yine de saati sıfırlaman bir işe yarayabilir.

Zaten 2 çözümü var biri saati sıfırlamak diğeri telefonda ki uygulamayı kaldırıp tekrar yüklemek, istersen bir süre bekle Tizen yeni sürüm gelecek bugün yarın belki o çözüm olabilir.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt