Gba Emulator Ve oyun Oynama

Sponsorlu Bağlantılar

scootypippen

Üye
    Konu Sahibi
Gba Emulator Ve oyun Oynama
Arkadaşlar beni çok yordu ama sonunda gba oyunlarına girmeyi başardım

http://www.maxicep.com/android-oyun/gameboid-lite-1-7-6-0-android-oyun-371116.html
öncelikle bu arkadaşımıızn verdiği emulatorü indiriyoruz ve telefonumuza kuruyoruz

Şuanda Oyun atsanızda Çalışmaz malesef :) şimdi nasıl çalıştırıcağız olayı anlatıyım emulatorü açında bios ayarından bahsediyor ve sizi yönlendiriyor ama bios yok elimizde hemen
bu siteden gba bios u indirip telefonumuza atıyoruz ve bios kısmından bin. uzantılı biosu seçiyoruz artık istediğiniz oyunları atıp rahatlıkla oynuyabilirsiniz.

Oyunlar için telefondan veya bilgisayarınızdan bu adrese girip [telefonda ayar bölümünde oto. olarak atıyor bu siteye gitmek isterseniz] Gba Emulatorunu seçip istediğiniz oyunları indirip telefonunuza atabilirsiniz oyunları zipli yani rarlı halde atın yer kaplamaz ve sorunsuz çalışır rardan çıkartıpda atabilirsiniz... iyi oyunlar:aha:

• Beğen
Tepkiler: mva52, maddock ve " Tehlike "

futbol123

futbol123

Üye
teşekkürler..

Lacoste

Lacoste

Üye
oyunlar çok iyi mi?

scootypippen

Üye
    Konu Sahibi
oldukca iyi oyunları var

OğuzcanAbi

Üye
anlatım güzel olmuş saolasın

tahsin50

tahsin50

Üye
anlatım güzelde tek bir şeyde takıldım emulatörü açıyorum bin dosyasını gösteriyorum gameboy yazıp açılıyor indirdigim gba romları nereden nasıl emulatöre gösteriip oynayacağım??

--------------- Ekleme ---------------

tamam ben gba deil gbc indirmisim o yüzden görmemiş tşk ederim

maddock

Üye
Teşekkürler......:ehe

Alikevicius

Üye
Anlatım için teşekkürler.

alivetr

Üye
kardes gorsel anlatm yaparmısn olmuyo bu

Üst Alt