Android 2.3.3 (T20, Gingerbread) İçin Gameboid (.gba oyunları)

Sponsorlu Bağlantılar

DJUP

Üye
    Konu Sahibi
Android 2.3.3 (T20, Gingerbread) İçin Gameboid (.gba oyunları)
Beyler Çok aradım zar zor buldum T20 telefonum için .gba oyunlarını açan Gameboid sürümünü.
Sizinle paylaşmak istedim umarım iyi bir şey yapmışımdır.Detaylı anlatıyorum.

Vol 1.

Buradan sürümünü indiriyoruz.

Vol 2.

Buradan da bios dosyasını indiriyoruz->>

Şimdi hafıza kartımızın içine girerek "Roms" adlı bir klasör oluşturuyoruz.Oluşturduğumuz "Roms" klasörünün içine de "gba" adlı bir klasör daha açıyoruz.

Vol 1. de verdiğim linkten indirdiğiniz dosyayı hafıza kartının içine,

Vol 2. de verdiğim linkteki dosyayı
sdcard/Roms/gba nın içine atıyoruz.

Ardından hafıza kartımızı telefona takıyoruz.Gameboid i yüklüyoruz.(Not: gameboid hafıza kartının içine attığımız dosya)
Sonra gameboide giriyoruz ve bizden rom seçmemizi isteyecek biz de sdcard/Roms/gba adlı klasöre giriyoruz ve gba_bios.bin adlı dosyayı seçiyoruz.

Gelelim en son işleme->>

Hafıza kartımızı tekrar bilgisayara bağlayıp ÖRNEĞİN : Pokemon Ruby Versiyon oynamak istiyoruz.
Oyunun .gba dosyasını sdcard/Roms/gba nın içine atıyoruz.Tekrar telefona dönüyoruz.Gameboide giriyoruz.Pokemonun .gba dosyasını sdcard/Roms/gba dizininden seçiyoruz ve oynumuz önümüzde iyi oyunlar

Bu arada Pokemon oynamak isteyenlere link

(ÖNEMLİ: Pokemon oynamak isteyenler indirdiğiniz dosyayı .zip li halde sdcard/Roms/gba dizinine atın.

+Repe gerek yok ayda yılda bir giriyorum :D
Sinirlendiğimden dolayı paylaştım.Saygılar :)

• Beğen
Tepkiler: Şehriyar

Şehriyar

Şehriyar

Üye
Teşekkürler :oke:

• Beğen
Tepkiler: DJUP
mstf_l

mstf_l

Üye
tesekkurler demek android tede gameboy varmıs eger buraya ilgi olursa gameboy oyun arsivimi paylasırım insallah :tşk:

DJUP

Üye
    Konu Sahibi
DİPNOT:Android telefonunuzun sürümünü öğrenerek ona uygun Gameboid i indirebilirsiniz arkadaşlar.Teşekkürler için şimdiden herkese ben teşekkür ederim.Bir daha giremeyebilirim.Allah'a emanet olun :)

58bugrahan

Üye
açamadım ben bi yardımcı olun "load BIOS failed" gelio

DJUP

Üye
    Konu Sahibi
açamadım ben bi yardımcı olun "load BIOS failed" gelio

Kardeş android telefonunun sürümüne göre olan Gameboid i netten bul.Benim verdiğim Gameboid senin android telefonun için uygun olmayabilir.

alex_43

alex_43

Üye
resident evil deneretion oyununu oynayabilirmiym t20 de bu şklde

KayraBey

KayraBey

Üye
:tşk:

legolas29

legolas29

Üye
:tşk:

kutlu06

Üye
benim 800*600 android tabletim var nasıl oyun yükleyebilirim pes12 indirmiştim hata verdi ekran boyutları uyumlu değildi galiba yardım ederseniz çok sevinirim

DJUP

Üye
    Konu Sahibi
Linkleri yenilemem gerekiyor ama ugraşamam artık konu kapatılırsa çok sevinirim :)