Gazi İİBF Hakkındaki Bilgiler


SocialMedia

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba arkadaşlar,
kendimde öğrencisi olduğum okulumu buralara yazmak istedim ki birilerinin haberi olsun belki genç öğrencilerimizden bu okulu inceleyip okula kayıt olmak isteyenler olur diye.
Gazi üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesi.
bir kere aklınıza hemen ülkücü tayfa felan gelmesin, efendim ülkücü elbet var ancak hepsi iyi insanlar. Kendilerine önyargı ile yaklaşıp kıllandırmazsanız sizin bizim gibi insan iyi geçinirsiniz onlarla.
Ayrıca üniversite sözlüğümüzü kullanarak şuradan öğrenciler ağzından bilgilerine ulaşabilirsiniz: gazi iibf
teşekkür ederiz.
 
  • Beğen
Tepkiler: Dogus Pertez


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt