Gaspa uğradım!!:( Telefonumu aldılar :(

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Adamlar sigara için adam öldürüyorlar yahu .. O kadar boş beleş adamlar var ki ..! Bir sürü örneği mevcut ...
Bu olay tam nasıl oldu ?

arslansem

arslansem

Üye
Geçmiş olsun Hasan abi.Telefon çok değerli bişey değildir umarım.Geri geleceği muamma ve zor bi ihtimal

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
geçmiş olsun kardeşim ya üzülme ya sana bişey yapsalardı :(

|-ERKAN-|

|-ERKAN-|

Üye
çok geçmiş olsun arkadaşım sana bişe olmamış ya...

futbol123

futbol123

Üye
geçmiş olsun hasan boş ver takma kafaya

Godfather

Godfather

Üye
    Konu Sahibi
Mehmetce38™;1959678' Alıntı:
Vay kendini bilmezler vay çok geçmiş olsun Hasancığım eşgallerini tarif ettinmi canım inşallah hemen bulurlar:(

Ettim abi :)

Geçmiş olsun Hasan :( 5 lira falan versen giderlerdi aslında ...

param yoktuki abi :(

Mehmetce38™;1959706' Alıntı:
Gözü dönmüş bunların 5 tleye filan alıp gitmezler ulan o kadar yanlız dolaştım gece yarılari bikere denk gelmedi güçleri çocuklara yetiyor tabiki bizim Hasanda elinde telefon düşmüyor baktılar açık av umarız yakalanırlar telefona kavuşur kardeşimiz

Yok abi telefon cebimdeydi :)

Fatih[Sag0]HiphoP;1959726' Alıntı:
telefon numaranı ver takip etsinler
geçmiş olsun cana gelen mala gelsin

Telefon kapalı abi :(

geçmiş olsun hasan ya çok üzüldüm, bir önerim yok ama inşallah bulursun...:)

Saol Hakan abi :)

geçmiş olsun kardeşim çok şükür sana bişey olmamış inşallah bulunur telefonun
Saol abi :)

Geçmiş olsun.. Böyle insanlara hiç bulaşma, bir 3310 için bile insanları trenlerden, otobüslerden atabiliyorlar. Cana gelen mala gelsin...

Evet haklısın :(

Çok geçmiş olsun

Saolasın kardeşim :)

çok geçmiş olsun kardeş. İnşallah cezalarını çekerler

Saolasın kardeşim inşallah Allah bidiği gibi yapsın onları :off:

22 Mayıs 2005, telefonumu gasp ettikleri gün, sene oldu 2010. Adamlar? Yok. Telefon? Yok.

İmei falan hikaye, otur bir bardak su iç bu ülkenin adalet sisteminde en güzel öneri su oluyor...

Evet abi aynen adamlar ne taktı ne bişey yaptı bulunursa biz sizi ararız dediler :(

Geçmiş olsun kardeşim..Buarada o telefonu bulamazlar pek ümitlenme kardeşim parçalara ayırıp öle satarlar.Neyse sana bişi olmamış yaa gerisi boş;)

Evet abi bulunamayacak gibi :(

Merhaba,
Öncelikle büyük geçmiş olsun.
Benimde evimde soygun olmuştu, 1 adet N95 8GB, 1 adet Nokia 6230i, 1 adet Dell XPS Laptopu çaldılar.
Karakol dahil, savcılığa kadar müracaat ettim, fatura fotokopilerini vs. tüm evraklarını verdim.
Üzerinden 6 ay gibi bir süre geçti sonuç YOK...

İyi ki sana zarar vermemişler, tekrar büyük geçmiş olsun.

Bulunamaz gibime geliyor :( Saolasın kardeşim :)

Geçmiş olsun Hasan abi.Telefon çok değerli bişey değildir umarım.Geri geleceği muamma ve zor bi ihtimal

Sende saol abi :)

DiaBLoS™;1960718' Alıntı:
Adamlar sigara için adam öldürüyorlar yahu .. O kadar boş beleş adamlar var ki ..! Bir sürü örneği mevcut ...
Bu olay tam nasıl oldu ?

Ya abi alışveriş merkezi ile aramızda 100 metre var tam dönüyordum ev ile aramda 1 cadde varken 2 adam koluma girip karanlığa çektiler :( sonra bıçağı dayadılar üstünde ne var ne yok ver dediler :( bende verdim sonra teki önden aldı teli gitti öbürü birazdaha beni oyaladı derken oda gitti hemen eve koştum hemen anlattım polisi aradık polis geldi gezdik ama hemen toz olmuşlar sonra karakola gittik 11 gibi sonra işte İfade sırasını bekledik saat 1 oldu 1 saat ifade verdim.. sonra saat 2 de ifade bitti eve döndük sonrada konuyu açtım :( olay bu abim :(

Öbür tüm arkadaşlara teşekkür ederim :)

--------------- Ekleme ---------------

Ya abi alışveriş merkezi ile aramızda 100 metre var tam dönüyordum ev ile aramda 1 cadde varken 2 adam koluma girip karanlığa çektiler :( sonra bıçağı dayadılar üstünde ne var ne yok ver dediler :( bende verdim sonra teki önden aldı teli gitti öbürü birazdaha beni oyaladı derken oda gitti hemen eve koştum hemen anlattım polisi aradık polis geldi gezdik ama hemen toz olmuşlar sonra karakola gittik 11 gibi sonra işte İfade sırasını bekledik saat 1 oldu 1 saat ifade verdim.. sonra saat 2 de ifade bitti eve döndük sonrada konuyu açtım :( olay bu abim :(

Öbür tüm arkadaşlara teşekkür ederim :)

Olay budur arkadaşlar :(

Sidretül Münteha

Üye
Geçmiş Olsun
Alt Üstü Telefon Dert Etme
Ortada Sende Olmaya Bılırdın ..
Yaşadığına Şükret :)

Godfather

Godfather

Üye
    Konu Sahibi
Zaten ablacım zaten :)

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
Canım geçmiş olsun yaa..bu tür yaratıklar çoğaldı maalesef..

ylmz.fatih

ylmz.fatih

Üye
Öncelikle geçmiş olsun kardeşim. Benzeri bir olay arkadaşımın başına gelmişti.
Canına birşey olmamış daha ne giden telefon olsun bulunur. Bazıları şikayette bulunamasın diye gaspettiğini öldürüyor bile.

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Tam olarak nerde oldu Hasan abi

Godfather

Godfather

Üye
    Konu Sahibi
ya abi 2002 dünya kupası parkı varya orda abi tam kayseri park caddesinden geçiyordum akay sitesini yanından girdiler koluma parkta işte olay oldu :( Böyle abi

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Vay be hemde orda çok geçmiş olsun hiç bir yer güvenli değil son zamanlarda çok neşeliydin nazar değdi gözü olanın gözü çıksin tekrar geçmiş olsun canim

Godfather

Godfather

Üye
    Konu Sahibi
Evet abi çok neşeliydim son günlerde :( Ama bir buldurtuyum soracam abi ben onlara :off:

ism@il 54

ism@il 54

Üye
işallah aldıkları telefon 5110'dur:(enbesiler,zihinzel manyaklar...

DJAVU

DJAVU

Üye
Bizim orda birisinin başına gelmişti telefonunu çalmışlar adam senin yaptığının aynısını yapmış kardeşim 4 sene sonra telefonunuz bulundu die geri vermişler arkadaş da da 4 sene sonra senin işine yaramas o çok geçmiş olsun canını sıkma kardeşim

Godfather

Godfather

Üye
    Konu Sahibi
:) ya onları bulsunlar yeter :off:

passiv€ aggressiv€

Üye
geçmiş olsun hasan boş ver ya sana bişey olmamış ya gerisi boşş...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt