Garmin Mobile XT v5.00.50 Kurulumu & Kılavuzu by Reis-i Eagles

emeğine sağlık çok teşekkürler yanlız uydu aranıyorda takılı kaldı harita sürekli no map yazıyor yani haritayı görmüyor 3 e felanda bastım bir işe yaramadı yardımcı olursanız şimdiden teşekkürler

emeğine sağlık
Muhtemelen kapalı mekanda oldgum için olmuyordu su anda çalısıyor
Teşekkürler

webing

Üye
merhaba değerli arkadaşlar.
ben n96 telefonuma garmin 5.00 yükledim. türkiye haritası herşey gayet iyi.
yanlız şuanda kazakistanda bulunduğumdan dolayı sizlerden kazakistan haritası rica etmekteyim.
yardımcı olursanız çok ama çok sevinirim.
teşekürler.

gocr

Üye
Telefonum n95 herşeyi harfi harfine yaptım ama gps çalışmadığı için mi haritalar yüklenmiyor n95 kullanan vr denemiş olan arkadaşlar yardıcı olabilirler mi

Telefonum n95 herşeyi harfi harfine yaptım ama gps çalışmadığı için mi haritalar yüklenmiyor n95 kullanan vr denemiş olan arkadaşlar yardıcı olabilirler mi

arkadas GPS ayarlarina bir bak senin tlf,nun ayarlarindan
Menü,Ayarlar,Genel,Konumlama,Konumlama yöntemleri,
buradaki Yardimli Gps,i ; vede Tümlesik Gps,i ayarla
Garmini acinca Gps bulmasi icin cam kenarinda yada disarida
olman gerekir tabiki daha önce Garmini atiflestirdigini
düsünerek bu sekilde yapman gerektigini yaziyorum
Haritalarida yüklemeye gelince Garmin dosyasinin
icine GMAPSUPP.IMG olarak atacaksin aktiflestireceksin
hepsi bu eger aktiflestirme yaptiysan her ikisinide GPS
bulmadiktan sonra haritayi göstermez Nomaps yazar
GPS,i bulsun 3 tusuna bas bir kac sefer haritayi gösterir
anlamadigin yapamadigin yerlerde yardimci olmaya calisirim.

SAYGILAR

webing

Üye
sorunum halen devam ediyor arkadaşlar.

akara10

Üye
Merhaba,
Nokia N8 telefonuma Garmin Mobile XT v5.00.50 harita yazılımını yükledim. Harita gayet güzel çalışıyor. Telefon dikey konumda iken herhangi bir soruunum yok. Telefonu yatay çevirdiğimde harita kırılıyor, sanki dikey konumda haritanın bir parçası çıkıyor. Navigasyonu kullanırken kötü bir görüntü oluşuyor. Yol takip etmem açısından da sıkıntı oluyor. Ne yaptıysam bu sorunu çözemedim. Benzer uygulamadan sorun yaşayan ve çözüme ulaştıran arkadaşım varsa bana yardımcı olabilir mi?
Şimdiden teşekkürler...

akara10

Üye

Yardımcı olabilecek kimse yok mu?

turgut76

Üye
slm herkese. Bende eskiden 5800vardı garmin i yüklemiştim kullandım. 8 ay evvel nokia c6 aldım ilk başlarda çalıştı sonra çalışmaz oldu. Dün telefona format atıp tekrar garmin i kurdum garmin açıyor fakat no wamp diyordu. Birkaç kez silip tekrar kurdum su an harita ve adresler çıkıyor ama uyduya bağlanmıyor. Tüm ayarları yapıyorum konumlamalardan ama 25 dk açık yerde bekledim yine aynı açılmıyor. Denemedigim şey kalmadı ama olmuyor ne yapabilirim of.

güncel haritalar neden yok burda? Bildiğim kadarıyla mart 2012ye kadar çıktı..

ibo3182

Üye
nokıa c5 03 e kurdum.yapılması gereken her şeyi adım adım yaptım. kuruluma yaparken uymlu değil dedi yinede kurudum açar deiye açmadı ekran geliyor atıyor c5 03 te çalıştıran var mı yada çalıştıramayan ??

ben çalıştıramadımki siz çalıştırasınız n95 8gb herşeyi denedim uydu aranıyor diyor sabah oldu hala uyduyu bulamadı ben uydu kuruyorum ben 10 dakikada çanğı kurara çkarım ama bunda bulamadım )))

nokia c6-01 de sertifikanın gecerliliği kontrol ediliyor diye uyarı geliyor neden bilen varmı

3 yıl oldu hala aynı haritayı kullanıyorum Nokia N95 8GB da, sana tavsiyem programı komple tekrar kaldır ve yeniden kur ayarlaı yaptıktan sonra harita gelen ekranda haritayı okuması gerekiyor o anda hiç bir tuşa basmaman yoksa haritayı görmüyor benim başımada geldi tekrar yüklediğimde daha sonra 3'e basarak haritayı tanıması için yakınşaltırmayı dene mutlaka çalışacaktır. Çünkü kendim kullanıyorum. Yalnız N95 8GB dın diğer telefonlara göre uydulara bağlanması biraz daha uzun sürüyor. ama mutlaka çalışır vardır bir yerde yanlışlık yada hata yaptığın. çünkü 3 yıl önce bende bu sayfadan yükledim. kolay gelsin

buni36

Üye
slm ben nokia 701 e yükledim ama adres girecegimde klavye cikmiyor bu konuda yardimci olacak arkadas varmi. tsk

sadi81

Üye
çok teşekküt ederim emeğine sağlik

Resimlerin yenilenmesi mümkün mü acaba

disk

Üye
E72'de denedim harika çalıyor elinize sağlık