Garmin GPS Programı için Türkiye topographic (yükseltili) haritası

Sponsorlu Bağlantılar

ces29

Üye
haritalar inmiyor linkler ölmüş yenilermisiniz bir zahmet

amirans

Üye
arkadaşlar indiryorum teşekür ederim ne zamandır ole bır sey arıyordum umarım çalışır

karamba3324

Üye
Ortak benim telefon nokia x6 ama benim telefona göre bi garmin bulamadım bu program s60v3 serilerine de uyuyo mu?
uymuyosa bana bi benim telefona göre link gönderirmisin...

spada

Üye
ya bana anlatin nasil indiriyonuz bunuuu lutfen tesekurler

ufukerden2

Üye
Id kodu kaçtır? bu kod ile tüm unl dosyalarını ****** ile yeniden mi oluşturmalıyım.

ufuk erden

aliosmann

Üye
eline koluna sglık kadesim linklern ikiside calısıyo ikisindende indirdim

--------------- Ekleme ---------------

kardesim saol hallettim 2 harita birden kullanıyorum

arkadaslar yapmanız gereken ilk garmini kurarken bize ilaç dosyası vermişti onla not defteri yardımıyla sv ve unl dosyaları oluşturmuştuk şimide aynı işlemi yapmamız gerekiyo kot bunun 284.yani gmapsup2.unl ve sv2 yapıcaksınız haritayıda gmapsup2 diye deiştireceksiniz.arkadaşlar burası önemli isimler aynı burda yazdıgım gibi olucak

gmapsup2.unl gmapsup2 yani tek p olucuk iki tane p olursa program haritayı görmüyor umarım yardımcı olabilmişimdir

xxalta

Üye
Katkıda bulunan tüm arkadaşlara teşekkür ederim...

beckhakan

Üye
eyv saol yiğen...........

zerde17

Üye
10 m izoipli buldum. Ayrıca doğu Anadolu dahi var içinde. Ancak dosya boyutu 550 Mb haritayı isteyen ve hızlı yükleme yapabileceğim adres bilen yazsın lütfen. (harita haziran 2007 tarihli)

Hocam upload edemiyorsan, bari inirdiğin linkleri paylaşsaydın

scyllis

Üye
tesekkürler ellerine sağlık

OKTAY ŞİMŞEK

Üye
LAN NE BOKTAN BU:angry::bann::bann::bann::bann::bann::off::sopa::vur:bann::bann::bann::bann::bann::bann::bann:
:bann:

Oldman_55

Üye
Arkadaşlar ben bu haritayı kurdum kullandım. Ancak görüntüde çok karışıklığa sebeb oluyor. 300-500 kademesinde çizgi yol mu yoksa irfitayı gösteren çizgimi karışıyor. Navigasyonu zorlaştırıp yanlış yola gitmenize sebeb olabilir. Bence kurmaya değmez. Zaten GPS durumunda irtifayı görüyorsunuz.Ancak dosyanın adını değiştirip lazım oldumu eski haline getirip aktif edilebilir. Çünkü programdan aktif etme imkanını bulamadım.

Arkadaşlar ben bu haritayı kurdum kullandım. Ancak görüntüde çok karışıklığa sebeb oluyor. 300-500 kademesinde çizgi yol mu yoksa irfitayı gösteren çizgimi karışıyor. Navigasyonu zorlaştırıp yanlış yola gitmenize sebeb olabilir. Bence kurmaya değmez. Zaten GPS durumunda irtifayı görüyorsunuz.Ancak dosyanın adını değiştirip lazım oldumu eski haline getirip aktif edilebilir. Çünkü programdan aktif etme imkanını bulamadım.

Sayın Arkadaşlar Buldum. esas hartinızı gmapsupp.img olarak adlandırın yükselti haritasını gmapsup2.img olarak adlandırın. Tabi ki ilaçla gmapsup2.unl'yi önceden yaratmış olmanız şartıyla.

Daha sonra verilerimi yönette Harita ayarlarında ayrıntı haritaların üzerindeyken (sarı şeritli harita) Mapsource tıklayın ve görünmesini istemediğiniz haritadaki çentiği kaldırın o harita görünmeyecektir.
koly gelsin

kaan_can

Üye
selam reis kardes bende cadde sokak isimlerini gostermiyor neden?

demir001

Üye
uzantı ımg olacak doğru diek cepte garminin içine atılacak ancak bende 550 kb lık var 115.2 mb çok tüksek geldi eş yükseltiler arası kaç metre gösteriyor bir bilgi yok

erkan_e

Üye
iyi güzel tarifleri vermişsiniz de bu haritayı yükleyince ekrandaki görünümün nasıl olduğunu da bir gösterseydi şu kullanıcılar.

eaakin

Üye
tesekkürler

CeMayk

Üye
SANIRIM HAFIZA KARTI İÇİNDEKİ GARMİN KLASÖRÜNE mi atılacak acaba haritayı indirdim fakat nere atacağız.:naughty:

CanceleratoR

Üye
şurada 500 küsür mb'lik türkiye tophografik haritasıyla ilgili bir konu buldum ama indirmedim ya da denemedim. bilginize

bir de şurada konu tartışılıyor:

500lük haritanın linklerini buldum ve şu konuya yazdım: (6. sayfada)

http://www.maxicep.com/s60-3rd-harita-gps-navigasyon/garmin-turkiye-topographic-yukseltili-haritasi-10-m-izohipli-ve-dogu-bolgesi-dahil-6-327134.html

phasan

phasan

Üye
Çok tsk

cart64

Üye
teşekkürler

Üst Alt