Arkadaşlar ben bu haritayı kurdum kullandım. Ancak görüntüde çok karışıklığa sebeb oluyor. 300-500 kademesinde çizgi yol mu yoksa irfitayı gösteren çizgimi karışıyor. Navigasyonu zorlaştırıp yanlış yola gitmenize sebeb olabilir. Bence kurmaya değmez. Zaten GPS durumunda irtifayı görüyorsunuz.Ancak dosyanın adını değiştirip lazım oldumu eski haline getirip aktif edilebilir. Çünkü programdan aktif etme imkanını bulamadım.
--------------- Ekleme ---------------
Arkadaşlar ben bu haritayı kurdum kullandım. Ancak görüntüde çok karışıklığa sebeb oluyor. 300-500 kademesinde çizgi yol mu yoksa irfitayı gösteren çizgimi karışıyor. Navigasyonu zorlaştırıp yanlış yola gitmenize sebeb olabilir. Bence kurmaya değmez. Zaten GPS durumunda irtifayı görüyorsunuz.Ancak dosyanın adını değiştirip lazım oldumu eski haline getirip aktif edilebilir. Çünkü programdan aktif etme imkanını bulamadım.
Sayın Arkadaşlar Buldum. esas hartinızı gmapsupp.img olarak adlandırın yükselti haritasını gmapsup2.img olarak adlandırın. Tabi ki ilaçla gmapsup2.unl'yi önceden yaratmış olmanız şartıyla.
Daha sonra verilerimi yönette Harita ayarlarında ayrıntı haritaların üzerindeyken (sarı şeritli harita) Mapsource tıklayın ve görünmesini istemediğiniz haritadaki çentiği kaldırın o harita görünmeyecektir.
koly gelsin