Garmin City Navigator turkiye NT 2011.30 (yeni Navteq haritası)

Sponsorlu Bağlantılar

casper659

casper659

Üye
arkadaslar linklerde sorun var sanırım hotfile zaten ölü digeride sorunlu geri sayım yapıyor ama sonrasında indirme linkine tıklayınca hiçbirsey olmuyor oldugu gibi bekliyor. ????????

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
bende çalışıyor sorun yok linkte, haritayı yüklemeye başladı. ama yinede en kısa zamanda yeni link yüklerim

TEMPOM

Üye
teşekkürrrrrrrrrrrr

drmamu

Üye
Teşekkürler arkadaş...

eaglepaw

Üye
hotfile linki silinmiş :(

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
hotfile link yenilendi arkadaşım indirebilirsin

crazyes

Üye
tşkler

ıspider

ıspider

Üye
bu haritada bir problem var arkadşlar 39 mb diyor normalde haritalar 100mb üstü olur anlayamadım

bende bunu yazmak için girmiştim.N79 uma 140 mb filan harita boyutu sanırım başarsoft un o yüklü 2010.09 ama boyut olarak bu çok ufak değilmi ?:allalla:

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
NAVTEQ firmasının haritalarının boyutu çok büyük olmuyor haritada sorun yok. 140 mb olan başarsoft haritalarıdır.

msafe

Üye
haritaya gmapsup2.img ismini verip garmin ana dizine kopyaladim sorun yok ancak garmin açılırken harita seçtirmiyor ayarlara girip seçilen yeride bulamadım ?? nereden haritayı seçebilirim

• Beğen
Tepkiler: erabbas
metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
programı çalıştır araçlara gir, verilerimi yönet ordan harita ayarları gir sol tarafta mapsource tıkla haritaları göreceksin kullanacağın haritanın kutucuğunu işaretlemen yeterli

msafe

Üye
teşekkürler iki haritayı da 6210 navigatorda kullanabildim. POI yönünden daha zengin olsaymiş daha iyi olumuş özellikle eczaneler önemli.

konyali13

Üye
sagol arkadas bir deneyelim

moflife

Üye
paylasim icin sagol ve emege saygi ama haritada basarsoft tan baskasini tanimam abi.

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
bende katılıyorum başarsoft konusunda ama alternatif harita olarak denemek isteyenler için

sait13

Üye
hicbirsey silmeden garmin ana dosyasına yükledim. diger haritayı silmek sartmı

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
başarsoft haritası kullanıyorsan onu silmene gerek yok ama Navteq haritası ise sil bence çakışa bilir

xxextacy

xxextacy

Üye
hacım bu proğram kendi başınamı yoksa bluetooth aracılığı ile gps den bağlantı kuruo yani bu proğramla direkt olrak yol bulurmuyuz ?????:allalla:

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim bu garmin navigasyon programı için (cep yada navigasyon cihazlarında kullanılır) haritadır. telefonda yada navi cihazlarında bulunan programın map klasörüne kopyalanıyor.

berk bilgin

berk bilgin

Üye
Teşekkür

Üst Alt