Garmin City Navigator turkiye NT 2011.30 (yeni Navteq haritası)

• 16 Kasım 2010
  • 34881 Okunma
  • 47 Cevap

1. Navteq in garmin için yeni haritası UNL dosyası olmadan çalışıyor eski NT türkiye haritasını silip bunu kopyalayın. gmapsup2 olarak ismini diğiştirip kopyalayın

yenilik yapılan ilçeler

Adalar, Akyurt, Altındağ, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz,
    Beyoğlu, Büyükçekmece, Çankaya, Çiğli, Elmadağ, Eminönü, Esenler, Etimesgut, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa,
    Gölbaşı, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Keçiören, Küçükçekmece, Maltepe, Mamak, Pendik, Sarıyer,
    Sincan, Şişli, Sultanbeyli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Yenimahalle, Zeytinburnu,

İNDİR

http://hotfile.com/dl/102440527/6bebaee/gmapsupp.rar.html

ALTERNATİF LİNK
    http://x7.to/zt4d0k

Yazan: metyuu
  2. teşekkürler..

3. eline memgine saglik

4. kardes bu .img uzantılı neroyu başlatıyo yüklemeye çalışınca.bunu nasıl yüklicez?

5. direk telefonun içindeki garmin klasörüne kopyalayacaksın.

6. orada oyle bir harita bulamadim

7. link yenilendi

8. tamam buldum. tesekurler

9. Dostum,
    Garmin navcity 2010.06 dan daha mı güncel bu harita.

10. dostum 2010.06 olan harita başarsoftun haritası, burdaki harita navteq firmasının, haritalar aynı değil garminde iki farklı harita kullanmak isteyenler için

11. link ölü

12. ya kardesım hotfileye neden atıonuz baska site mi yok telif hakkı falan filan off ya

13. link yenilendi arkadaşlar

14. kardeş garmin nüvi 255w modeli var yeni aktif ettim fakat sadece amerika&kanada haritasını ücretsiz verdi.

bu paylaştığım harita işimi görürmü cihaz içine kopyalasam ?

15. bir dene kardeşim telefonda sorunsuz çalışıyor. ama navigasyon cihazında bilemiyorum.tahminimce çalışır.

16. bu haritada bir problem var arkadşlar 39 mb diyor normalde haritalar 100mb üstü olur anlayamadım

17. bir sorun yok kardeşim bu navteq firmasının haritası bu firmanın haritaları 35-50 mb arası değişiyor başarsoftun haritası 100 mb üzerinde oluyor.

18. link çalışmıyor ama

19. tşkr emğ

Yüklüyor...
19/11/2018 - 02:14