Garantiden Rootlu Geldi

Sponsorlu Bağlantılar

keremmmmm33

keremmmmm33

Üye
    Konu Sahibi
Garantiden Rootlu Geldi
Lg g3 telefonumu garantiye çatlak nedeniyle gonderdim tamir edip göndermişler bugun telefonu actim vede baktim içinde supersu yüklü niye böyle bişey yapmışlar? vede rootu nasil kaldirabilirim?

Karavelaa

Üye
Lg g3 telefonumu garantiye çatlak nedeniyle gonderdim tamir edip göndermişler bugun telefonu actim vede baktim içinde supersu yüklü niye böyle bişey yapmışlar? vede rootu nasil kaldirabilirim?
Sen root'u kaldırırsan sorun sana kalır. Hemen servisle iletişime geç büyük ihtimal yollarsın tekrardan.

Seglopsi

Seglopsi

Üye
aktif test yaparken kafaya göre kurcalamanin sonucu olsa gerek bu iş.

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Eğer root u systeme kurup supersu üzerinden unroot yapıp da üzerine stock kurmadan gönderdiysen,
Ve garanti şirketi telefonun ayarlar bölümünden fabrika ayarlarına döndü ise root degil de supersu nun geri gelme olasılığı yüksek

keremmmmm33

keremmmmm33

Üye
    Konu Sahibi
yok kardeşim ben telefonu rootsuz gönderdim yani hiç root yapmadim gerek duymadim garantiden geldiginde telefon sıfırlanmisti vede icinde ilk aldigimdan fazlalik uygulama olarak supersu vede McAfeeSecurity vardi

Karavelaa

Üye
yok kardeşim ben telefonu rootsuz gönderdim yani hiç root yapmadim gerek duymadim garantiden geldiginde telefon sıfırlanmisti vede icinde ilk aldigimdan fazlalik uygulama olarak supersu vede McAfeeSecurity vardi
Senin telefonun olduğuna eminmisin belki ? . Her şey olabilir. :ehe

keremmmmm33

keremmmmm33

Üye
    Konu Sahibi
Valla bilmiyorum ama kutu nerdeyse paramparça gelmiş yanlardan bantlamislar ama cihaz benim cihaz kapaginda belli izler vardi hala duruyo :D

H0lligan

Üye
Geçmiş olsun mu diyim hayırlı olsunmu diyim bilemedim belkide bi şey anlatmak istemişler bir daha gönderme misali hanı root layinca gidiyor ya garanti :)

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Garantin lg nin yetkili servisi mi? Yoksa ithalatçı firma garantisi mi?

keremmmmm33

keremmmmm33

Üye
    Konu Sahibi
Malesefki delta servis

keremmmmm33

keremmmmm33

Üye
    Konu Sahibi
Peki ben bunu supersunu içindeki root kaldirmaya basarak yani onu kullanarak kalici olarak kaldirabilirmiyim?

keremmmmm33

keremmmmm33

Üye
    Konu Sahibi
O zaman şöyle diyim nasıl kaldirabilirim

H0lligan

Üye
O zaman şöyle diyim nasıl kaldirabilirim
Root explorer yükle system klasorune girip xbin di sanırım tekrar bakarım şimdi xbin içindeki su dosyasını silinca root gidiyor tamamen

keremmmmm33

keremmmmm33

Üye
    Konu Sahibi
Root explorer yükle system klasorune girip xbin di sanırım tekrar bakarım şimdi xbin içindeki su dosyasını silinca root gidiyor tamamen
sana zahmet olmassa linkini atabilirmisin?