Garanti sorunu.

• 26 Ekim 2010
  • 779 Okunma
  • 2 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Selam arkadaşlar bir sorum olcak 16 gb 3gs kullanıyorum lakin telefonu daha once servise verdim acılmıyordu bana sıvı teması garanti dışındadır deyip geri verdiler. yaptırmadan aldım teli evde kendim hallettim.. benim aklıma takılan simdi telefonu servise yine götürsem baska sebepten dolayı yani telefon gene garanti dışı muamele mi gorcek yani tel tamamen garanti dışı mı oldu onu öğrenmek istiyorum yoksa sadece bu sorun icin garanti dışında kaldı sadece biraz anlayamadım.. cevaplar icin tesekkur ederim simdiden.

Yazan: carantinas
  2. başka bir servis yeri varsa oraya ğötür.bizim bir arkadaşın telefonu suya düştü bir parçası yanmış 150 tl ye değişir dediler yapıldıktan sonra ğarantisi devam edecek dediler şansını dene bence

3. ya genpa bakmıyor sorun orda vodafonden alınmıs teleservice bakar diyorlar. yani goturdum genpaya yalnız simdide soyle bi sorunum var telefonun mikrofonu calısmıyor yani hoparloru actıgımda ses var hoparloru kapattıgım zaman karsı tarafın sesi gelmiyor. tahmini masraf ne kadardır daha once yaptıran varmı acaba.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
22/09/2018 - 20:41