Galaxy Wonder Xposed FrameWork Yüklenmiyor Yardım :@

Sponsorlu Bağlantılar

onwake

onwake

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy Wonder Xposed FrameWork Yüklenmiyor Yardım :@
Selamunaleyküm. Arkadaşlar CM9 Kullanıyorum. Ve SIII TouchWiz Package modunu kurdum. Sorunun rom'dan falan olduğunu zannetmiyorum. Çünkü tüm romlarda aynı şey başıma geliyor. Tek tek denedim. (CM11-10-9-SockRom vs vs )
Xposed yüklediğimde ( Apk olarak veya CWM'den flashladığım da ) Xposed'e giriyorum.
Framework'tan [Yükle/Güncelle]'ye bastığım'da bir hata çıkıyor. Önceden böyle olmuyordu.
Neden oluyor birtürlü anlamıyorum. Lütfen yardım edin 3 gündür bununla uğraşıyorum. İnternette hiç bir yerde bulamadım. Kafayı yicem. Hatanın SS'sini de attım. Aşağıda . Lütfen yardım edin !:'(

MeeksTR

MeeksTR

Üye
Muhtemelen system içerisinde kalıntı kalmış olabilir. Tüm kalıntıları temizlemek için her yeni ROM kuruluşunda yapman gereken recovery modda "mounts and storage" bölümünden format /system /cache ve /data yaptıktan sonra romu yüklemelisin. Böylelikle sorunlarda ortadan kalkacak diye ümit ediyorum.

Son düzenleme:
onwake

onwake

Üye
    Konu Sahibi
Rom'ları şöyle yüklüyorum.
Wipe Data factory reset
Wipe dalvik chache
mounts&storage Format /system - /data - /chace
advantec wipe chache
bu şekilde ( kelimeleri yanlış yazmış olabilirim )

Ama olmuyor bir türlü. Acaba CM9'a uygun değil mi indirdiğim xposed ? Bir link atabilirmisiniz onu yükliyim =?=Benimle aynı sorun ile karşılaşan arkadaşlar olursa diye yazıyorum. Sorunum çözüldü.
Sock Rom'a döndüm. Ve tekrar CM9'u yükledim. Ardından xposed yükleyici.apk yükledim ve oldu.
Herkese iyi forumlar. Katkın için teşekkür ederim @MeeksTR "
Muhtemelen system içerisinde kalıntı kalmış olabilir.
Haklıymışsın üstad :) Muhtemelen bir kalıntı kalmıştı.Stock rom'a dönünce düzeldi. Sağolasın.

MeeksTR

MeeksTR

Üye
Rom'ları şöyle yüklüyorum.
Wipe Data factory reset
Wipe dalvik chache
mounts&storage Format /system - /data - /chace
advantec wipe chache
bu şekilde ( kelimeleri yanlış yazmış olabilirim )

Ama olmuyor bir türlü. Acaba CM9'a uygun değil mi indirdiğim xposed ? Bir link atabilirmisiniz onu yükliyim =?=Benimle aynı sorun ile karşılaşan arkadaşlar olursa diye yazıyorum. Sorunum çözüldü.
Sock Rom'a döndüm. Ve tekrar CM9'u yükledim. Ardından xposed yükleyici.apk yükledim ve oldu.
Herkese iyi forumlar. Katkın için teşekkür ederim @MeeksTR "

Haklıymışsın üstad :) Muhtemelen bir kalıntı kalmıştı.Stock rom'a dönünce düzeldi. Sağolasın.
Rica ederim :)

Üst Alt