Galaxy Wonder Hard Brick

Sponsorlu Bağlantılar

alicilin

alicilin

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy Wonder Hard Brick
Merhaba arkadaşlar. Telefonum Galaxy wonder. Cyanogen mod 10.1 alpha 9 kullanıyordum. Herşey mükemmeldi. Ta ki dün gece telefona swapper for root uygulamasını yükleyene kadar. Uygulamayı yükledim. çalıştırdım. baktım ki kasıyor sildim. Baktım hala kasıyor telefonu kapatıp açayım dedim. Telefonu kapadım ama birdaha açılmadı. Telefonda ne ışık var, ne titreşim, ne ekran, ne dowland mode, ne de recovery mode. Telefonun tek hayat belirtisi usb kablosu bağladığında bilgisayardan usb kablosunun bağlandığına dair çıkan ses.

Jig yapmayı denedim. Gittim 150 k + 150 k direnci seri bağlayıp, usb kablosunu parçalayıp jig yaptım. Nafile.

Bataryayı çıkartıp tuş kombinasyonunu yapıp o şekilde bataryayı taktım yine tık yok.

Telefon bu haldeyken telefona boot yazabilirmiyiz ? Eğerki bunu yapamazsak son çare garantiye göndercem. Zaten onlarda büyük ihtimalle jtag yapar gönderirler.

Herkese iyi akşamlar.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: mesutgaga

ARM_TR

ARM_TR

Üye
Garantiye götür hardbricklerin %99 u anakart değişimi gerektiriyor veya garantisiz düzeltilenler bir daha düzen tutmuyor

maki20

maki20

Üye
Benim wonder vardı oda hardbrick oldu garantiye verdim ücretsiz anakart değişti

alicilin

alicilin

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar yerine s3 mini verdiler. Geçenler yere çaldım onunda ekranı patladı Nokia 110i kullanıyorum. akarı yok kokarı yok temiz telefon :D

Üst Alt