Galaxy W Tema Ve.bildirim Cubugu Degistirmek

• 4 Ekim 2013
  • 1712 Okunma
  • 11 Cevap

1. Sa arkadaslar cihaz.rootlu ve cwm.yuklu.rom atmayi henuz.dusunmuorum ama temadan.cok sıkıldım ben zipli dosyalari cmw.den.yikleyerek tema.bildirim.cubugu.ayarlar menusu ve telefonu kapat menusu degistirebilir miyim yapabilrsem lutfen link verin ve. Cmw den aldigim.yedegi geri yuklersem.tekrar eski haline.donermi.telefon (temavs)

Yazan: genco15
  2. Bildirim çubuğu konusunda bir fikrim yok dostum fakat touchwiz yuklersen dıger ıstedıgın sorun ortadan kalkabılır ben suan wonder kullanıcısıyım s4-s3karışımı bişeyler cıkardım ortaya gayette hoş oldu.

3. Peki yuklemeden once yedek.alsam cmw den ve sonra yuklesem tel eski haline donermi

4. eski halinden kastın orjınal roma mı hayır donmez yedek almana gerek yok.cmw den normal rom yukler gıbı yukleme yapıyosun telefonu yenıden baslatıyosun o kadar baska bı ıslem yok

5. Ben gerektiginde eski haline donsun istiorum o zaman en iyisi boyle birakmak

6. o zamn .apk uzantılı normal program yuklenır gıbı yuklenen touchwizler var onlardan faydalanıcaksın :)

7. Onlarda tam.fonksiyon deil ama idare edecez yada gozu karartip bascam temayi:-)

8. karart gıtsın pısman olmazsın zaten gayet güzel çalışması.

9. toucwiz iyidir

10. Oylede onun icinde cym yuklemek gerek ve bana sicak gelmio denedim ve cok. Sorunu var

AVCIUGUR bunu beğendi.
  11. walla cwm siz de touchwiz olmuyo maalesef cwmli touchwizler çok kaliteli oluyor :)

12. Su anda tekrar 10.1 kurmayi dusunuorum da daha iyisi var mi ona bakiorum

AVCIUGUR bunu beğendi.
Yüklüyor...
20/11/2018 - 03:31