Galaxy W Rom yapayım derken göz çıkarmak yardım acil

Sponsorlu Bağlantılar

iskendr61

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy W Rom yapayım derken göz çıkarmak yardım acil
İyi günler beyler galaxy w kullanıyorum. Telefona rom yapayım dedim cm11 yüklemeye çalışyım denilen her şeyi yaptım ancak rom atarken status 7 installation aborted diye bir hata verdi ben de reboot system yapıp çıkayım dedim ancak telefon sürekli recovery modda açılmaya başladı daha sonra ACİL ! Telefon recovery mode'da açılıyor! - MaxiCep burdaki arkadaşın dediğini yaptım odinden ve şuan telefon açılmıyor. Bi yardım ederseniz çok iyi olur.

HereİsJohnny

Üye
custom romdan sonra stock rom flashladıysan wipe dalvik/cache ve wipe factory reset hepsini uygularsan sorunsuz açılır

iskendr61

Üye
    Konu Sahibi
Şuan telefon hiç açılmıyor açma tuşuna basılı tutuyorum ancak ekranda hiçbir değişiklik yok

HereİsJohnny

Üye
hard brick dedikleri mi oldu yani? :hmmm

iskendr61

Üye
    Konu Sahibi
ya valla hiç bilmiyorum şu telefon bi açılsın rom falan da istemiyorum :ah

HereİsJohnny

Üye
ben hiç hard brickle karşılaşmadım fakat download modda bile açılmıyor mu? moda alsan pcde samsung driver güncellesen odinle stock flashlasan olur diye düşünüyorum

iskendr61

Üye
    Konu Sahibi
hiçbir türlü açılmıyor ya download mod da denedim ama açılmadı yani

HereİsJohnny

Üye
o zaman tamir yolu gözüküyo ama uzman birisi bu konuya bakmalı

iskendr61

Üye
    Konu Sahibi
kart yanmıştır falan demişler başka yerlerde ne kadara mal olur acaba

HereİsJohnny

Üye
ücret konusunda hiç bi fikrim yok forumlarda jig mi jtag kablosu mu ne varmış öyle yazıyodu onunla yapıyorlarmış 150 tl diye duymuştum

dogukan-

dogukan-

Üye
Ses kısma+ses açma+home+power tuşuna basılı tut açılırsa wipe data/cacheleri yaparsın dene bir

iskendr61

Üye
    Konu Sahibi
denedim olmadı ama sağolasın sanırım telefona tamirci yolu gözüktü

dogukan-

dogukan-

Üye
Cwm ekranı açılması gerekiyordu ama acilmadiysa yapacak birsey yok

xpaede

xpaede

Üye
Cihazınıza mevcut sürümünüzden daha eski bir bootloaderı odinden flashlamışsınız. Bootloader downgrade edilmesi geri dönülmez sonuçlara yol açabilir. Sorununuz hard-brick.Cihazınızın partitionlarının sıfırlanması mutlaka gerekli ve bunu ancak teknik servisler yapabilir. Daha fazla uğraşmadan servise götürmeniz yararınıza olacaktır.

gstahsn

gstahsn

Üye
Uptdater script dosyasının ilk 4_5 satırını yani. Noktalı virgüle kadar olan yeri sil kaydet tekrar yukle

Üst Alt