Galaxy W GT-i8150 Android 4.0.4 EHNDROIX Rom (Resmi Stabil Sürüm - 12.09.2012)

Sponsorlu Bağlantılar

Ali58_58

Ali58_58

Üye
:D erhan, arkadaş bende sana sesleniyorum konun başlığında zaten sizi uyarılmışsınız bilmiyosanız ellemeyin diye kusura bakma bilenler yüklüyo sende yardım istemek yerine işimizi zorlaştırma kamera yokki video atcam ama bari izleyip yapabilesiniz die ama nasib olmuyo.

ceydonmez

ceydonmez

Üye
internete film izlemeye kalktığımda flash player yukleyin sorunuyla karşılaşıyorum oysa ki flash player yuklu

enginizmir

enginizmir

Üye
2GHZ yapan kernel paylaşılmış.. kullanıyorum 5188 aldm :)) ayrıca pil gostergem hala bozuk :((

burakcabal

Üye
Ben yükledim 1 saat oldu açılmadı hala sorun ne olabilir?
Edit: Açıldı
Yardım lazım tel sdcardı görmüyor mesela kameraya giriyorum sd card takmanız gerek diyor
Edit: Bunuda hallettim kimse bakmıyor mu buraya şimdi de internete girilmiyor?

enginizmir

enginizmir

Üye
2 ghz oldu Antutu 5188 puanda aldm ama malesef şimdilik sorunlu telefon 2 kere dondu ve bataryayı soktum taktım şimdi tekrar 2.2bfc ye dondum kullanıyorum ... Smartassv2 + sio gayet başarılı tavsiye ederm ;)

sadikbircan

Üye
    Konu Sahibi
Forfivo 3.0 kernelinde biraz takılma var.2ghz in optimize edilmesi gerekli muzik oynatma bile hizlaniyor normal hizinda degil

enginizmir

enginizmir

Üye
Sadık bircan senden tecrube ettıgın kadarıyla ayarlardaki performans seçeneğini merak ediyorum

1-ZRam oranın yuzde kaçta ?
2.Bellek yonetiminde ''nesneleri temizle '' seçeneği aktifmi ?
3-kernel samepage seçeneği aktifmi ?
4- yüzey titrekliğini yok et aktifmi?
5-no frills te smartassV2+sio yaptgm halde telefon ayarlar performans işlemcide ondemand yazıyor neden ? elle smartass çevirdm..

sadikbircan

Üye
    Konu Sahibi
Sadık bircan senden tecrube ettıgın kadarıyla ayarlardaki performans seçeneğini merak ediyorum

1-ZRam oranın yuzde kaçta ?
2.Bellek yonetiminde ''nesneleri temizle '' seçeneği aktifmi ?
3-kernel samepage seçeneği aktifmi ?
4- yüzey titrekliğini yok et aktifmi?
5-no frills te smartassV2+sio yaptgm halde telefon ayarlar performans işlemcide ondemand yazıyor neden ? elle smartass çevirdm..
Tavsiyem cm9 beta1 yukle hicbir mod yada performans ayari yapmana gerek yok hersey cok akici mukemmel stabilite diyebilirim.

enginizmir

enginizmir

Üye
Nasıl yani Ehndroixten iyimidir ?? sonucta ehndroix bunun editlenmiş hali değilmidir ?? sen hangisini kullanıyorsun?

sadikbircan

Üye
    Konu Sahibi
Su anki cm9 beta1 daha iyi ben onu kullanıyorum çünkü ehndroix beta1 tabanına güncellenmedi daha ama alpha8 den iyi yeni surumu cikinca yine cm9 dan daha iyi olabilir ama simdilik cm9.

slvestre-99

Üye
peki bu türkçemi flash player sorunu vesaile sorunlar varmı yoksa yükleyecegim birisi acil söylesin

sadikbircan

Üye
    Konu Sahibi
rom türkçe flash playerın apksını indirip yükleyebilirsiniz sıkıntı yapmaz.

Ali58_58

Ali58_58

Üye
enhroix desteği felanmı kesti 1 ayı geçkindir ses soluk yok?

sadikbircan

Üye
    Konu Sahibi
Cm10 bekliyor.Cm10 stabilleşince jely bean e geçecek

slvestre-99

Üye
kardes onceki cm9d da google uygulamalari vardi bunda link yok acaba romun icindemi var google uygulamalari

Ali58_58

Ali58_58

Üye
bunda yok zaten içinde geçmiş yorumlara baksaydınız görürdünüz

slvestre-99

Üye
bu android 4.0 da smemo s note gibi uygulamalar galaxy w 2.3 te acilmiyor android 4 te acabilirmiyim bu surumle

- - - Eklendi - - -

bi sorum daha var ben cwm recovery yukleyecegim ama kies uyumlu degil usb sadece sarj ediyor cwm recovery yuklemek icin kies gereklimi acil cewap saygilar

sadikbircan

Üye
    Konu Sahibi
kies uyumlu değil derken?? usb sadece şarj etmez.Usbyi takınca depolama modunu yada kiesi kullanamıyorsanız kablonuz bozuktur.Kablonun kies uyumu olmaz.Zaten rom ve recovery için kies kullanılmaz.Uygulamarı ise kendiniz denemek zorundasınız.Burada 3.parti uygulamalar hakkında bir yardım söz konusu değil sadece rom ve üzerinde yüklü gelen uygulamalar için yardım taleb ediniz lütfen.

SerdarGms

Üye
sadıkbircan kardeşim konuna gayet sadık ve büyük bir sabırla konunu takip ettiğin içn tebrik ederim seni bütün yorumları okudum ve rom yüklemek için gerekli bilgiye sahip olduğumu düşünüyorum ama ister istemez kafamda sorular oluşuyo senin kullandığın beta 1 cm9 romu hiç sorun çıkartmıyomu eksiksiz yükleyeceğıme inanıyorum ve yükledikten sonra hız oyun performansı filan 1.8 ghz kerneli olmadan gayet stabil ve akıcı çalışabiliyo mu yani stock romu bana aratmayacak özelliktemı

- - - Eklendi - - -

ve cm9 beta 1 srümünün linkini google uygulamaları filan bunların linkini atarmısın konuları okadar araştırdım ki neyin nerde oldugunu hatırlamıyorum :D

- - - Eklendi - - -

ya bide son sorum olacak ben cwm üzerinden rom yedeklemesını anladım anlamasında bu sürümü beğenmedim diyelim geri dönmek istediğimde wipe işlemlerini tekrardan yapıp restoremi dicem yoksa farklı bir işlem mı var.

fahra4

Üye
Bende teli bugün android 4.0.4'e geçirmiş bulunmaktayım.3 ay oldu teli alalı galaxy wonder orjinal romdan sıkıldım sonunda yükselttim.ilk izlenimlerim çok olumlu herhangi bi sıkıntısı yok.Teşekkürler emeği geçen herkese.iyi çalışmalar.

Üst Alt