Galaxy W GT-i8150 Android 4.0.4 EHNDROIX Rom (Resmi Stabil Sürüm - 12.09.2012)

Sponsorlu Bağlantılar

trgeneral

Üye
Acaba Bu Romda Telefonu USBden Modem olarak Kullanabiliyormuyuz. Benim için önemli çünkü sürekli kullanıyorum

Ali58_58

Ali58_58

Üye
şu an usb tethering modem özelliği çalışmıyo yüklemeni tavsiye etmem

enginizmir

enginizmir

Üye
@sadikbircan arkadasm seninde sayende (kernel v2.2bfc + ehndroix rom) yukledm ve çok memnunum aklımdaki soru işaretleri vardı cevaplarınla yardımcı oldn tşkkr etmek için yazıyorum emeğine sağlık...

halllil

Üye
s3 temasını nasıl yükleyebiliriz?

sadikbircan

Üye
    Konu Sahibi
nasıl yüklenceğini bilmiyorsan koyma kardeşim konuya

Eger begenmiyorsan git baska birisinin paylasimina bak.Sirf senin gibiler icin komple konulari temizleyip destegi kesecegim sonra google translate yardimiyla rom yuklemeye calisicaksiniz o zaman gelirsin bana rom paylas diye.Xda daki konuda vardi bende ekledim.Eger isteyin buysa siliyorum bende s3 tema paketini!!!!!!

Ali58_58

Ali58_58

Üye
s3 paketini instal from sd carddan yüklüyoz halil arkadaş, bilmiyosanız romlarla uğraşmayın

- - - Eklendi - - -

çocuk oyuncağı değil bu işler konunun üstündede yazıyor orda yazılmayan şeylerle ilgilenilmeyecek sanane sayfa adamın değilmi isterse oyunda koyar filmde koyar sanane adminmisin arkadaş bu millet rom yüklemeyi bırak forumda gezmeyide bırak insanlığıda bilmiyor zip from sd carttan yükleniyor nerde okuduğumu unuttum ama öyle

- - - Eklendi - - -

sanki babasının sitesi sırf şöylesi adamları banlamak için admin olcam maxicebe vallahi insanlık yaramıyo eğer sadece linki paralı yapıp yüklemeyi anlatmasak bilmiyoruz desek böyleleri teşekkür eder admine yazcam rom yüklemeyi bilmiyo üye olmayı biliyo e sonuçta uğraş dur bunlarla maxicep ailesi üyeliği zorlaştırabilir paralıda ama hepimiz yardımcı olmak istiyoruz

enginizmir

enginizmir

Üye
@sadikbircan arkadaşım benm pil yüzdesi sapıttı sence sebebi nedir? Romdan olucagını sanmıyorum daha oncede bu romu kullandm bole sorun yasamadm acaba kernel v2.2 bfc sorun yaratyr olabilirmi ?? %24 deyken telefona reboot yaptırıyorum ve %60 a çıkıyor yani dengesi yok :) V1 stabil yazıyor onu mu yuklesem sence? ondada 1.8 yapılabiliniyormu.

halllil

Üye
romu yükledim s3 temasını da inst from sd card yaprım açıldığında android güncelleniyor dedi sonra sistem hata verdi uygulamalar zorunlu olarak durdu kaldır dememin sebebi bu

sadikbircan

Üye
    Konu Sahibi
@sadikbircan arkadaşım benm pil yüzdesi sapıttı sence sebebi nedir? Romdan olucagını sanmıyorum daha oncede bu romu kullandm bole sorun yasamadm acaba kernel v2.2 bfc sorun yaratyr olabilirmi ?? %24 deyken telefona reboot yaptırıyorum ve %60 a çıkıyor yani dengesi yok :) V1 stabil yazıyor onu mu yuklesem sence? ondada 1.8 yapılabiliniyormu.
Sorun kernelden olabilir orjinale geri donun yada v1 deneyin.Daha once karsilastigim bir sorun degil.

- - - Eklendi - - -

romu yükledim s3 temasını da inst from sd card yaprım açıldığında android güncelleniyor dedi sonra sistem hata verdi uygulamalar zorunlu olarak durdu kaldır dememin sebebi bu

Eger bir hata aldiysaniz bunu duzgunce soyleyebilirdiniz.Bende yardimci olmak icin arastirir yada denerdim.Burada sorun yasayan herkesin yaptigi gibi!

- - - Eklendi - - -

Arkadaslar forfivo yeni kernel yayinladi cm9 beta1 taban alinarak hazirlanmis ve 2ghz e kdr overclock destegi mevcut.

Ali58_58

Ali58_58

Üye
ewet cm9 tamemen stabil ve güzel oldu ver elini cm 10 4.1.1 :D tabiiki endhoroix bide :D

- - - Eklendi - - -

ama arco googleye yetişemiyor :D :scooter::scooter:

- - - Eklendi - - -

sadık kardeş bide sana bi soru sorcam beni neden anabant sürümü xxlm4 gösteriyo

enginizmir

enginizmir

Üye
sen denednmi v2.2bfc den iyimidir ki acaba çok ısınmazmı :S 4855 puan aldm bu kernelle kaç olur kim bilir :D
1.8 olmasına ragmen bile aslında çok hızlanmadı cihaz . hatta no-frills ile 1.8 deyken bile smartassv2 + sio seçimini yapmadan once menulerde bile kasılma vardı diyebilirim..

sadikbircan

Üye
    Konu Sahibi
sen denednmi v2.2bfc den iyimidir ki acaba çok ısınmazmı :S 4855 puan aldm bu kernelle kaç olur kim bilir :D
1.8 olmasına ragmen bile aslında çok hızlanmadı cihaz . hatta no-frills ile 1.8 deyken bile smartassv2 + sio seçimini yapmadan once menulerde bile kasılma vardı diyebilirim..
Denedimde hicbir sekilde 2 ghz yapamadim yine 1.8

enginizmir

enginizmir

Üye
Denedimde hicbir sekilde 2 ghz yapamadim yine 1.8

aynen bende denedm 1.8 i geçmior puanda 4600 verdi bi saçmalık var ama çözemedm :S ben v1 kullanıyorum suan 1.4 ghz şimdilik bi sıkıntı yok 4000 lerde puan verior ama akıcı :)

murat5889

Üye
kardeşlerim ben bu romu indirdim yüklemeyi denedim fakat ABORTED diye bi hata veriyove yüklemiyo...sebebi nedir acaba?

erhan402

Üye
Buradan tüm galaxy wonder sahipleri arkadaşlar sesleniyorum customm rom ile telefonuza extra bir özellik gelmiyor bir ay önce tümmm romlari denedim meraktan en son bu cyanogen mod romlari denedim telefonum usb çalişmaz hale geldi usb aygit tanimiyor hatasi veriyordu bilgisayar forumda da kimse yardimci olmadi neden olduğunu bilen yok . Cevap yazmiş download modda usb çalişmaz .. Efendim geri yükleme yaziyor aşagidakileri orjinal rom ile restore yap olacak mi olmadi yükledim usb çalişmiyor şimdi bir hafta önce telefonum garantiden geldi pişmanim sizde uğraşmayin hhhhiiiiiçççç gereği yok custom rom un yinede siz bilirsiniz kolay gelsin

sadikbircan

Üye
    Konu Sahibi
Buradan tüm galaxy wonder sahipleri arkadaşlar sesleniyorum customm rom ile telefonuza extra bir özellik gelmiyor bir ay önce tümmm romlari denedim meraktan en son bu cyanogen mod romlari denedim telefonum usb çalişmaz hale geldi usb aygit tanimiyor hatasi veriyordu bilgisayar forumda da kimse yardimci olmadi neden olduğunu bilen yok . Cevap yazmiş download modda usb çalişmaz .. Efendim geri yükleme yaziyor aşagidakileri orjinal rom ile restore yap olacak mi olmadi yükledim usb çalişmiyor şimdi bir hafta önce telefonum garantiden geldi pişmanim sizde uğraşmayin hhhhiiiiiçççç gereği yok custom rom un yinede siz bilirsiniz kolay gelsin

Anlasılan talihsiz bazı olaylar yasamissin ancak custom romlar zaten ekstra ozellik degil yuksek performans ve stabilite icin kullanilir.USB sorunun icin bisey diyemicem cunku ben cm9 romu alpha3 surumunden bu yana surekli kullaniyorum ve hicbir sorun yasamadim.Burada oyle kullanicilar varki daha usb baglayinca bildirim ekranindan usb baglandiyi secip usb depolamayi ac demeyi bilmiyorlar ve usb gormuyor diyorlar.Daha sonra birde kies ile baglanti kurmaya ugrasan arkadaslar var.Cm9 romu samsung kaynakli degilki kies gorsun.Sozum sana degil ama bircok kisi sirf kullanmayi bilmedigi icin sorun var saniyor.Eger ne yaptiginizi biliyorsaniz neyi nasil yapicaginizi biliyorsaniz sorun fln cikmiyor.Burdaki sorunlarin cogu romdan degil bilincsiz kullanicidan kaynakli.Sizin yasadiginiz usb sorunuyla ilgili problemde custom romlardan birinin etkili oldugunu sanmiyorum.Belki yapilan yuklemeler soruna yol acmis olabilir ama tek basina custom romlari suclamak dogru degil.

- - - Eklendi - - -

kardeşlerim ben bu romu indirdim yüklemeyi denedim fakat ABORTED diye bi hata veriyove yüklemiyo...sebebi nedir acaba?

Konuyu birkez daha oku atladigin bir yer var.İstersen ben soyliyim cwm yukleme.Galaxy w icin olan hicbir custom rom cwm ile uyumsuz degildir ve boyle bir hata vermez.Cwm recovery yukluysede dosyaniz hasarlidir tekrar indirin.Ve bana cwm yuklemeden rom yuklemeye calisarak gelmeyin.

Üst Alt