Galaxy w Cm9 swap yaptım telefon açılmıyor!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
nuhababa

nuhababa

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba arkadaşlar. Benim telefonum galaxy w rootlu ve cyanogenmod 9 yüklü. ben swap işlemi yapıp telefon hafızası ve hafıza kartının hafızasının yerini değiştirecektim. Etc klasörüne editlenmiş dosyayı yapıştırdım. telefonu yeniden başlatıcaktım. yeniden başlat dedim. Açılma ekranında takılı kalıyor. 6 saniye de bir telefon titriyor. acil yardım.

not: eğer yanlış bişey yapıyosam siz doğrusunu bana iletin veya link felan atın. şimdiden teşekkürler

erkan2034

Üye
stabil roma geri dön sammobilede bulabilirsin :D

nuhababa

nuhababa

Üye
    Konu Sahibi
döndüm tamam :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt