Galaxy W Android 4.0.4 Cyanogenmod 9 Rom Final(06.06.2013)

Sponsorlu Bağlantılar

cavciv

Üye
hocam herşey güzel ama zil sesini istedigimiz kişiye ayrıca melodi koyamıyorum birde istenmeyen telefonları( kara liste) nasıl kabul edemeyiz. şimdiden teşekkürler ....

ongbak96

Üye
çok soru sordum ama telefon rehberi boş . sim kartındaki kişileri nasıl görcem. yardım edin lütfen :)

KordonCeLiL-dG-

KordonCeLiL-dG-

Üye
rehberdeyken menu tuşuna bas kişileri içeri aktar falan olması lazım

ongbak96

Üye
rehberdeyken menu tuşuna bas kişileri içeri aktar falan olması lazım
yok hocam öyle bişey. bu romu kullanıyorum ona göre öneri yaparmısın

tamamdır düzelttim şimdi. ihtiyacı olanlar için yazıyım . contect2sim uygulamasını kurun . uygulamaya girin ve sim bölümüne geçin. seçenekler tuşuna dokunun orda "coppy missing to (telefonunuzun markası)" yazar basın ve tamamdır. aynı işlemi telefondan sim e kopyalamak içinde yapabilirsiniz

ozankral1

Üye
Beyler OTG kablosu ile hiç bir şekilde bağlantı yapamadım yardımcı olabilecek var mı çoğaltıcı usb ile deneyin diye yazı okudum bu işe yarar mı ?

KordonCeLiL-dG-

KordonCeLiL-dG-

Üye
kardeş ben arkadaştan otg kablosu aldım fakat bende çalıştıramadım bir tane konu vardı xdada ama bulabilirsem atayım

blackcat67

blackcat67

Üye
beyler otg için gerekenleri yazıyorum bir adet usb çoklayıcı bir adet iki tarafı usb girişli kablo usb çoklayıcıya takıyoruz bu usb kabloyu birinide bilgisayarın usb girişine usb çoklayıcınında usb kablosunu otg kablosuna takıyoruz biraz karmaşık anlatım oldu ama yapamayan olursa yine sorsun yardım etcem çok basit bişe

cm10.1 de vsync sorunu olmayacak arco soruna çözüm bulmuş direk beta 1 diye gelirse şaşırmam

-Emre

-Emre

Üye
beyler otg için gerekenleri yazıyorum bir adet usb çoklayıcı bir adet iki tarafı usb girişli kablo usb çoklayıcıya takıyoruz bu usb kabloyu birinide bilgisayarın usb girişine usb çoklayıcınında usb kablosunu otg kablosuna takıyoruz biraz karmaşık anlatım oldu ama yapamayan olursa yine sorsun yardım etcem çok basit bişe

cm10.1 de vsync sorunu olmayacak arco soruna çözüm bulmuş direk beta 1 diye gelirse şaşırmam

otgnin pillisini yapıcam eve gidince galiba 3 tane kalem Pil yeter (4.5 volt)

safo95

safo95

Üye
    Konu Sahibi
hocam herşey güzel ama zil sesini istedigimiz kişiye ayrıca melodi koyamıyorum birde istenmeyen telefonları( kara liste) nasıl kabul edemeyiz. şimdiden teşekkürler ....
Kisiye gore melodi hakkinda yapilabilecek bisi yok ama karalista programini play den indirebilirsin stabil ve sorunsuz calisiyor karalista programlari.

burc07

Üye
karnel guncellemesi umarim cabuk cikar.rc7 karneli overclock da olmayinca kullanirken kasma yapiyor.remboosterla idarem booster ile idare ediyorum simdilik

ongbak96

Üye
arkadaşlar ben romu yüklemeden önce oyunları hafıza kartına attım. rom u kurduktan sonra oyunlar ve uygulamalar menüde görünmüyo. ama play storede inmiş görünüyo ve açılıyo. oyunları nasıl menüye taşıcam lütfen yardım

Dejavuex

Dejavuex

Üye
yeni kerneli kullanan var mı ?

HoLyCooL

HoLyCooL

Üye
Yeni kerneli denedim.

HoLyCooL

HoLyCooL

Üye
Sonuç bilgi verir misin :)
Eklenen Govenerlar:
- Lulzactive
- SmartAssV2
- BrazilianWax
- interactive
- conservative
- powersave
- ondemand
- performance

Eklenen IO Schedulerler:
- noop
- deadline
- row
- cfq
- bfq
- sio
- vr

CPU voltaj kontrolü ve VDD syslevel arayüzü eklendi.

Dejavuex

Dejavuex

Üye
Eklenen Govenerlar:
- Lulzactive
- SmartAssV2
- BrazilianWax
- interactive
- conservative
- powersave
- ondemand
- performance

Eklenen IO Schedulerler:
- noop
- deadline
- row
- cfq
- bfq
- sio
- vr

CPU voltaj kontrolü ve VDD syslevel arayüzü eklendi.

xda'da baktım zaten ben bunlara ben senin yorumunu merak ettim fark var mı yani :)

HoLyCooL

HoLyCooL

Üye
O.C yok ram 352 performans olarak lulzactive yaptım oyunlarda deneyeceğim.

burc07

Üye
overclock yok.performans olarak ben bir farklılık göremedim.karnelsiz oynadığım oyunları yine oynuyorum...

ongbak96

Üye
arkadaşlar ben romu yüklemeden önce oyunları hafıza kartına attım. rom u kurduktan sonra oyunlar ve uygulamalar menüde görünmüyo. ama play storede inmiş görünüyo ve açılıyo. oyunları nasıl menüye taşıcam lütfen yardım
? yardım

blackcat67

blackcat67

Üye
cyanogenmod nedir ?

CyanogenMOD, Android için orjinal versiyonların modifiye edilmiş halidir. Sistemi yavaşlatan, pil ömrünü harcayan uygulamaların düzenlendiği, bir çok faydalı ek özelliklerin eklendiği, orjinal versiyonda olan bazı hataların giderildiği, en stabil kişiselleştirilmiş Android versiyonudur. Daha hızlı çalışmasının yanı sıra, pil ömrünüzde orjinal Android versiyonuna göre çok daha artmaktadır.

Bizdekilerde tam aksine pil ömrü artmıyor aksine azalıyor ram kullanımı 300 lerde sürekli kamera doğru düzgün çalışmıyor yani arco daha önemli sorunlar varken cm10.1 ile uğraşıyor inşallah onda fazla sorun olmaz

Üst Alt