Galaxy W Android 4.0.4 Cyanogenmod 9 Rom Final(06.06.2013)

Sponsorlu Bağlantılar

MenzeLLeZi

MenzeLLeZi

Üye
dosyalari attım sd karta fakat görmuyor telefonumda açılmıyor şimdi yükleyemedim:( acil yardım

- - - Eklendi - - -

acil yardım

- - - Eklendi - - -

arkadaşlarrr

playloqic

Üye
xt9 varmı ?

blackcat67

blackcat67

Üye

klavyeden bahsediyorsun galiba stok romdaki klavyenin aynısını cm9 ve 10 da kullanabiliyorsunuz yapılan bir mod ile link vereyim

Xdadaki link uçmuş kendim upload ettim

resim

playloqic

Üye
teşekkür ederim ben bu romu kurmuştum önceden t9 olmadıgından silmiştim

- - - Eklendi - - -

kurulumunu yazarmısın ?

safo95

safo95

Üye
    Konu Sahibi
- - - Eklendi - - -

dosyalari attım sd karta fakat görmuyor telefonumda açılmıyor şimdi yükleyemedim:( acil yardım

- - - Eklendi - - -

acil yardım

- - - Eklendi - - -

arkadaşlarrr

Kardesim update from sd kart dedikten sonra en assada buluna extenal sd ( tam adi bu olmaya bilir) ordan sd katina ulasa bilirsin

- - - Eklendi - - -

beyler birisi otgyi açıklayabilirmi?
Kardesim bu otg bir kablo (otg kablosu ) araciligi ile telefona fare klavye usb baglaya bilmeye yarar. Bu kablonun bir ucu telefonun sarj yerine diger iki ucu usb disi ve erkek olmak uzere 3 ucludur

playloqic

Üye
ben dogukana demıstım kardeşim xt9 klavyenin kurlumunu ;)

playloqic

Üye
tamam kardeşim sağol :D

gss_adnan

gss_adnan

Üye
Otg desteği mi var?

gss_adnan

gss_adnan

Üye
Pek inandırıcı gelmiyo ama :D

playloqic

Üye
yükledm ama t9 yine calısmadııı :/

mustafa938

mustafa938

Üye
swaype midir nedir o ?

- - - Eklendi - - -

klavyeden bahsediyorsun galiba stok romdaki klavyenin aynısını cm9 ve 10 da kullanabiliyorsunuz yapılan bir mod ile link vereyim

Xdadaki link uçmuş kendim upload ettim

resim

nasıl kurulacak acaba ?

bilen19

bilen19

Üye
wifi (web) güvenliği ile bağlanabiliyomuyuz. cm10 da bağlanılmıyo illa wpa (2) güvenliği istiyo

salda15

salda15

Üye
arkadaşlar ben value pack kullanıyorum. önceden kullandım bu romu fakat sarj ve stabilite konusunda pek tatmin etmemişti. Son durum nedir?

safo95

safo95

Üye
    Konu Sahibi
wifi (web) güvenliği ile bağlanabiliyomuyuz. cm10 da bağlanılmıyo illa wpa (2) güvenliği istiyo
Malesef o konu hakkinda bilgim yok sahsen bende evde wpa kullaniyorum deneyen arkadaslar yorum yapsinlar

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar ben value pack kullanıyorum. önceden kullandım bu romu fakat sarj ve stabilite konusunda pek tatmin etmemişti. Son durum nedir?

Sarj konusunda gene normal kullanimda 24 saat gidiyor.stabil konusunda ise hala sprit radyo sıkintili ...

bilen19

bilen19

Üye
Malesef o konu hakkinda bilgim yok sahsen bende evde wpa kullaniyorum deneyen arkadaslar yorum yapsinlar

- - - Eklendi - - -

Sarj konusunda gene normal kullanimda 24 saat gidiyor.stabil konusunda ise hala sprit radyo sıkintili ...

internet web ile bağlanıyo hocam şimdi yükledim sağol yardımcı olduğun için teşekkür ederim umarım böyle devam edersin

- - - Eklendi - - -

hocam hafıza kartı yer değiştirme işleminde sorun var herşey okey ama depolama kısmına girildiğinde çalışmayı durdurdu hatası alıyorum bi yardımcı olurmusun o dosyayıda ilk sayfada güncelleyip paylaşırmısın herkesin yaptığı işlem malum. teşekkürler

safo95

safo95

Üye
    Konu Sahibi
internet web ile bağlanıyo hocam şimdi yükledim sağol yardımcı olduğun için teşekkür ederim umarım böyle devam edersin

- - - Eklendi - - -

hocam hafıza kartı yer değiştirme işleminde sorun var herşey okey ama depolama kısmına girildiğinde çalışmayı durdurdu hatası alıyorum bi yardımcı olurmusun o dosyayıda ilk sayfada güncelleyip paylaşırmısın herkesin yaptığı işlem malum. teşekkürler
Oncelikle tesekkur ederim.Kardesim swap islemi hicbir uygulama yuklemeden romu yukledikten Sonra yaptin dami hata veriyor ?

HoLyCooL

HoLyCooL

Üye
SdSwap Cm9 veya Cm10 kullanıyorsanız, Ayarlar>Depolama>Seçenekler>Depolama Yapılandırması>Dahili Hafızayı Kullan'ı seçin ve yeniden başlatın.

• Beğen
Tepkiler: safo95
safo95

safo95

Üye
    Konu Sahibi
oldu kardeş eline sağlık bilmiyorduk öğrenmiş olduk :)

Üst Alt