Galaxy S6 altı aylık bebeğin yanında yandı

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Samsung'un yeni bir Galaxy modeli için daha yanma haberi geldi.

Güney Kore merkezli Samsung, akıllı telefon pazarının en önemli firmalarından birisi ve özellikle de 2016'da oldukça sıkıntılı günler geçiriyor.

Firmanın önemli üst seviye modellerinden birisi olan Galaxy Note7, Ağustos ayında pazara sunulmuştu. Cihazın sunulmasının ardından batarya ile ilgili sorundan dolayı yanma / patlama haberleri gelirken,Samsung cihazın hem satışlarını hem de üretimini durdurmuş ve satılan cihazları da toplama kararı almıştı.

Bu skandal yetmezmiş gibi firmanın diğer bazı cihazları için de yanma haberleri sınırlı sayıda da olsa gelirken, bunlardan birisi de Galaxy S6 için geldi. İngiltere'de 39 yaşındaki Victoria Leeds'in Galaxy S6akıllı telefonunun evde şarjda olduğu sırada yandığı ifade ediliyor.

Dikkat çekici olan ise Leeds'in daha 6 aylık olan oğlunun şarj edilen cihazın yanındaki yatakta uyuyor olması ve yanma olayından hemen dakikalar önce annesinin bebeği alarak kendi yatağına yatırdığı kaydedilmekte. Bu olay sonrasında yaralanma olayının olmaması sevindirici olurken, Leeds, yanan Galaxy S6 akıllı telefonun da görselini paylaştı.

Samsung, Galaxy Note7 haricindeki diğer akıllı telefon modelleri için güvenilir şeklinde açıklama yapmıştı. Galaxy S6 için de bilinen bir sorun bulunmazken, bu durumun oluşmasındaki nedenin ne olduğu konusunda da bilgi bulunmamakta.

yeumyang

yeumyang

Moderator
Neden yandı acaba bu haberler insanı Samsung'tan soğutuyor şuan Sony kullanıyorum bundan sonra Samsung almayı düşünüyordum bu tür haberleri okuyunca insan tereddüt ediyor neden hep Samsung haberleri geliyor htc lg sony diğer markalarda yanma haberleri yok :hmmm

• Beğen
Tepkiler: Buğra

MaxipmaN

Üye
tam da note2 emekli olursa, a serisinin 2017sini alırım diye düşünürken böyle haberlerin gelmesi hoş değil.

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Neden yandı acaba bu haberler insanı Samsung'tan soğutuyor şuan Sony kullanıyorum bundan sonra Samsung almayı düşünüyordum bu tür haberleri okuyunca insan tereddüt ediyor neden hep Samsung haberleri geliyor htc lg sony diğer markalarda yanma haberleri yok :hmmm
Bende z3 kullandım 1 yıl kamerası beni deli ediyordu çok vasat kamera performansı var :ehe

yeumyang

yeumyang

Moderator
Bende z3 kullandım 1 yıl kamerası beni deli ediyordu çok vasat kamera performansı var :ehe
Benim için stabil çalışması önemli kamera konusunda haklısın vasat kamerası var idare ediyorum arayüzü stabil çalışıyor kasma donma yok 15 aydır kullanıyorum bir sıkıntı çıkarmadı bu cihazdan sonra Samsung almayı düşünüyordum ama bu haberler tereddutte bırakıyor insanı hemen hemen her modelinde yanma haberleri var s6 s7 not 5 not 4 te bile yanma haberleri okumuştum not 7 yi zaten saymaya gerek yok

Üst Alt