Galaxy S5 Donanım Özellikleri

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
s5in bi kaç farklı modeli var son harfi değişiyo mesela bendeki g900q modeli bunun farkı ne yada bi artısı varmı diğer modellere göre yardımcı olurmusunuz
Olmaz Olurmu Onların Bazıları Yurtdışından Gelme Bazıları Trye Samsung Kendi Getiriyor Bazıları Çift Sımlı Bazılarının RAMı Fazla Bazılarının İşlecisi Yüksek Belki Çok Fark Etmesede Dikkat Etmek Gerek

ali54st

Üye
Bende önceden g3 beat vardı hattım g3 varken çekiyodu fakat s5i aldığımdan beri daha az çekmeye başladı mesela salonda full çeken hat bizim odada hiç çekmiyo g3te çekiyodu başka telefona taktım hattı onda çekiyo s5e takıyoeum çekmiyor sizce sorun ne hattanmı yapıyor yoksa cihazla alakalı bi durummu fakat cihazla ilgili olduğunu düşünmüyorum öyle olsa salonda çekmezdi bilen varsa yardımcı olursa çok sevnirim

sado_27

sado_27

Üye
Bende önceden g3 beat vardı hattım g3 varken çekiyodu fakat s5i aldığımdan beri daha az çekmeye başladı mesela salonda fu ll çeken hat bizim odada hiç çekmiyo g3te çekiyodu başka telefona taktım hattı onda çekiyo s5e takıyoeum çekmiyor sizce sorun ne hattanmı yapıyor yoksa cihazla alakalı bi durummu fakat cihazla ilgili olduğunu düşünmüyorum öyle olsa salonda çekmezdi bilen varsa yardımcı olursa çok sevnirim
kardeş g3 beat kullanırken şebeke tercihın hangı modda kullanıyordun
( yanlız gms) şebeken ıyı ceker ama ınternet cok yavas olur
( yanlızca wcdma) internet hızlı olur ama 3g cekmeyen yerde şebekede düşüş olur
wcdma--gsm otamatık olarak geciş yapar 3 g ıyı ceken yerde wcdma ya alır 3 g cekmezse gsm de kalır
bıde lte var 4g hesabı o daha gecerlı degıl b
belkı senın oturdugun yerde veya salonda 3 ge ıyı cekmıyordur ondan sebekende dusus vardır sen bunları manuel kendın ayarla
burayada anlatmama gerek yok ama belkı bılıyorsundur yınede anlatayım
ayarlar
dıger ayarlar mobıl sebekler den erısebılırsın
eger sorun devam ederse telefonun sebekesınde sıkıntı olabılır veya rom ıle kaynaklıdır
aklıma gelen bu kardes

Seglopsi

Seglopsi

Üye
    Konu Sahibi
an itibari ile 273.03 MB´lık bir güncelleme geldi. Kurulum tamamlandıktan sonra içeriğini sizlerle paylaşacağım.

kralberk13

kralberk13

Üye
bekliyoruz samsungu sevmesem bile merak ediyorum :))

Seglopsi

Seglopsi

Üye
    Konu Sahibi

Güvenlik Yamaları Güncellemesi

Seglopsi

Seglopsi

Üye
SM-900H modeli haricinde tüm S5 modellerinde 4G/4.5G mevcuttur. G900H olanda ise 3.75G olan Hsdp-A 42 Mbit hız bulunmaktadır. Galaxy S5'de 4G, 4.5G yok mu diye soracak arkadaşlara duyurudur.

Spell Samsung

Üye
Ben telefonum Samsung Galaxy S5 SM-G900H 4.5G gelmedi bu bekliyorum ? Bugün Turkcell girdim hizmet diyor telefon bu cihaz baska oldu ben ne yapalım samsung servis dükkanı girdim hizmet diyor s5 zaman gün güncelleme geliyor bu 4.5G olacak dedi ne zaman bilmiyorum yakın dedi

Son düzenleme:
Seglopsi

Seglopsi

Üye
Ben telefonum Samsung Galaxy S5 SM-G900H 4.5G gelmedi bu bekliyorum ? Bugün Turkcell girdim hizmet diyor telefon bu cihaz baska oldu ben ne yapalım samsung servis dükkanı girdim hizmet diyor s5 zaman gün güncelleme geliyor bu 4.5G olacak dedi ne zaman bilmiyorum yakın dedi
bir üst mesajımı ve konunun ilk mesajını okumamışsınız. G900H de 4G yoktur. donanımsal olarak destekleyip desteklemediği hakkında fikrim yok ancak samsung un o dönemde 4g lisansına sahip olmaması sebebiyle kendi ürettiği "exynos" yongalı modellerinde 4G bulunmamaktadır.

Spell Samsung

Üye
Tamam abiii teşekkür ederim 4G olmak bu istiyorum neyse yakin zaman bilmem samsung galaxy s6 alabilirim belli 4.5G uyumlu :)

Seglopsi

Seglopsi

Üye
Bugün itibari ile Galaxy S5 G900FQ Modeline Android 6.0.1 Marsmallow sürümü gelmiştir. 1 GB boyutunda güncelleme gerekmektedir.

Üst Alt