Galaxy S4 Sadece Root Istiyorum

 • 21 Eylül 2013
 • 1376 Okunma
 • 33 Cevap

 1. Beyler Galaxy S4 için sadece Root istiyorum. Aynı Galaxy Wdeki gibi Recovery den Root yapma varmı sayaca zarar vermeden ve istedigimiz zaman kaldırabilecegimiz root var mı?
   


  Yazan: ahmetsuha525000
 2. Cihaz modeli nedir ayrıca sadece stock sürüm yüklü iken root yetkisimi vermek istiyorsunuz bunu cwm flaslayarakta yapabilirsiniz odin sürümünü indirmeniz yeterli.
   
 3. 9500
  Sadece Root istiyorum. Poweramp lisansını kırıp rootu kaldırıcam orjinal revovery dursun.
   
 4. Cihazda cwm yüklü ise supersu yükleyebilirsin :oke:
   
 5. CWM yüklü değil ve yüklemek istemiyorum. Sadece Root lazım bana
   
 6. CWM yüklemeden root işlemi görmedim ancak root yapılmış Odin rom var onun ile olur.Hem zaten forumda S4 root konusundan yüklesenizde farklı yüklesenizde cihaz root yetkisi almış oluyorsunuz tek eksiği supersu oda sonradan yükleniyor.
   
 7. Yeni sadece Root atamazmıyız?
   
 8. Sadece root dedigim gibi olur.
   
 9. Peki sayaç sıkıntı olur mu. Benim Galaxy Wde en az 500 kez ROM kurdum sildim Odinle yükledim ama sayaç hiç çalışmadı?
   
 10. GalaxyS4 de sayaç yok sadece custom yazar her iki durumdada az önce cihazı tekrar orjinal hale getirdim mesela offical yazıyor yani cihaz durumu garantide :oke:
   
 11. Yani ODINle orjinal ROMa döndüğümüz zaman cihaz kutusundan çıktığı gibi oluyor yani garanti kapsamında öyle mi.
   
 12. Elbette arkadaşım :) bazı testler için root yapıp custom rom yüklüyorum bu nedenle işlerim bittiğinde stock roma dönüyorum.Yani diyelimki cihazımda kamera yada yazılımsal bir sorun var cihaz açılıyor ancak servise göndermen gerekiyor bu nedenle Odin ile imzamda bulunan S4 TR odin sürümleri konusundan son sürümü indirip flashlarsın orjinal hale gelir.Zaten hiç bir şekilde açılmayan cihaz servise gitse bile onlarda ilkbaşta sıfırlayacağı için root varmı yokmu görme şansları yok :oke:
   
 13. Peki bana herşeyi tam çalışan saf Android sürümlü bir ROM önerebilir misiniz veya link verir misiniz.
   
 14. Ya aslında geçenlerde bi haber okumuştum bi apk varmış son model telefonları sadece o apk yı yükleyerek rootlu hale getirebiliyormuş
   
 15. Pek mümkün değil gibi duruyor, Tolga :D
   
 16. Siz sade rom istediğiniz için örnek verdim.
   
 17. Başka var mı CM tarzında ROM
  ---
  ?

  ?
   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 22 Eylül 2013
 18. Valla mert bende o haberin yalancısıyım :)
   
Yüklüyor...
21/11/2018 - 00:25