Galaxy S4 Sadece Root Istiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

ahmetsuha525000

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S4 Sadece Root Istiyorum
Beyler Galaxy S4 için sadece Root istiyorum. Aynı Galaxy Wdeki gibi Recovery den Root yapma varmı sayaca zarar vermeden ve istedigimiz zaman kaldırabilecegimiz root var mı?

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Cihaz modeli nedir ayrıca sadece stock sürüm yüklü iken root yetkisimi vermek istiyorsunuz bunu cwm flaslayarakta yapabilirsiniz odin sürümünü indirmeniz yeterli.

ahmetsuha525000

Üye
    Konu Sahibi
9500
Sadece Root istiyorum. Poweramp lisansını kırıp rootu kaldırıcam orjinal revovery dursun.

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Cihazda cwm yüklü ise supersu yükleyebilirsin :oke:

ahmetsuha525000

Üye
    Konu Sahibi
CWM yüklü değil ve yüklemek istemiyorum. Sadece Root lazım bana

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
CWM yüklü değil ve yüklemek istemiyorum. Sadece Root lazım bana
CWM yüklemeden root işlemi görmedim ancak root yapılmış Odin rom var onun ile olur.Hem zaten forumda S4 root konusundan yüklesenizde farklı yüklesenizde cihaz root yetkisi almış oluyorsunuz tek eksiği supersu oda sonradan yükleniyor.

ahmetsuha525000

Üye
    Konu Sahibi
Yeni sadece Root atamazmıyız?

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Sadece root dedigim gibi olur.

ahmetsuha525000

Üye
    Konu Sahibi
Peki sayaç sıkıntı olur mu. Benim Galaxy Wde en az 500 kez ROM kurdum sildim Odinle yükledim ama sayaç hiç çalışmadı?

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
GalaxyS4 de sayaç yok sadece custom yazar her iki durumdada az önce cihazı tekrar orjinal hale getirdim mesela offical yazıyor yani cihaz durumu garantide :oke:

ahmetsuha525000

Üye
    Konu Sahibi
Yani ODINle orjinal ROMa döndüğümüz zaman cihaz kutusundan çıktığı gibi oluyor yani garanti kapsamında öyle mi.

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Elbette arkadaşım :) bazı testler için root yapıp custom rom yüklüyorum bu nedenle işlerim bittiğinde stock roma dönüyorum.Yani diyelimki cihazımda kamera yada yazılımsal bir sorun var cihaz açılıyor ancak servise göndermen gerekiyor bu nedenle Odin ile imzamda bulunan S4 TR odin sürümleri konusundan son sürümü indirip flashlarsın orjinal hale gelir.Zaten hiç bir şekilde açılmayan cihaz servise gitse bile onlarda ilkbaşta sıfırlayacağı için root varmı yokmu görme şansları yok :oke:

ahmetsuha525000

Üye
    Konu Sahibi
Peki bana herşeyi tam çalışan saf Android sürümlü bir ROM önerebilir misiniz veya link verir misiniz.

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Wanam lite rom yükleyebilirsiniz.

ilcarnefice

Üye
Ya aslında geçenlerde bi haber okumuştum bi apk varmış son model telefonları sadece o apk yı yükleyerek rootlu hale getirebiliyormuş

ahmetsuha525000

Üye
    Konu Sahibi
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Siz sade rom istediğiniz için örnek verdim.

ahmetsuha525000

Üye
    Konu Sahibi
Başka var mı CM tarzında ROM?

?

Yönetici tarafından düzenlendi:

Üst Alt