Galaxy S4 Mini İ9190 Galaxy S4 Mini I9190 KitKat Türkiye Rom ve Yükleme -hAts farkıyla-

Sponsorlu Bağlantılar

baskahmet

baskahmet

Üye
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Oguz custom üzerine kurmuş (cm12) başarı olmuş.Ben kitkat üzerine kurdum (stock rusya) sonda fail verdi..

Bu mantıkla Tekrar rusya romuna donmek ıstersek tekrar custom rommu kurucaz?

oguzxw

oguzxw

Üye
Ya Her Neyse Bidaha Deneyin

dean.sa

Üye
    Konu Sahibi
Bende rusya stock romun üzerine kurdum sorunsuz kuruldu. Efs clear ve bootloader update i seçin. Bide kurtarma menüsünden wipe cache tenizliği yapıp deneyin faydası olabilir.

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
oguzxw

oguzxw

Üye
Bende rusya stock romun üzerine kurdum sorunsuz kuruldu. Efs clear ve bootloader update i seçin. Bide kurtarma menüsünden wipe cache tenizliği yapıp deneyin faydası olabilir.
bi daha kurmayı denicem ama pit atmasak olmazmı acaba :D

oguzxw

oguzxw

Üye
Stockun üzerine kur bi

Efs clear ve pit vs seçmedim fu ll wipe yapıp kurdum olmadı son noktada fail verdi..
stock kuramam cm12 kurabilirim sadece

pit seçmicem sadce o dosyalar ve geri kalanlar re-partitonuda tiklemicem pitsiz onu yapınca tel brick :DFSAF:SD
atıyo şuan romu pitsiz hadi hayırlısı

• Beğen
Tepkiler: baskahmet
baskahmet

baskahmet

Üye
stock kuramam cm12 kurabilirim sadece

pit seçmicem sadce o dosyalar ve geri kalanlar re-partitonuda tiklemicem pitsiz onu yapınca tel brick :DFSAF:SD
atıyo şuan romu pitsiz hadi hayırlısı
Rusya romunda rusça açılıyodu ya bunda türkçemi açılcak onuda söyle cm12 üstüne mi kurdun bide bootlodaer efs vs işaretledinmi odinden

• Beğen
Tepkiler: oguzxw
oguzxw

oguzxw

Üye

burdaki şekil yükledim başarı ile yüklendi gördügün gibi şuan tel açılıyo hadi hayırlısı tel türkçemi rusçamı açılır yazarım buraya

Rusya romunda rusça açılıyodu ya bunda türkçemi açılcak onuda söyle cm12 üstüne mi kurdun bide bootlodaer efs vs işaretledinmi odinden
aynen cm12 rom üstüne kurdum
ingilizce açıldı direk türk degil bu galba :D
wifi çalışmıyor bide -_-

baskahmet

baskahmet

Üye

burdaki şekil yükledim başarı ile yüklendi gördügün gibi şuan tel açılıyo hadi hayırlısı tel türkçemi rusçamı açılır yazarım buraya

aynen cm12 rom üstüne kurdum
ingilizce açıldı direk türk degil bu galba :D
wifi çalışmıyor bide -_-
İşe yaramaz :D o zaman format at cwm den wifi sorunu çözülebilir zaten direk türkçe açılmaz ing açılıyor chazı ilk aldığımda öyleydi

• Beğen
Tepkiler: oguzxw
baskahmet

baskahmet

Üye
sende çalışır ama rusya üzerine kurcan bende başka ülke bantı kuruluydu uymadı ondan
Romu tekrar kur wifi açılmama sorunu öyle düzelebiliyor.Bu işin üstüne git sonuçta rahat etcen Türkiye romu

Üst Alt