------Galaxy S4 Kullanıcılar Kulubü (GT- 9500)------

Sponsorlu Bağlantılar

eroskop100

eroskop100

Üye
Hocam evet telefon rootlu ama bi arkadaşın telide rootluydu ona gelmiş güncelleme ben rootu kaldırsam gelirmi peki güncelleme ben odin le atmayı bilmiyorum ki hiç denemedim normal yolla gelse yapacam yoksa onunla yaparım çökertirim sonra onla ugraşmayım yazılımın gözükmesi için ne yapmam lazım indirip görmem için acaba teşekkür ederim.
Odin kullanımını forum içerisinde bulabilirsiniz. @Nextman abi daha iyi yardımcı olur root kaldırma konusunda. :)

• Beğen
Tepkiler: yavuz580

eroskop100

eroskop100

Üye
Tabiki de mesela animasyonlar donmuyor. Asphalt 8 de kusursuz nitro yapınca kasmıyor. Ben hep güç tasarrufu kullanıyorum. Ama buna rağmen artık kasmıyor. Yinede ekran çok kullanıyor gözüküyor.
Tamam teşekkürler. Şarjım biraz dolsun güncelleyeyim :)

.caner.

.caner.

Üye
Root yapilabiliyorsa 4.4.2 yükleyecegim bugün :pro:

yavuz580

yavuz580

Üye
teşekkür ederim

• Beğen
Tepkiler: eroskop100
lobi55

lobi55

Üye
Yeni guncelleme tam bir hayal kırıklığı

Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
caner 4.4.2 de root yaparsan sayaç artar

• Beğen
Tepkiler: .caner.
muratvemine

muratvemine

Üye
Kitkatin en onemli yeniligi olan art runtime motoru, yok.Bune sacmaliktir ya custom yukluycm.Sayac artarsa artar kardesim ya.Android aliyoruz ozgurluk istiyoruz.Samsung kisitliyor.Bunlarin amaci farkli tabiiii

• Beğen
Tepkiler: Senyor Keş
BornToKill

BornToKill

Üye
Ram 1.3 lerde iken 0.9 larda suan güncellemesen sonra oldu

BornToKill

BornToKill

Üye
%100 oyun uygulaması girmediğim halde açık kalıyor hep orta tuşa basıli tutp kapatiyorum gene cikiyor orada devre dışı bırakmam gerekti

• Beğen
Tepkiler: saintcty
Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
sonuc olarak 4.4.2 güncellemesinden memnun musunuz?

BornToKill

BornToKill

Üye
Ben memnunum pek bir farkı yok acıkcası ram kullanimi azalmis telefon hizlandi

• Beğen
Tepkiler: saintcty
ANIL

ANIL

Admin
Şuan bir sorun ile karşılaşmadım stabil çalışıyor. Pil değerlerini daha sonra paylaşırım.

BornToKill

BornToKill

Üye
Pilde ekran %55gorunuyor ama genel olarak baktigimda ayni kullaniyorum telefonu sarj daha az gidiyor bende

Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
Türkiye güncellemesinden 2 3 ss atabilir misinuz özellikle romla gelen uygulamalardan. rom temiz mi

yavuz580

yavuz580

Üye
ya arkadaşlar şu güncelleme bana neden gelmiyor güncelleme yerine tıklıyor baıyorum yok diyor. :S

Anil-D

Anil-D

Üye
Rootu boz odinden yuklr

Üst Alt