------Galaxy S4 Kullanıcılar Kulubü (GT- 9500)------

Sponsorlu Bağlantılar

laz6116

laz6116

Üye
ya bu şifre muhabbeti nedir anlamadım böyle saçma bir uygulama mı olur arkadaşının şifresini girecen yok arkadaş o Puffinide yüklemem o sitelerde girmem

:))) dostum sen baska bir sey indirmis olmayasin? Bende sifre falan sormadi hic. Gayet te super yasakli sitelerr her yere de giriyor.

cardanadam

cardanadam

Üye
:))) dostum sen baska bir sey indirmis olmayasin? Bende sifre falan sormadi hic. Gayet te super yasakli sitelerr her yere de giriyor.

yorumlarda herkez bir şifre vermiş ondan bahsediyorum

laz6116

laz6116

Üye
Sifreden kastini gercekten anlayamadim acarsan biraz daha yardimci olmaya calisayim

cardanadam

cardanadam

Üye
play store de kullanıcı yorumlarını olursan beni daha iyi anlarsın

laz6116

laz6116

Üye
play store de kullanıcı yorumlarını olursan beni daha iyi anlarsın

Himm o dedigin free surumu bendeki surum :)) mail adresin varsa bana ozel mesaj at ben sana yollayayim dostum. Sorunsuz kullan.

sLeepLe

sLeepLe

Üye
bugün teknosada s4 ü inceleme fırsatım oldu cihaz gerçekten çok güzel çok büyükte durmuyo 16 gb olanı vardı 32si daha gelmemiş hafıza kartı alıp kullanmak gerekicek sanırım :) kafaya koydum ama almayı planlıyorum en kısa sürede aranıza katılmak dileğiyle :)

• Beğen
Tepkiler: laz6116
laz6116

laz6116

Üye
bugün teknosada s4 ü inceleme fırsatım oldu cihaz gerçekten çok güzel çok büyükte durmuyo 16 gb olanı vardı 32si daha gelmemiş hafıza kartı alıp kullanmak gerekicek sanırım :) kafaya koydum ama almayı planlıyorum en kısa sürede aranıza katılmak dileğiyle :)

Al al al all :))) pisman olmassin bence bundan daha fazlasini beklememek gerek herseyiyle dort dortluk.

axi58

axi58

Üye
Eski bi iphone kullanicisi olarak cok tereddüt ettim ama iyiki almışım
su an alisma asamasindayim 4s daha basit bi telfndu buna gore ama sagolsun arkadaslar yardimci oluyor:)

laz6116

laz6116

Üye
Senide bekliyoruz dostummm. Ne olursan ol yine de gel :D

Ufukcan77

Ufukcan77

Üye
Selam arkadaşlar forumda yeniyim bundan tam 6gün önce galaxys4 aldım genpa garantili smasung bayiisinden siyah model 16gb telefon gayet güzel yalnız ısınma dışında ayrıca ilk aldığım gün kullanılan ram 1.2 1.4gb felanken şimdi 800mb maksimum1.2gb oluyor sizce neden iyimi bide telefonum realracing3 ve birkaç oyunu desteklemiyor sizlerdede öylemi?

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Selam arkadaşlar forumda yeniyim bundan tam 6gün önce galaxys4 aldım genpa garantili smasung bayiisinden siyah model 16gb telefon gayet güzel yalnız ısınma dışında ayrıca ilk aldığım gün kullanılan ram 1.2 1.4gb felanken şimdi 800mb maksimum1.2gb oluyor sizce neden iyimi bide telefonum realracing3 ve birkaç oyunu desteklemiyor sizlerdede öylemi?

Isınma sorununa katılmıyorum kendi telefonuma dayanaraktan.Son güncelleme ile ram kullanımını düzelttiler.Oyun denemelerimde sorun olmadı.Pek oyun oynamıyorum çünkü

cardanadam

cardanadam

Üye

Isınma sorununa katılmıyorum kendi telefonuma dayanaraktan.Son güncelleme ile ram kullanımını düzelttiler.Oyun denemelerimde sorun olmadı.Pek oyun oynamıyorum çünkü

ısınma konusunda sana katılıyorum bu gün hem top eleven oynadım hem okey plus hemde maillere aynı anda baktım üçüde internet isteyen uygulamalar öğle aşırı bir ısınma olmadı

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Ufukcan77

Ufukcan77

Üye

ısınma konusunda sana katılıyorum bu gün hem top eleven oynadım hem okey plus hemde maillere aynı anda baktım üçüde internet isteyen uygulamalar öğle aşırı bir ısınma olmadı
O tarz oyunlarda ısınma olmuyorki zaten sen bi performans gerektiren oyunlar oyna bakalım nasıl ısınıyor

cardanadam

cardanadam

Üye
O tarz oyunlarda ısınma olmuyorki zaten sen bi performans gerektiren oyunlar oyna bakalım nasıl ısınıyor

internet paketim yenilensin adam gibi oyunlar indirecem ayın 22 sine kadar beklemem gerekiyor internet yetmiyor bu telefona ya

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Ufukcan77

Ufukcan77

Üye
arkadaşlar bide şu realracing3 nova3 vesayre oyunlar neden benim telefonda oynanmıyor? uyumlu değil diyiyor sizdede öylemi?

ANIL

ANIL

Admin
Sağlam sağlam :ehe

[video=youtube;q3mhAVC6cBA]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=q3mhAVC6cBA#t=36 s[/video]

• Beğen
Tepkiler: laz6116 ve Nextman
axi58

axi58

Üye
Iphonumu bul tarzi bi uygukama bundada varmi esimin telefonuda aynisi birbirimizin yerini gorebilirmiyiz

Üst Alt