galaxy s4 durduk yere bozuldu açılmıyor yardım içeri

Sponsorlu Bağlantılar

Enisina

Üye
    Konu Sahibi
galaxy s4 durduk yere bozuldu açılmıyor yardım içeri
En son oyun indiriyordum baktım yeterli alan yok diyordu ama daha 4gb boş alan vardı telefon hafızasından dosya siliyorum okuma hatası verdi hafıza kartından sildim yine aynı kapatıp açtım Samsung logosunda kaldı uzun süre ben pili çıkarıp taktım bu seferde Samsung model yazısı görünüp hemen kapanıyor şarja takıyorum yine pil ekranı görünüp kapanıyor recovery e girip romu tekrar kurdum ama yine aynı kullandığım ROM 6 aydır kullanıyordum.

snapdroid

snapdroid

Üye
Recovery e giriyosa romu tekrar sıfırlayip at

Enisina

Üye
    Konu Sahibi
snapdroid

snapdroid

Üye
Yaptım ama çözüm olmadı. Hiçbir şey yapmamıştım 6 ay önce bi ROM kurdum hayla onu kullanıyordum durduk yere böyle oldu
Xposed felan varsa romu belki bozmuştur. Kernel felan varsa yine bozmustur.
Full wipe yapıp herseyi sifirladiktan sonra genede olmuyorsa cihaz bozulmuştur.

Enisina

Üye
    Konu Sahibi
Xposed felan varsa romu belki bozmuştur. Kernel felan varsa yine bozmustur.
fu ll wipe yapıp herseyi sifirladiktan sonra genede olmuyorsa cihaz bozulmuştur.
Xposed yok sadece root lu ve 6 aydır sorun çıkmadı hiç durduk yere neden bozulur ki cihaz
Guncel

turancen

turancen

Üye
Arkadaşlar kusura bakmayın ama kaynak yapmak istiyorum, çekiliş sayfasına çekiliş yapacağım diye konu açtım sabahtan veri mod ve adminler konuyu onaylamadılar, neyi bekliyorlar anlamış değilim arkadaş... Sesimi burda belki duyarlar diye yazayım dedim. Kusura bakmayın tekrardan

Enisina

Üye
    Konu Sahibi
Yokmu bu durumla karşılaşan hiç

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
Silindi

Son düzenleme:

Enisina

Üye
    Konu Sahibi
Güç tuşu takılmış olabilir. Stock rom almayı dene.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Cwm menüsünü açıyorum ordan reboot system now yapıyorum güç tuşundan olsa böyle açınca açılması gerekmiyormu acaba yarın stock romu kuracağım IMEI silinme durumu olmaz inşallah

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
Silindi

Son düzenleme:
szqn55

szqn55

Üye
Arkadaslarin dedigi gibi odinle at stock romu

SM-G925F ile uygulamasından gönderildi.

Üst Alt