Galaxy S4 Batarya Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

brhn34

brhn34

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S4 Batarya Sorunu
Son 2 3 gundur sarjim su gibi akip gidiyor Quick start falan denedim gene olmadi bataryada sisme yok gorunurde hic bir sorun yok

Orjinal rom yuklu
Yardim edin

SirChaqaL

SirChaqaL

Üye
Kardeşim Bende suan bişiy anlamıyorum bataryadan 4,2 yüklü cihaz 2 gun önce aldım ilk demo sarj bitince sarja taktım 2saat 10 dk da doldu cıkarttım biraz internet ve oyun takıldım gece yatarken herseyi kapadim sensorler felan %47 di sabah kalktım %46 bekleme modunda nerdeyse hiç yemiyor ama wifi acinca az bişiy oyun oynayınca su gibi gidior masallah 4,3 güncellemesi ile mi olustu sende bu sorun

brhn34

brhn34

Üye
    Konu Sahibi
Benimki tamamen kafayi yedi wifi acik konumda beklemede 4 saatte %3 yedi ama hersey kapali bekleme modunda %40 sarjim gitii

esmeran3

esmeran3

Üye
kardeşim senin bataryada bozuk olabilir ben wifi açıkken oyun oynayınca felan bu kadar hızlı gitmiyor yani dün gece bıraktım %3 gibi düştü wifi açık bildirimler yığılmış whatsapp messenger line vs ;) yani senin bataryada bi sorun var

fuko08

fuko08

Üye
Yükledigin bi şeyden olabilir ben office suit yüklemiştim ekrandan çok şarj yiyordu sildim

SirChaqaL

SirChaqaL

Üye

Sabah dan beri kullanıyorum suan iyi gibi ama özellikle modern combat 4 oynarken cok cabuk gidiyo bende onun harici pek sarj la sıkıntım yok (=

muratcan1999

muratcan1999

Üye
Modern combat 4 zaten fps oyunu telefonun herşeyini sonuna kadar çalıştırıyor sen ne beklersen bekle normali bu

• Beğen
Tepkiler: esmeran3
kadir9809

kadir9809

Üye
Ayni sorun bendede var ciddi oranda sarjim gidiyo. wipe falan yapsam duzelir mi

Üst Alt